Teraz jest Pn, 18 gru 2017, 07:53

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt, 11 sie 2017, 10:08 

Zakupiłem pewien czas temu grę Wsiąść do pociągu: Europa (a raczej wymieniłem bony na grę) i na ostatniej stronie instrukcji jest kod do gry online. Czy ten kod jest coś warty? Można go legalnie sprzedać, itp.? Nie gram na komputerach, a takie ileś złoty można byłoby dorzucić do kolejnej planszówki. Z góry dziękuję za pomoc.

PostNapisane: So, 12 sie 2017, 16:46 

Wersja online gry "Wsiąść do pociągu" kosztuje 10 USD (USA)+ 6USD (dodatek Europa+1912): https://www.daysofwonder.com/en/buy?family=TT&groupp=tickettorideUSA

PostNapisane: So, 26 sie 2017, 14:47 
Użytkownik wspierający

Generalnie to świetna akcja z tym graniem online. Kupując grę dostajesz produkt domowy i dostęp do online. Jak masz z kim grać w domu to plansza, jak nikogo nie ma, a jest ochota to online. Wydawcy - idźcie tą drogą!

Niestety nie znam nikogo, kto chciałby kupić, a sam mam swój kod.

PostNapisane: So, 26 sie 2017, 17:23 

hipcio_stg napisał(a):
Generalnie to świetna akcja z tym graniem online. Kupując grę dostajesz produkt domowy i dostęp do online. Jak masz z kim grać w domu to plansza, jak nikogo nie ma, a jest ochota to online. Wydawcy - idźcie tą drogą!

Niestety nie znam nikogo, kto chciałby kupić, a sam mam swój kod.

W tym rzecz, że nie lubię gier komputerowych, a dzięki sprzedaży kodu mógłbym sobie zasponsorować część kolejnej planszówki. Nawet gdybym chciał zagrać on-line to nie mam na czym - telefon nie da rady, a na komputerze grać nie mam zamiaru, zresztą na telefonie też nie, więc kod się marnuje... Jak ktoś wie, czy legalnie można sprzedać, gdzie, jak, za ile to będę bardzo, bardzo wdzięczny.

PostNapisane: So, 26 sie 2017, 17:56 

Wysłałem maila do days of wonder z pytaniem, czy mogę legalnie owy kod sprzedać. Czekam na odpowiedź. Jak się doczekam to oczywiście się podzielę informacją :)

PostNapisane: Pn, 28 sie 2017, 15:05 

Dostałem dziś odpowiedź od days of wonder. Okazało się, że to nie jest kod do gry komputerowej, tylko rejestruje się swoją planszówkę na stronie DoW.
Niestety, to raczej nic nie warte, a szkoda...

PostNapisane: Pt, 20 paź 2017, 16:59 

Łapcie kod na steama do gry Ticket to Ride:
DV4NX-LAZB5-6LXK0

Strefa czasowa: UTC + 1