Ceny dodrukow Posiadlosci i Wojny o pierscien

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Keysper
Posty: 36
Rejestracja: 04 wrz 2018, 12:41
Has thanked: 2 times

Ceny dodrukow Posiadlosci i Wojny o pierscien

Post autor: Keysper »

Witajcie. Poluje na dodruk Posiadłości Szalenstwa oraz Wojny o pierscien które mają ukazać się w pierwszym kwartale tego roku. Orientujecie się może ile kosztowały te gry kiedy nie było na nie takiego bum ze w sklepach podnosił ceny na ostatnie sztuki? Może ktoś zna już ceny tych gier które będą z obecnego druku? Podobnie sprawa się ma z bigboxem Mage Knight? - ile ta wersja może kosztować w Polsce?
alpha
Posty: 1001
Rejestracja: 10 cze 2018, 14:33
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 310 times
Been thanked: 128 times

Re: Ceny dodrukow Posiadlosci i Wojny o pierscien

Post autor: alpha »

Co do gry "Posiadłość Szaleństwa" to mogę napisać bardzo dokładnie:
a) najtańszy był dragoneye.pl - 314,90 zł
b|) potem kilka sklepów miało poniżej 320 zł
c) najwięcej sklepów miało pomiędzy 320 a 350 zł
d) kilka miało pomiędzy 350 a 380 zł
e) parę wyjątków dobijało do 400 zł
f) i jeden rodzynek z ceną 450 zł
To były ceny gdy to było normalnie dostępne, czyli gdzieś w okolicach połowy lipca 2018.
Wiem to, bo mocno rozważałem zakup tej gry (odłożyłem jednak w czasie) i zapisałem sobie kilkanaście cen :)
Dopiero wchodziłem w świat planszówek (po kilkunastoletniej przerwie) i musiałem zrobić rozpoznanie jakie są sklepy, co mają w sprzedaży, i w jakich cenach.
Mam jeszcze kilka innych gier, które wtedy sobie zapisałem, więc widzę jak to się zmienia.

Co do Mage Knight to się nie wypowiem, bo tego nie sprawdzałem. Niech inni piszą :)

A tak swoją droga, to czy jest gdzieś dostępna jakaś historia, żeby samemu tego nie robić ręcznie?
Może ktoś lub coś tworzy takie rzeczy automatycznie, tak jak historia stron w internecie, które można przeglądać i zobaczyć jak to kiedyś wyglądało? :)
Kolekcja: BGG
Sprzedam / wymienię: BGG lub forum
Awatar użytkownika
Nidav
Posty: 704
Rejestracja: 14 sty 2016, 19:33
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 91 times
Been thanked: 338 times

Re: Ceny dodrukow Posiadlosci i Wojny o pierscien

Post autor: Nidav »

Z tego co się orientuję to na Ceneo można sobie zobaczyć historię cen danego produktu - wystarczy się zarejestrować i można coś takiego oglądać.

Niemniej mam głębokie wątpliwości co do zasadności tego tematu w tym dziale ;)
alpha
Posty: 1001
Rejestracja: 10 cze 2018, 14:33
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 310 times
Been thanked: 128 times

Re: Ceny dodrukow Posiadlosci i Wojny o pierscien

Post autor: alpha »

A faktycznie. Dopiero teraz zobaczyłem w jakim dziale zostało utworzone to pytanie.
Kolekcja: BGG
Sprzedam / wymienię: BGG lub forum
ODPOWIEDZ