[Warszawa]13.01 Zgrany Wawer Trudne Gry VI Edycja

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5828
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 403 times

[Warszawa]13.01 Zgrany Wawer Trudne Gry VI Edycja

Post autor: KubaP »

Obrazek

Nie ma mientkiej gry. Chcesz zagrać w Republic of Rome? Kampanię Mistfalla albo Mage Knighta? Przyjacielskie Twilight Imperium, szybką Zimną Wojnę albo drobnego Food Chain Magnate? To imprezka dla Ciebie! Żadnych dzieci, Dixitów, Dobbli i innych Palców w pralce! Tylko dla twardzielek i twardziel - Zgrany Wawer. Trudne gry. V edycja.

Tym razem ogrywamy gry przywiezione z Essen, więc na pewno będzie w czym wybierać!

To już piąta edycja Zgranego Wawra: Trudnych Gier. Podczas ostatniej siedemdziesiąt osób grało w prawdziwe cegły. Było cudownie <3

13 stycznia w sobotę od 10:00 do 22:00 (albo i później, jeśli będziemy mieli fantazję) na ulicy V Poprzecznej 13 w Filii Anin Wawerskiego Centrum Kultury pozwoliłem sobie zarezerwowac dla nas CAŁY BUDYNEK. Mamy stoły, herbaty, kawy, krzesła i światło. Wy przynosicie gry i ciastka, wspólnie zamawiamy obiad z jakiejś knajpki obok (pizza, sushi, chińczyk - co tam komu pasuje). mamy mniejsze i większe pomieszczenia, więc nie ma problemu z hałasem, mamy też ogromne stoły, na których można zagrać w naprawdę rozłożyste kobyły.

Tak więc bierzcie pod pachy swoje najcięższe pudła, skrzykujcie znajomych, umawiajcie się tu lub na facebooku i grajmy!

https://www.facebook.com/events/132834260735688/

Oto google docs, w którym można wpisywać gry, w które ma się ochotę zagrać:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
Awatar użytkownika
Muad'Dib
Posty: 1553
Rejestracja: 01 paź 2013, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 60 times
Been thanked: 104 times

Re: [Warszawa]13.01 Zgrany Wawer Trudne Gry VI Edycja

Post autor: Muad'Dib »

Czy jest szansa, że pojawi się Nemesis lub/i Lords of Hellas?
IMustNotFear.FearIsTheMind-Killer.FearIsTheLittle-death ThatBringsTotalObliteration.IWillFaceMyFear.
IWillPermitItToPassOverMeAndThroughMe.
AndWhenItHasGonePast,IWillTurnTheInnerEyeToSeeItsPath.
WhereTheFearHasGoneThereWillBeNothing. OnlyIWillRemain.
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5593
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 772 times
Been thanked: 1205 times
Kontakt:

Re: [Warszawa]13.01 Zgrany Wawer Trudne Gry VI Edycja

Post autor: mat_eyo »

Muad'Dib pisze:Czy jest szansa, że pojawi się Nemesis lub/i Lords of Hellas?
Nemesis raczej nie, LoH jeśli ktoś już dostał swoją kopię z KS i przyniesie, ale na razie nikt nie oferował jeszcze.
Awatar użytkownika
roadrunner
Posty: 536
Rejestracja: 22 sie 2013, 12:30
Has thanked: 260 times
Been thanked: 274 times

Re: [Warszawa]13.01 Zgrany Wawer Trudne Gry VI Edycja

Post autor: roadrunner »

Czy jest plan dodać godziny odpalenia poszczególnych partii? Choćby orientacyjne. Zdaję sobie sprawę z poziomu skomplikowania propozycji, ale już teraz widać, że kilka osób wpisało się na różne gry (i raczej o to chodzi). Trochę peszek jak na miejscu okaże się, że trzy gry, w które celuje osoba X startują o tej samej godzinie, a czwarta pięć godzin później, bo wtedy ma zamiar wpaść właściciel.
Zacząłbym od właścicieli danych tytułów. Gdyby podali godziny, o których przyjdą/chcą wystawić grę na stół, da to punkt odniesienia dla innych właścicieli przy dawaniu swoich godzin startowych (lub ich przemyśleniu i być może zmianie, kiedy coś, z czym sami chcą siąść, wypada o tej samej porze) i graczy, aby orientacyjnie ułożyć sobie plan grania. Google doc jest otwarty dla wszystkich, więc możliwości zmian/dostosowania się będą dynamiczne - dla komfortu, jak sądzę, i korzyści wszystkich uczestników. A na miejscu można zainstalować tablicę z grafikiem :D modyfikowanym na bieżąco.
Gdyby wszystkie osoby z kontem na forum wpisały się tylko nickami da to możliwość krzyżowego dopytania/umawiania się (np. przez pw na forum) na godzinę gry między wpisanymi uczestnikami tej samej partii.

Czasu do eventu wystarczająco, aby się nad tym zastanowić. Przy okazji piona dla Organizatorów za świetną inicjatywę.
Ostatnio zmieniony 05 sty 2018, 13:37 przez roadrunner, łącznie zmieniany 1 raz.
Mam | Mogę zagrać | Udane transakcje: 100+ na forum, 6 na FB
Hejtowałem Kaskadię przed tym, jak się opamiętaliście. ;)
Sprzedam: dobre gry @Dział Handlu | Kupię: Tokaido: Rozdroża i inne @Kupię
100P |> Moje top
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5828
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 403 times

Re: [Warszawa]13.01 Zgrany Wawer Trudne Gry VI Edycja

Post autor: KubaP »

roadrunner pisze:Czy jest plan dodać godziny odpalenia poszczególnych partii? Choćby orientacyjne. Zdaję sobie sprawę z poziomu skomplikowania propozycji, ale już teraz widać, że kilka osób wpisało się na różne gry (i raczej o to chodzi). Trochę peszek jak na miejscu okaże się, że trzy gry, w które celuje osoba X startują o tej samej godzinie, a czwarta pięć godzin później, bo wtedy ma zamiar wpaść właściciel.
Zacząłbym od właścicieli danych tytułów. Gdyby podali godziny, o których przyjdą/chcą wystawić grę na stół, da to punkt odniesienia dla innych właścicieli przy podawaniu swoich godzin startowych (lub ich przemyśleniu i być może zmianie, kiedy coś, z czym sami chcą siąść, wypada o tej samej porze) i graczy, aby orientacyjnie ułożyć sobie plan grania. Google doc jest otwarty dla wszystkich, więc możliwości zmian/dostosowania się będą dynamiczne - dla komfortu, jak sądzę, i korzyści wszystkich uczestników. A na miejscu można zainstalować tablicę z grafikiem :D modyfikowanym na bieżąco.
Gdyby wszystkie osoby z kontem na forum wpisały się tylko nickami da to możliwość krzyżowego dopytania/umawiania się (np. przez pw na forum) na godzinę gry między wpisanymi uczestnikami tej samej partii.

Czasu do eventu wystarczająco, aby się nad tym zastanowić. Jestem ciekaw zdania Organizatorów i innych Uczestników.
Jeśli jesteś w stanie to pociągnąć technicznie, to dawaj, ja nie widzę przeszkód. Skopiuj arkusz wewnątrz tego na gdocsach i spróbuj coś zmontować.
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5593
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 772 times
Been thanked: 1205 times
Kontakt:

Re: [Warszawa]13.01 Zgrany Wawer Trudne Gry VI Edycja

Post autor: mat_eyo »

Na początku byłem podobnego zdania, ale to nie ma prawa się udać. Wystarczy, że z powodów losowych posypie Ci się jeden plan, a cały terminarz leci jak domek z kart. Ja nauczony doświadczeniem wpisuję się na więcej gier, niż dam radę zagrać, bo coś mi w ten czy inny sposób odpadnie, a zagram w coś, czego nie planowałem. Najlepiej jest przyjść i umawiać się na bieżąco, ewentualnie znaleźć właściciela gry, na której najbardziej Ci zależy i z nim umówić się na sztywno. Albo spróbować znaleźć go na fb jeszcze przed startem wydarzenia. Wymóg dodawania godzin i kurczowego się ich trzymania to zła droga, zwłaszcza, że sporo osób w ogóle nie korzysta z tego pliku z grami na fb.
Awatar użytkownika
raj
Administrator
Posty: 5141
Rejestracja: 01 lis 2006, 11:22
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 263 times
Been thanked: 859 times
Kontakt:

Re: [Warszawa]13.01 Zgrany Wawer Trudne Gry VI Edycja

Post autor: raj »

Ale informacje o której chce się pojawić właściciel gry, i o której planuje się zacząć jakąś długotrwałą rozgrywkę dałyby już jakąś orientację i możliwość planowania.
Powiedzmy, że z listy interesują mnie tylko dwie gry(RoR i ZK), obie są długotrwałe w nic innego nie mam ochoty grać.
Przychodzenie na 10 jak gry pojawią się o 12-13 mija się z celem. Przyjście na 12 jeżeli rozgrywki rozpoczyną się o 11 też jest pozamiatane...
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl
Awatar użytkownika
roadrunner
Posty: 536
Rejestracja: 22 sie 2013, 12:30
Has thanked: 260 times
Been thanked: 274 times

Re: [Warszawa]13.01 Zgrany Wawer Trudne Gry VI Edycja

Post autor: roadrunner »

@Kuba: Możliwe tylko, gdybym znał osobiście wszystkie osoby z kolumny B. Nie znam :wink: Pomysł z gatunku tych, które sprawdzą się tylko przy udziale kolektywnym - gdy właściciel gry sam wrzuci wstępną godzinę startu partii - tak, jak wpisał gry, które zabiera. Rozumiem, że nie każdy przed spotkaniem może/chce to zrobić. Ale jeśli choć część właścicieli doda godziny, imo może to być dla wszystkich spora pomoc. Tym bardziej w sytuacji, gdy na stoły wjadą głównie grubsze, dłuższe tytuły na 2+ godziny, przy których względna przewidywalność kolejności może się szczególnie przydać. W gronie Organizatorów było to rozważane i ma poparcie? Fajnie, gdy zanim padnie decyzja robimy/nie robimy opinię wyrazi więcej osób.
Jeśli decyzja Organizatorów/dalsze opinie w wątku okażą się zachęcające, można tu i na FB mały shoutout do właścicieli gier z zachętą do wpisywania godzin. Reszta zależy od Uczestników.
Dzięki za odp. Luźne propozycje. co moim zdaniem wygląda na ciekawy pomysł, nie musi takim być dla większości obecnych.
Mam | Mogę zagrać | Udane transakcje: 100+ na forum, 6 na FB
Hejtowałem Kaskadię przed tym, jak się opamiętaliście. ;)
Sprzedam: dobre gry @Dział Handlu | Kupię: Tokaido: Rozdroża i inne @Kupię
100P |> Moje top
Awatar użytkownika
kaszkiet
Posty: 2805
Rejestracja: 03 maja 2013, 13:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 308 times
Been thanked: 525 times

Re: [Warszawa]13.01 Zgrany Wawer Trudne Gry VI Edycja

Post autor: kaszkiet »

Jak to wygląda na miejscu? Wszyscy biegają za Excelem, czy i tak sporo rzeczy jest umawiane na miejscu?
Bo chciałbym wziąć wór gier, ale nie wiem jeszcze których, na pewno wezmę za dużo (żeby samemu zdołać w nie zagrać), co najmniej jedną muszę rozczaić (John Company) i na 100% nie mogę teraz obiecać, że to zrobię.
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5593
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 772 times
Been thanked: 1205 times
Kontakt:

Re: [Warszawa]13.01 Zgrany Wawer Trudne Gry VI Edycja

Post autor: mat_eyo »

Niektórzy umawiają się na sztywno przed graniem, zdecydowana większość na miejscu szuka stolików i gier.
Awatar użytkownika
Paskudnik
Posty: 1431
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:49
Lokalizacja: Ergsun-Tuek
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

Re: [Warszawa]13.01 Zgrany Wawer Trudne Gry VI Edycja

Post autor: Paskudnik »

@Kaszkiet, @Roadrunner: lista w Excelu GoogleDocsie w zasadzie pokazuje, na co ludzie są chętni i w jakim stopniu, oraz co planują ze sobą przynieść. W praktyce składy, które siadają do danego tytułu zależą od wielu rzeczy a głównie od tego, kto jest w danym momencie dostępny i chętny :P
Ja się wpisałem w dokumencie, tzn. na co jestem najbardziej chętny; dopisałem też 2 tytuły, których przyniesienie nie zostało jeszcze zadeklarowane ale bardzo jestem na nimi zainteresowany (i przypuszczam, że wiele osób). Co byście powiedzieli na Gallerista? Planuję namówić Mario, żeby wpadł chociaż na jedną partię :)
Nie gram w gry, których nie lubię a lubię tylko te gry, w które już grałem :P
Awatar użytkownika
kaszkiet
Posty: 2805
Rejestracja: 03 maja 2013, 13:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 308 times
Been thanked: 525 times

Re: [Warszawa]13.01 Zgrany Wawer Trudne Gry VI Edycja

Post autor: kaszkiet »

Wpisałem kilka gierek do arkusza i wpisałem się do Gallerista.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Wezmę pewnie więcej, ale będę zmieniał jeszcze decyzję 15 razy, więc na razie ich nie wpisuję.
Awatar użytkownika
Szpak
Posty: 246
Rejestracja: 31 maja 2012, 11:50
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Warszawa]13.01 Zgrany Wawer Trudne Gry VI Edycja

Post autor: Szpak »

Wpisałem:

Pana Lodowego Ogrodu: https://boardgamegeek.com/boardgame/157 ... ice-garden

Grę o tron taniec ze smokami: https://boardgamegeek.com/boardgameexpa ... ance-drago

Wstępnie jestem chętny na Scythe z rozszerzeniem. Pewnie padnie na jedną grę, bo będę 10:00-15:00.
Moja kolekcja: http://bit.ly/2dJgLM3
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5828
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 403 times

Re: [Warszawa]13.01 Zgrany Wawer Trudne Gry VI Edycja

Post autor: KubaP »

Planszostrefa daje 6% na zakupy z odbiorem osobistym na Zgranym Wawrze na hasło zgranywawerVI :)
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5828
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 403 times

Re: [Warszawa]13.01 Zgrany Wawer Trudne Gry VI Edycja

Post autor: KubaP »

I jeszcze jeden newsik - Burano i Round House, które wyda w Polsce Lucrum, będą do ogrania pod okiem Łukasza z wydawnictwa na Zgrany Wawrze.
Awatar użytkownika
roadrunner
Posty: 536
Rejestracja: 22 sie 2013, 12:30
Has thanked: 260 times
Been thanked: 274 times

Re: [Warszawa]13.01 Zgrany Wawer Trudne Gry VI Edycja

Post autor: roadrunner »

Z części wpisów wynika dla mnie zakamuflowana "rada": nie zagrasz w połowę gier, co chcesz :D Może musi tak być, może nie. Jak pisałem, doceniam zorganizowanie tematu i jego staż, zastanawiam się jedynie nad lekką optymalizacją. Może dyskusja wróci po evencie.

W praktyce widzę kwestię godzin jako dodanie w startowej wersji pliku dwóch kolumn po "Kto przynosi", które uzupełniają chętni do tego właściciele gier. Kolumny pt. "Będę od", "(Gra) Startuje od". Reszta dzieje się sama klikami uczestników i nie wymaga dodatkowej roboty. Każdy może sobie godziny przestawiać przed eventem tyle razy, ile chce. Na tej podstawie gracze mogą się piętnaście razy przepisywać między tytułami, jak teraz.
Tym sposobem wstępne ustalenia przed wydarzeniem załatwia tabelka, jaką każdy ma przed nosem i nie trzeba szukać ludzi po fejsach czy forum żeby pytać, kto, kiedy itd. Wszystko potwierdzi się na miejscu, czyli tak jak teraz. Różnica polega tylko na tym, że na to miejsce wszyscy ruszamy z jakimś wstępnym oglądem sytuacji. Win-win-win?
Może warto wdrożyć kolejnym razem, by zobaczyć, ile osób doda godziny i jak to się sprawdzi... albo nie :lol:

Oczywiście, wpisywanie się na więcej tytułów w takich sytuacjach to zawsze metoda. Z jakimi efektami, to się przekonam ;)

Przekonuje mnie, co pisze @Raj. Uważam, że padły dobre przykłady.
Dzięki mat_eyo za szersze odniesienie do tematu.
mat_eyo pisze:posypie Ci się jeden plan
Poleci jeden plan, to orient na inne. Gdy zarysu brak, nie zaplanujesz nic.

@ Facebook - zawsze można, lecz wydłuża i komplikuje komunikację. Nie każdy grający ma konto, tak samo z szukaniem się po forum. Robią się Listy z Whitechapel bez planszy. Podanie godzin będę od/ startujemy od przy jasnym zakomunikowaniu: są wstępne, podlegają zmianie, każdy może mieć stłuczkę i utknąć w zaspie - upraszcza ten temat. Dodatkowo daje ważny podniesiony przez @Raja walor uniknięcia zjawienia się 1 godzinę przed daną grą lub trzy po, co dla części uczestników ma znaczenie. Bo jadą spoza Wawy lub mają w ciągu dnia inne obowiązki.
mat_eyo pisze:i kurczowego się ich trzymania
ani tego nie proponowałem, ani nie popieram. Udanego grania, do soboty.
Mam | Mogę zagrać | Udane transakcje: 100+ na forum, 6 na FB
Hejtowałem Kaskadię przed tym, jak się opamiętaliście. ;)
Sprzedam: dobre gry @Dział Handlu | Kupię: Tokaido: Rozdroża i inne @Kupię
100P |> Moje top
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: [Warszawa]13.01 Zgrany Wawer Trudne Gry VI Edycja

Post autor: jakmis83 »

Jeszcze nie wiem czy będę, wobec tego pytanie.
Czy mogę przyjechać na Wawer bez wcześniejszej zapowiedzi?
Jakiś tytuł bym zabrał, więc w coś sobie zagram...
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5593
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 772 times
Been thanked: 1205 times
Kontakt:

Re: [Warszawa]13.01 Zgrany Wawer Trudne Gry VI Edycja

Post autor: mat_eyo »

roadrunner pisze:Jak pisałem, doceniam zorganizowanie tematu i jego staż, zastanawiam się jedynie nad lekką optymalizacją. Może dyskusja wróci po evencie.
Próba optymalizacji zawsze na plus, spróbować warto.
jakmis83 pisze:Jeszcze nie wiem czy będę, wobec tego pytanie.
Czy mogę przyjechać na Wawer bez wcześniejszej zapowiedzi?
Jakiś tytuł bym zabrał, więc w coś sobie zagram...
Jasne, wpadaj jak najbardziej. Jak widzisz po poprzednich postach system umawiania się na konkretne gry jest jeszcze w powijakach, więc śmiało można wpadać "na pałę", do czegoś na pewno dasz radę się dosiąść.
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5828
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 403 times

Re: [Warszawa]13.01 Zgrany Wawer Trudne Gry VI Edycja

Post autor: KubaP »

jakmis83 pisze:Jeszcze nie wiem czy będę, wobec tego pytanie.
Czy mogę przyjechać na Wawer bez wcześniejszej zapowiedzi?
Jakiś tytuł bym zabrał, więc w coś sobie zagram...
Jasne, na pewno ktoś Cię przygarnie :)
Konioczynka
Posty: 154
Rejestracja: 15 sty 2015, 17:36
Lokalizacja: Warszau

Re: [Warszawa]13.01 Zgrany Wawer Trudne Gry VI Edycja

Post autor: Konioczynka »

W sumie to może i ja z partyzanta wpadnę ...
Tak patrzę na półkę to z ciężkich to tylko Mage Knight ... ale w sumie zagrałbym.

Będę leciał z Ursusa autem, mogę kogoś zgarnąć.

@Paskudnik - Le Havre zawsze i wszędzie :)
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5828
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 403 times

Re: [Warszawa]13.01 Zgrany Wawer Trudne Gry VI Edycja

Post autor: KubaP »

Konioczynka pisze:W sumie to może i ja z partyzanta wpadnę ...
Tak patrzę na półkę to z ciężkich to tylko Mage Knight ... ale w sumie zagrałbym.

Będę leciał z Ursusa autem, mogę kogoś zgarnąć.

@Paskudnik - Le Havre zawsze i wszędzie :)
Super, do zobaczenia!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
kaszkiet
Posty: 2805
Rejestracja: 03 maja 2013, 13:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 308 times
Been thanked: 525 times

Re: [Warszawa]13.01 Zgrany Wawer Trudne Gry VI Edycja

Post autor: kaszkiet »

Bardzo dziękuję za imprezę. Znakomite miejsce i niezwykle swobodna atmosfera. Mam nadzieję, że uda mi się dotrzeć na kolejną edycję.
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5828
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 403 times

Re: [Warszawa]13.01 Zgrany Wawer Trudne Gry VI Edycja

Post autor: KubaP »

kaszkiet pisze:Bardzo dziękuję za imprezę. Znakomite miejsce i niezwykle swobodna atmosfera. Mam nadzieję, że uda mi się dotrzeć na kolejną edycję.
Wielkie dzięki za odwiedziny i dobre słowo :)
Awatar użytkownika
roadrunner
Posty: 536
Rejestracja: 22 sie 2013, 12:30
Has thanked: 260 times
Been thanked: 274 times

Re: [Warszawa]13.01 Zgrany Wawer Trudne Gry VI Edycja

Post autor: roadrunner »

Znakomita impreza, duży apetyt na kolejną. Świetny klimat, miejsce, przekrój gier. Piona Kuba za ogarnianie wszystkiego na miejscu i wyborne tłumaczenie Nusfjorda :D
Mam | Mogę zagrać | Udane transakcje: 100+ na forum, 6 na FB
Hejtowałem Kaskadię przed tym, jak się opamiętaliście. ;)
Sprzedam: dobre gry @Dział Handlu | Kupię: Tokaido: Rozdroża i inne @Kupię
100P |> Moje top
Mario_Max
Posty: 250
Rejestracja: 22 lut 2016, 11:38
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times

Re: [Warszawa]13.01 Zgrany Wawer Trudne Gry VI Edycja

Post autor: Mario_Max »

Kuba ekipa "[Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie," (zameldowaliśmy się w 8 osób) dziękuje za mega fajne granie, świetną miejscówkę i luźna, atmosferę. Na pewno zawitamy w marcu ;)
ODPOWIEDZ