Pathfinder Adventures PC

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
Awatar użytkownika
fantazyn
Posty: 311
Rejestracja: 05 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: nad - Warszawa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times

Pathfinder Adventures PC

Post autor: fantazyn »

Hej,

jak kogoś interesuje to wczoraj wyszło Pathfinder Adventures na PC (wcześniej było na Androidzie).

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=31041
Awatar użytkownika
Lets_Grajmy
Posty: 396
Rejestracja: 16 lip 2016, 19:22
Has thanked: 75 times
Been thanked: 438 times
Kontakt:

Re: Pathfinder Adventures PC

Post autor: Lets_Grajmy »

Jestem obecnie w trakcie ogrywania trzeciej kampanii i mogę powiedzieć, że gra na androidzie jest zrobiona bardzo dobrze.

Powiem tylko, że nigdy nie grałem w jej fizyczny odpowiednik, ale podoba mi się system zdobywania złota. Generalnie występują tu mikropłatności, ale można się bez nich obyć. Najtrudniej jest zdobyć rzadkie karty. Można wylosować je w skrzyniach, które oczywiście też można kupić, ale za większą ilość złota też jest to możliwe.

Mi gra daje odczucia podobne do rozgrywek RPG. Przechodzimy kolejne misje, powoli zdobywamy umiejętności i zdolności, znajdujemy masę złomu by między nim znaleźć przysłowiowy "magiczny miecz". Walki z bossami są zróżnicowane, co nie pozwala się znudzić zbyt szybko, no i możemy też zakupić innych bohaterów niż dwójkę, którą dostajemy na początku.

Tutorial jest na plus, po 15 minutach znałem chyba wszystkie zasady, oprócz różnicy między "bury" a "banish card". Bardzo mnie też cieszy, że całym przygotowaniem i przeprowadzeniem partii zajmuje się program, bo widzę że zajęło by to mnóstwo czasu.

Multiplayera nie ma, ale nie jest chyba potrzebny (sama gra jest co-opem).

Ogólnie polecam.
Facebook: LET'S GRAJMY - Facebook
YouTube: LET'S GRAJMY - YouTube
Buycoffee: Jeśli sądzisz, że to co robię zasługuje na uznanie to --> Wspieraj kanał tutaj <--
ODPOWIEDZ