Aplikacje z Androida na PC

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4597
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1008 times
Been thanked: 1879 times

Aplikacje z Androida na PC

Post autor: warlock »

Pytam jako totalny laik w temacie - kupiłem sobie ostatnio Through The Ages na Androida i kiedy jestem w domu wolałbym sobie grac przez PC (ekran monitora jest jednak dużo czytelniejszy niż mały ekranik telefonu). Stąd moje pytanie - są jakieś w pełni legalne sposoby na odpalenie zakupionych aplikacji przez komputer (taki androidowy emulator)?
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3346
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1106 times
Been thanked: 1268 times

Re: Aplikacje z Androida na PC

Post autor: seki »

Tak. Jest ich sporo ale niektóre szczycą się dużą ingerencją w system Windows. Osobiście polecam Nox.
Awatar użytkownika
bukimi
Posty: 925
Rejestracja: 08 mar 2013, 10:02
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Aplikacje z Androida na PC

Post autor: bukimi »

Jakby co alternatywą dla emulatora są aplikacje pozwalające na przekazywanie obrazu z telefonu / tabletu na ekran komputera.
Osobiście korzystam z programu Vysor: jest to darmowa aplikacja, którą instaluje się jako nakładkę na przeglądarkę Chrome.

Oczywiście Vysor musi być też zainstalowany na urządzeniu z Androidem, a w opcjach wybrane debugowanie przez USB (żeby można było obsługiwać apki z poziomu PC).
Można normalnie obsługiwać wszystko myszką.

Dodatkowa korzyść jest taka, że nie ma obaw o jakąś kompatybilność, czy różne ingerencje w aplikacje, bo włączasz tę samą aplikację co normalnie - przekazywany jest tylko obraz.
Moja kolekcja na BGG (stan posiadania, na sprzedaż, oceny i komentarze): >KLIK<
Polecam transakcje z: Karioka, Voronwe, Deninis, Razul, Chaaber, cyberowca, tiamat997, syfon, joanna_kozlowska6, ArniK, GaGacek
Moje gry solo na Excela (w kodzie VBA): >KLIK<
ODPOWIEDZ