Grupka do grania TTS

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
Fojtu
Posty: 3367
Rejestracja: 10 maja 2014, 14:02
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1255 times

Grupka do grania TTS

Post autor: Fojtu »

Wraz z kumplem szukamy osoby do semi regularnego grania na TTS. Niestety jedna osoba nam się wykruszyła i szukamy trzeciej do tanga.

Parę słów o nas
1. Gramy w większości w nowości, najczęściej 1-2 każdą grę. Czasem coś wejdzie do stałego repertuaru jak nic ciekawego nowego nie znajdziemy, ale raczej wolimy odkrywać nowe tytuły
2. Lubimy po grze ponarzekać jaka była beznadziejna i dlaczego nigdy nie osiągnie sukcesu :wink:
3. Gramy w Euro, szukamy osób ogranych w cięższych tytułach.
4. Każdy ogarnia gry w indywidualnym zakresie (czyta instrukcję czy ogląda wideo), a na początek robimy lekkie wspólne przejście z zasadami co tam zrozumieliśmy, żeby wspólnie wyczuć flow. Czasami zdarza się, że tłumaczy jedna osoba, ale raczej unikamy.
5. Gramy zazwyczaj koło 16-17 w tygodniu albo w weekend koło 10-11 jedną gierkę, więc nie są to jakieś uber długie posiadówki, tylko gramy, narzekamy i wracamy do życia doczesnego.
Xoltro
Posty: 260
Rejestracja: 09 cze 2021, 12:50
Has thanked: 63 times
Been thanked: 70 times

Re: Grupka do grania TTS

Post autor: Xoltro »

Ja z chęcią mogę się dopisać ale to raczej na rezerwowego, gdyż po prostu mocno ograniczony czas wolny, dlatego nie chciałbym irytować odwoływanymi spotkaniami. Niemniej jednak z chęcią pogram i mogę samemu zapoznać się z instrukcjami we własnym zakresie.
Awatar użytkownika
Barbarzyciel
Posty: 264
Rejestracja: 19 lut 2010, 20:08
Has thanked: 51 times
Been thanked: 44 times

Re: Grupka do grania TTS

Post autor: Barbarzyciel »

Jestem chętny :)

Zwykle bywam w tygodniu po 20:00 dostępny. Weekendy mam zazwyczaj bardzo pracowite.
Mam także swoją własną grę w bardzo późnym stadium betatestowania, którą wrzuciłem na tę zacną platformę, co oznacza, że zapraszam.
Mam nadzieję, że z trzech osób w niedalekiej przyszłości zrobi się znacznie, znacznie więcej :)
FB: Staadtthegame
Instagram: staadtthegame
LordofDecay
Posty: 14
Rejestracja: 07 paź 2021, 11:15

Re: Grupka do grania TTS

Post autor: LordofDecay »

Ja chętnie bym się dołączył do grania z wami.
Jinx1337
Posty: 118
Rejestracja: 19 maja 2021, 13:37
Has thanked: 3 times
Been thanked: 20 times

Re: Grupka do grania TTS

Post autor: Jinx1337 »

Może jakis DISCORD wspólny?
Awatar użytkownika
Gun3R
Posty: 126
Rejestracja: 13 wrz 2020, 23:10
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 34 times
Been thanked: 43 times

Re: Grupka do grania TTS

Post autor: Gun3R »

Cześć, wraz z grupą znajomych jesteśmy aktywnymi członkami grupy na fb https://www.facebook.com/groups/248418647366406
Ideą tej grupy jest umawianie się na gry planszowe grane na ttsie/tabletopii, głównie gramy w nowości, ostatnio ogrywamy zapowiedzi Portalu lub Galakty. Często chętnych jest więcej niż limit na jeden stół więc wtedy gramy na dwa albo i trzy stoły. Zawsze ktoś tłumaczy zasady przed rozgrywką.
Co do częstotliwości to średnio gramy w jedną/dwie gry w tygodniu.

Rozmawiamy na discordzie: https://discord.gg/7npSve7a


Zapraszam ;)
ODPOWIEDZ