Pathfinder Adventures

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
marcin8509
Posty: 161
Rejestracja: 10 lis 2014, 12:58
Has thanked: 97 times
Been thanked: 13 times

Pathfinder Adventures

Post autor: marcin8509 »

https://play.google.com/store/apps/deta ... acg1&hl=pl

Przyznam że nie grałem w karcianego PF, ale gra wydaje się spoko i przede wszystkim za free :)
:), ach ta cenzura.
LongJohn
Posty: 199
Rejestracja: 13 sty 2015, 23:03
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 5 times
Been thanked: 29 times

Re: Pathfinder Adventures

Post autor: LongJohn »

tak za bardzo za free nie jest, ale rzeczywiście to wierne odzwierciedlenie karcianego pathfindera :)
Lord of the Void
Posty: 68
Rejestracja: 06 sty 2011, 12:01
Lokalizacja: Lublin
Been thanked: 1 time

Re: Pathfinder Adventures

Post autor: Lord of the Void »

Fajna gra i w takiej formie mogę w nią grać, za to utwierdziła mnie w przekonaniu, że wersji papierowej bym nie tknął - byłoby jak dla mnie za dużo zachodu jak na w sumie bardzo prostą mechanikę i ciągłe turlanie kośćmi, ale od czasu do czasu na telefonie jest spoko. Jeśli chodzi o jej "darmowość" to w sumie pojęcie względne ;) ale np. w Humble Bundle kiedyś dawali 40 treasure chestów w najniższym progu cenowym więc może jeszcze kiedyś będzie się coś trafiać?
Awatar użytkownika
zioombel
Posty: 1148
Rejestracja: 21 wrz 2010, 13:19
Lokalizacja: Wołomin
Has thanked: 200 times
Been thanked: 98 times

Re: Pathfinder Adventures

Post autor: zioombel »

Lord of the Void pisze:Fajna gra i w takiej formie mogę w nią grać, za to utwierdziła mnie w przekonaniu, że wersji papierowej bym nie tknął - byłoby jak dla mnie za dużo zachodu jak na w sumie bardzo prostą mechanikę i ciągłe turlanie kośćmi, ale od czasu do czasu na telefonie jest spoko. Jeśli chodzi o jej "darmowość" to w sumie pojęcie względne ;) ale np. w Humble Bundle kiedyś dawali 40 treasure chestów w najniższym progu cenowym więc może jeszcze kiedyś będzie się coś trafiać?
Solo gram już tylko na tablecie. Za to polecam wersje papierowa do grania w drużynie. Zebrać 4 chłopa co lubi fantasy i się nie zawiedziesz wersją papierową.
ODPOWIEDZ