Wargamer Table. Gry planszowe na androida

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
Tiderus
Posty: 6
Rejestracja: 15 lis 2015, 13:21

Wargamer Table. Gry planszowe na androida

Post autor: Tiderus »

Cześć

Jestem tu nowy ale zacznę od konkretów.

Jestem jednym z twórców androidowej platformy do grania w gry planszowe o nazwie Wargamer Table. Platforma ta pozwala grać na jednym urządzeniu w kilka gier planszowych jednocześnie przez kilka osób na raz. Dodatkowo ma wbudowany serwer www dzięki któremu można podłączyć się do naszego wirtualnego "Stołu" i kontrolować plansze z poziomu przeglądarki na innym urządzeniu w sieci lokalnej. Gry trzeba rozgrywać z żywymi graczami lokalnie.

Jak na razie stworzyliśmy trzy podstawowe gry planszowe (Ludo, Warcaby i Szachy) jednak przewidujemy dalsze rozwijanie tej platformy i tworzenie większej ilości gier zarówno planszowych jak i klasycznych Rpg, bitewnych czy karcianych.

Zapraszam do instalacji Aplikacji jest ona dostępna w sklepie Google Play.
https://play.google.com/store/apps/deta ... able&hl=pl

Zapraszam również na nasz fan page'a na Facebooku.
http://www.facebook.com/Projekt.Wargamer
Awatar użytkownika
lacki2000
Posty: 4042
Rejestracja: 30 maja 2012, 00:09
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 262 times
Been thanked: 147 times

Re: Wargamer Table. Gry planszowe na androida

Post autor: lacki2000 »

spoko, ale "dwóch" pisze się przez "ó" ;)
Nie dajcie gnuśnieć umysłom, grajcie w Go! - Konfucjusz (Kǒng Fūzǐ, 551-479 p.n.e.)
:: Moja kolekcja (BGG) :: Chciałbym do kolekcji (BGG) :: Chętnie kupię (BGG) ::
Awatar użytkownika
woytas
Posty: 754
Rejestracja: 03 lis 2013, 16:11
Has thanked: 171 times
Been thanked: 139 times

Re: Wargamer Table. Gry planszowe na androida

Post autor: woytas »

No to czekam na tą "większą ilość gier". Zdradzisz, czego można się spodziewać i kiedy?
Sarseth
Posty: 725
Rejestracja: 22 kwie 2016, 10:31
Has thanked: 32 times
Been thanked: 42 times

Re: Wargamer Table. Gry planszowe na androida

Post autor: Sarseth »

Tiderus pisze:Jestem jednym z twórców androidowej platformy do grania w gry planszowe o nazwie Wargamer Table. Platforma ta pozwala grać na jednym urządzeniu w kilka gier planszowych jednocześnie przez kilka osób na raz.
Hej, pytanie.
Bo wiele gier jednocześnie, tzn co? Mogę grać z dziewczyną w szachy i chińczyka naraz? We dwójkę na jednym urzadzeniu? :P Bo tak czytam ten opis - tylko zastanawiam się po co grać w wiele gier jednocześnie. Ale z drugiej strony, zarabiajacy na online pokerze, to mają po kilkanaście stołów otwartych naraz, to możę w tym rzecz :P Się tylko zastanawiam, jak np mój ruch jest w chińczyku, to dziewczyna może robić swój ruch w szachach, na tym samym telefonie (pomijajac wygodę małego ekranu)?

Po za tym, bajer! Tzn bajer jak będzie więcej gier, powiedz mi, czy planujecie gdzieś tam na swojej długiej road mapie, możliwosć wkładania swoich modów?
Rebel 6% (trójmiasto)
Tiderus
Posty: 6
Rejestracja: 15 lis 2015, 13:21

Re: Wargamer Table. Gry planszowe na androida

Post autor: Tiderus »

Co do większej ilości gier ciągle nad tym pracujemy. Będą dostępne dwa typy gier. Gry o całkowitej dowolności czyli pozwalające na dodawanie własnych plansz modeli pionków czy w przyszłości tali kart i swobodnym manipulowaniu nimi. Drugi będzie bardziej kład nacisk na sterowanie komputerowe i tu nadmienię że planujemy wydać Api do pisania takich gier w Unity przez co osoby zainteresowane tworzeniem gier będą mogły się wykazać.

Co do tej kontroli wielu gier. Na telefonie raczej nie ma za bardzo miejsca na wiele gier ale na tabletach czy większych urządzeniach dotykowych bądź telewizorach z androidem już jest. Przy większym urządzeniu będzie mogło grać więcej osób na raz. Wszystko będzie zależało od ilości miejsca na ekranie i liczby urządzeń dodatkowych. Dzięki temu będzie można zrobić seans gier planszowych ze znajomymi.
ODPOWIEDZ