(Warszawa) Agresor - Piątek WIBHiIŚ PW

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Polaros
Posty: 595
Rejestracja: 23 sie 2006, 15:52
Lokalizacja: WaWa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Polaros »

Sztefan pisze:Zagrałbym w Comuni i Nefertiti. Kogo nachodzić i o której ;)
Nachodzić Pancho :)
Comuni mi sie wyjątkowo nie podobało ( co zresztą świetnie odzwierdziedlał mój mizerny wynik) takie gorsze W roku smoka
Nefertiti to dla mnie niespodzianka. Myślałem ze to 45min zapychacz w oczekiwaniu na Szymona który coś tam kończył a okazało się że to całkiem fajna i bardzo sprawnie chodząca gra licytacyjna - polecam.
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Pancho »

Będę pewnie o 16:30.
Awatar użytkownika
draco
Posty: 2096
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:15
Lokalizacja: Warszawa, żona też

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: draco »

Moje plany: Cavum, Diamonds Club, Le Havre i Space Alert. Przyjadę o 16 z laptopem i otworzę sale.
Awatar użytkownika
samur
Posty: 770
Rejestracja: 06 maja 2008, 12:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: samur »

draco pisze:Moje plany: Cavum, Diamonds Club, Le Havre i Space Alert. Przyjadę o 16 z laptopem i otworzę sale.
Ktos przyniesie Cavum? Czy mam przyniesc? Oczywiscie chetnie sie dolacze do gry... Chetnie tez bym zagral w Diamonds Club lub Le Havre.
-->
To, co mam: http://tinyurl.com/5pg3nu
Moj blog okolo-growy: http://blog.samur.pl
<--
Awatar użytkownika
Geko
Posty: 6491
Rejestracja: 18 mar 2006, 22:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Geko »

draco pisze:Moje plany: Cavum, Diamonds Club, Le Havre i Space Alert. Przyjadę o 16 z laptopem i otworzę sale.
Otworzysz salę laptopem? Super. Pewnie masz jakiś program do łamania kluczy i otwierania blokad. Ach ta dzisiejsza technika :mrgreen:

A wracając do spraw spotkania, to będąc na dużym głodzie, powinienem pojawić się w piątek. Jestem gotowy na poświęcenia, czyli testowanie nowości z Essen. No i z Yoszem się wstępnie umówiłem na testowanie RftG z dodatkiem.
Moje blogowanie na ZnadPlanszy.pl
Na BGG jako GekoPL. Ja tu tylko moderuję, żaden ze mnie administrator.
Awatar użytkownika
Polaros
Posty: 595
Rejestracja: 23 sie 2006, 15:52
Lokalizacja: WaWa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Polaros »

To ja tez chce Rejsa z dodatkiem
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6357
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 193 times
Been thanked: 488 times
Kontakt:

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: yosz »

Tak jak napisał Geko będę miał Race'a z Gathering Storm - Hah - też będę miał nowość z Essen ;)

Z Essenowych bym zagrał w: Dominion, Cavum, Diamond's Club i Chicago Express. Czy ktoś miałby ochotę na Railroad Tycoon bo nie wiem czy chce mi się targać takie wielkie pudło na marne ;) Coś tam jeszcze będę miał (pewnie powtórka z poprzedniego tygodnia czyli Eufrat i Tygrys i Tichu)
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
siepu
Posty: 1192
Rejestracja: 14 gru 2007, 22:10
Lokalizacja: Olecko / Warszawa
Has thanked: 259 times
Been thanked: 295 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: siepu »

Będę w stanie być tylko 3 godziny - mniej więcej 19-22. Jako że pora to dziwna, to może dałoby się coś ugadać na ten czas? Bo stać bezczynnie przez półtorej godziny średnio mi się uśmiecha. Chętnie pogram w Race'a, Cavum, Diamond's cośtam, Comuni i inne mózgotrzepy :)
Abiger
Posty: 267
Rejestracja: 28 lut 2006, 12:29
Lokalizacja: Legionowo/Siedlce
Has thanked: 48 times
Been thanked: 95 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Abiger »

Geko pisze: A wracając do spraw spotkania, to będąc na dużym głodzie, powinienem pojawić się w piątek. Jestem gotowy na poświęcenia, czyli testowanie nowości z Essen. No i z Yoszem się wstępnie umówiłem na testowanie RftG z dodatkiem.
Bardzo chetnię się dołączę do testowania jeśli planujecie wariant więcej niż dwuosobowy.
Niestety będę dopiero przed 18.00 więc jeśli chcecie zacząć wcześniej to trudno.

Chyba przechodzi mi "planszowstręt" :D NIe wiem gdzie złapałem to coś ale przez bite dwa tygodnie nie mogłem patrzeć na swoją kolekcję i do grania mnie nie ciągnęło - mówię Wam, istna tragedia. Na szczęście jest już lepiej - może "sprzedałem" to komuś podczas ostatnie towarzyskiej wizyty na PW :wink:
Awatar użytkownika
samur
Posty: 770
Rejestracja: 06 maja 2008, 12:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: samur »

siepu pisze:Będę w stanie być tylko 3 godziny - mniej więcej 19-22. Jako że pora to dziwna, to może dałoby się coś ugadać na ten czas? Bo stać bezczynnie przez półtorej godziny średnio mi się uśmiecha. Chętnie pogram w Race'a, Cavum, Diamond's cośtam, Comuni i inne mózgotrzepy :)
Ja chetnie zagralbym tez w Railroad Tycoon - po niedzielnym Age of Steam mam smaczka na gry pociagowe... ;)
-->
To, co mam: http://tinyurl.com/5pg3nu
Moj blog okolo-growy: http://blog.samur.pl
<--
Konrad
Posty: 167
Rejestracja: 31 paź 2007, 23:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Konrad »

Z nowości z Essen przyniosę Le Havre i Space Alert. Do Le Havre szukam kogoś, kto zna zasady. :-) Do Space Alert będę miał nagraną ścieżkę dzwiękową na komórce (słychać dobrze, przetestwane w niedzielę) i najchętniej zagrałbym ciężką misję w gronie, które już grało.

Kto się więc pisze na Le Havre i Space Alert?
Awatar użytkownika
Athotis
Posty: 331
Rejestracja: 29 gru 2006, 17:16
Lokalizacja: Warszawa\Białystok

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Athotis »

Będę w Piątek zagrałbym w coś ale jeszcze nie wiem w co, pewnie coś z nowości :) może coś z tego
Cavum, Diamond's Club i Chicago Express, One More Barrel lub coś innego.

Jakby ktoś chciał mogę przytachać Senji ale raczej w to nie będę grać.
Ostatnio zmieniony 05 lis 2008, 07:37 przez Athotis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Geko
Posty: 6491
Rejestracja: 18 mar 2006, 22:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Geko »

Konrad pisze:Z nowości z Essen przyniosę Le Havre i Space Alert. Do Le Havre szukam kogoś, kto zna zasady. :-) Do Space Alert będę miał nagraną ścieżkę dzwiękową na komórce (słychać dobrze, przetestwane w niedzielę) i najchętniej zagrałbym ciężką misję w gronie, które już grało.

Kto się więc pisze na Le Havre i Space Alert?
Po takim zaproszeniu, to rozumiem, że kto nie grał/nie zna zasad, nie ma się co pchać do stołu. Nie minęły jeszcze dwa tygodnie od Essen, a już zaczyna się "zagram z doświadczonymi"? :?
Moje blogowanie na ZnadPlanszy.pl
Na BGG jako GekoPL. Ja tu tylko moderuję, żaden ze mnie administrator.
Awatar użytkownika
draco
Posty: 2096
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:15
Lokalizacja: Warszawa, żona też

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: draco »

Geko, ze Space Alert jest ten problem, że jeśli część osób już grała, a część nie, to nowi gracze będą mieli mało zabawy z gry. Vide casus ja_na. Spokojnie, będę dwa egzemplarze Space Alert. Jedna grupa będzie mogła grać misje, a pozostałych chętnych obiecuję uczyć przy drugim stoliku.
Awatar użytkownika
samur
Posty: 770
Rejestracja: 06 maja 2008, 12:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: samur »

Ja chetnie zagram w Cavum, ktore przytaszcze takze po to, zeby zostawic Panchowi - tylko ktos z Was gral? Zna dobrze zasady? ;)
-->
To, co mam: http://tinyurl.com/5pg3nu
Moj blog okolo-growy: http://blog.samur.pl
<--
Awatar użytkownika
Athotis
Posty: 331
Rejestracja: 29 gru 2006, 17:16
Lokalizacja: Warszawa\Białystok

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Athotis »

to ja z chęcią zagram w Cavum, ale zasad nie znam.
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Don Simon »

Co przyniose uzalezniam od tego co przyniosa Pancho i jax. Mozecie sie zadeklarowac? Ostatnio jezdze metrem, wiec wole sie za bardzo nie objuczac.

Zagram chetnie w Sylle, wiec milo gdybys Jax to uwzglednil w swoich planach (albo chociaz wytlumaczyl zasady).
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: jax »

Jest taki natlok gier, ze widze, ze w ogole nie ma sensu na nic sie umawiac, nic zaklepywac. Wobec tego ide na zywiol i zobaczymy - co wyjdzie, to wyjdzie.
Don Simon pisze:Zagram chetnie w Sylle, wiec milo gdybys Jax to uwzglednil w swoich planach (albo chociaz wytlumaczyl zasady).
Syllę przyniosę oraz Space Alert (mam straszny niedosyt tej gry, gdyż moja grupa zawsze słabo sobie radzi i gra nawet na poziomie symulacji stanowi prawdziwe wyzwanie).
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6357
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 193 times
Been thanked: 488 times
Kontakt:

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: yosz »

A tak się zapytam - na stałe odzyskaliśmy 519 czy to było dzięki piątkowi przed 1 listopada?
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Don Simon »

jax pisze: Syllę przyniosę oraz Space Alert (mam straszny niedosyt tej gry, gdyż moja grupa zawsze słabo sobie radzi i gra nawet na poziomie symulacji stanowi prawdziwe wyzwanie).
A Diamond's Club masz juz rozpakowany? Jak Ty wezmiesz, to ja juz nie bede ciagnal. A Space Alert to razem z Twoja beda 3 egzemplarze - chyba to za duzo, bo nie wiem jak sie po salach porozmieszczacie, zeby sobie nawzajem (i innym) nie przeszkadzac.
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
gigi
Posty: 823
Rejestracja: 24 lip 2006, 16:19
Lokalizacja: warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: gigi »

bede ok 16
przyniose hammer of the scots i hannibal :rome vs. carthage :D
Jans
Posty: 292
Rejestracja: 14 lut 2005, 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Jans »

Ja będę ok. 17.00.
Samur, jest szansa na to TtA przeniesione z wtorku? Ew. ktoś inny chętny?
A mnie ciągnie na starocie - może yoszowy Tygrys i Eufrat?
Sam standardowo mam w samochodzie Rice Wars, Manewr i NT, ale przy tym natłoku pewnie nie będę zabierał.
Konrad
Posty: 167
Rejestracja: 31 paź 2007, 23:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Konrad »

Geko pisze:Po takim zaproszeniu, to rozumiem, że kto nie grał/nie zna zasad, nie ma się co pchać do stołu. Nie minęły jeszcze dwa tygodnie od Essen, a już zaczyna się "zagram z doświadczonymi"? :?
Spokojnie Geko. :-) Jeżeli będzie duża liczba chętnych na Space Alert dla początkujących, zagram z początkującymi. Po prostu grałem już z początkującymi w sumie 3 sesje po 2-3 partie i chciałbym zagrać coś bardziej zaawansowanego. Taka chęć nie jest chyba z mojej strony jakimś wielkim przestępstwem, nie?

Co do Le Havre, to sam nie grałem i chciałem grać z kimś kto zna zasady, z oczywistych powodów. :-) Gra więc będzie dla początkujących.

Reasumując, myślę, że trochę znadinterpretowałeś i niepotrzebnie się zbulwersowałeś. ;-)
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Pancho »

Ja wezmę Dominion, Comuni, Le Havre, Chicago Express, Nefertiti. Szczególnie chcę pograć w Dominion, w Le Havre też z przyjemnością. Jak czas pozwoli i możliwości to sprawdziłbym Space Alert w trybie dla zaawansowanych.
Awatar użytkownika
samur
Posty: 770
Rejestracja: 06 maja 2008, 12:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: samur »

Jans pisze:Ja będę ok. 17.00.
Samur, jest szansa na to TtA przeniesione z wtorku? Ew. ktoś inny chętny?
Jest szansa :) W TtA zawsze chetnie zagram.
-->
To, co mam: http://tinyurl.com/5pg3nu
Moj blog okolo-growy: http://blog.samur.pl
<--
ODPOWIEDZ