Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: REBEL.pl »

--------------------
ZAPOWIEDŹ:
--------------------

Trzy życzenia

Obrazek

Trzy Życzenia to szybka gra karciana dla od 3 do 5 graczy, w którą jedną partię rozgrywa się nie dłużej niż w 5 minut. Posiadając bardzo proste zasady, ta gra blefu z elementami pamięciowymi, jest bardziej grą innymi graczami niż kartami.

Umiejętność zachowania pokerowej twarzy, trzymania emocji na wodzy oraz intuicyjnego wyczucia, przyda Ci się bardzo, podczas tej szybkiej i zabawnej gry i nie raz zdecyduje o zwycięstwie lub przegranej!

Planowana data premiery: pierwsza połowa stycznia 2017 r.
Sugerowana cena detaliczna: 29,95 zł.
Instrukcja: Trzy Życzenia - instrukcja PL
Zapowiedź na stronie wydawnictwa: Trzy Życzenia - zapowiedź
Link do produktu na stronie wydawnictwa: Trzy Życzenia - produkt

--------------------
ODPOWIEDZI:
--------------------
Bary pisze:Rebelu, co należy zrobić, żeby dostać choinkę mimo nie posiadania kodu (nie było go w pudełku, które córka dostała na gwiazdkę)?
Niestety nie da się zrobić nic, jedynie kod wpisany na stronie rejestracji umożliwiał zdobycie Choinki. Na pewno będzie do upolowania na BGG Store oraz prawdopodobnie przy okazji różnych akcji promocyjnych.
Bary pisze:Nie wiem też czy to dobry wątek, ale wiadomo może coś więcej o aplikacji mobilnej do Cywilizacji (kiedy pojawi się na rynku)?
Nic nie wiadomo na ten temat w chwili obecnej.
BartP pisze:Po okładce widzę, że Sushi Go będzie w tej bardziej wypasionej wersji, tak? Wiele kart mogących tworzyć talię, tak?
Nie będzie to Sushi Go Party, a jej podstawowa wersja. Dopiero po jej sukcesie na rynku rozważymy możliwość wydania wersji "dla graczy".
arracan pisze:(...) przyznam, że Deep Undercover jakoś się tak w ogóle nie spodziewałem ;)
Munchhausen pisze:Nie miałem pojęcia, że Deep Undercover wychodzi po polsku. Co prawda nie widzę potrzeby "ostrzejszej" wersji, ale im więcej haseł do Tajniaków, tym lepiej :)
Naszym celem jest przygotować ją tak, aby słowa dało się również bez przeszkód wykorzystać w grze "nietematycznej". Czyli bez wulgaryzmów, wyrazów obelżywych i powszechnie uważanych za niesmaczne. Mimo to, na pewno będą to wyrazy, których jedno ze znaczeń będzie należało do kategorii tych "mniej grzecznych". W efekcie chcemy otrzymać samodzielną grę, którą można potraktować jako dodatek do Tajniaków jak i rozszerzenie "tematyczne".
arracan pisze:(...) Ocaleni wyglądają na ciekawą gierkę.
Tacy są w istocie, polecamy zapoznać się z nimi na stronie zakończonej kampanii Kickstarterowej, https://www.kickstarter.com/projects/la ... eu/outlive
Chaaber pisze:(...) Swoją drogą, macie może w planach ogranie i zbadanie Junk Art od Pretzel Games?
Nie, nie mamy w planach.
Gizmoo pisze:(...) Ja się cieszę z Legendary Inventors, ale szkoda, że nie podaliście orientacyjnego choćby terminu.
Jeszcze go nie znamy :) Gdyby były chociaż niewielkie szacunki to na pewno określilibyśmy chociaż kwartał. Czekamy na informację na temat możliwości dołączenia do druku. Zaktualizujemy datę gdy tylko coś się wyklaruje.
Bludgeon pisze:Czy jest szansa żeby w tym roku ukazało się Vast po polsku?
Nie nakładem wydawnictwa Rebel.
grabol pisze:Jest jakaś szansa na dodatek do Troyes?
Dopiero trafiła na rynek i już dodatek? :) A gdzie poszukiwanie głębi, radości w optymalizacji i odnajdywaniu nowych dróg do zwycięstwa? (w zależności od tego jak ga przyjmie się na rynku to wydanie dodatku rozpatrywać będziemy w drugiej połowie tego roku).
Epyon pisze:Zagraliście już wystarczającą ilość partii w Deception? :)
Tak, wystarczającą. Zdania były zbyt podzielone, gra nie wyląduje w naszych planach wydawniczych.
Turnavine pisze:Czy z Cykladami: Monumenty w związku z opóźnieniem pojawi się może promka ruiny?
Zapytaliśmy wydawcy czy promka jest integralną częścią druków narodowych. Gdy tylko otrzymamy odpowiedź to damy znać.
Kin@a pisze:(...)Mam pytanie odnośnie Fauny:
Wprowadzono jakieś modyfikacje/zmiany w stosunku do poprzedniej edycji zmniejszenia/zwiększenia ilości/wielkości kart?
Generalnie gra przechodziła kilkukrotne metamorfozy okładki, elementy pozostawały niezmienione, powinno tak zostać również w tej edycji. Ustalimy odpowiedź z oryginalnym wydawcą i damy znać.
Szaweł pisze:Nie jest dobrze. W samym pierwszym kwartale na półki wpadnie ze 6-8 Waszych pudeł... Jak żyć? :)
Zacisnąć pasa i z podniesionym czołem grać dalej! ;)
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: Szaweł »

REBEL.pl pisze:
Szaweł pisze:Nie jest dobrze. W samym pierwszym kwartale na półki wpadnie ze 6-8 Waszych pudeł... Jak żyć? :)
Zacisnąć pasa i z podniesionym czołem grać dalej! ;)
Jakiego pasa? Pas wymieniłem na DeLorean'a do Colta. Z resztą zaciskałem, zaciskałem aż w końcu pas był o tyle za duży, że przerzuciłem się na gumki recepturki. Jeszcze trochę będę zaciskał to nie będę miał zmartwienia kiedy już któryś z wydawców zapłaci mi tak wysokie odszkodowanie po przygnieceniu przez jakiegoś meepla, kostkę albo, nie daj Bóg, pudełko (z takim to już moje 4kg (w jeansach i butach) mogą nie wytrzymać) że będę miał kasy na planszówki do końca życia ;)
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
osa1908
Posty: 260
Rejestracja: 15 maja 2016, 15:42
Has thanked: 88 times
Been thanked: 11 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: osa1908 »

kiedy bedzie planowany dodruk do terraformacj marsa?.czy beda poprawione karty i czy bedzie mozliwosc kupienia jakis innych nakladek na plansze gracza bo te obecne sa kiepskie.
Awatar użytkownika
Bludgeon
Posty: 605
Rejestracja: 05 kwie 2013, 10:29
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 67 times
Been thanked: 88 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: Bludgeon »

osa1908 pisze:kiedy bedzie planowany dodruk do terraformacj marsa?.czy beda poprawione karty i czy bedzie mozliwosc kupienia jakis innych nakladek na plansze gracza bo te obecne sa kiepskie.
+1
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today
Fisiel
Posty: 11
Rejestracja: 18 paź 2013, 11:56
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: Fisiel »

Czy planujecie dodruk Eclipse: Shadow Of The Rift?
Awatar użytkownika
hrachubi
Posty: 396
Rejestracja: 17 sty 2013, 20:07
Lokalizacja: Pruszków
Has thanked: 50 times
Been thanked: 10 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: hrachubi »

osa1908 pisze:kiedy bedzie planowany dodruk do terraformacj marsa?.czy beda poprawione karty i czy bedzie mozliwosc kupienia jakis innych nakladek na plansze gracza bo te obecne sa kiepskie.
Już zaplanowali ;)
W sklepie podają że pierwsza połowa lutego 2017.

Ostatnia wzmianka o tym w wątku planów Rebela na rok 2016:
REBEL.pl pisze:
Rumburak pisze:Czy i kiedy będzie dodruk Terraformacji Marsa?
Produkcja zakończy się na koniec stycznia, będzie dostępna na początku lutego.
i jeszcze taka wzmianka (z początku listopada):
REBEL.pl pisze: Otrzymaliśmy aktualizację z fabryki. Styczniowy dodruk Terraformacji Marsa będzie posiadał tą samą zawartość co obecna gra, został zakontraktowany miesiąc temu i fabryka już wyprodukowała część elementów (w tym plansze graczy). Jedyną poprawką będzie usunięcie drobnych błędów na kartach i w instrukcji.

Grubsze planszetki graczy są w opracowaniu i albo staną się integralną częścią kolejnych edycji prawdopodobnie zwiększając koszt gry (naciskamy na Fryx Games także o przygotowanie "improve packa" do zakupienia osobno - dziękujemy za wasze głosy w tej sprawie, są dla nas dodatkowym argumentem), albo staną się integralną częścią drugiego dodatku, nad którym pracuje Fryx Games (pierwszy dodatek to tak naprawdę mini rozszerzenie, wydawca przygotowuje 2 karty, które w USA zostaną wykorzystane jako promówki, udało nam się wyprosić, aby były dostępne także dla polskich odbiorców).
A inne nakładki - zależy pewnie czy ktoś zaprojektuje lepsze, bo to nie jest ich produkt.
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: misioooo »

Czyli posiadacze obecnej wersji nie dostaną poprawionych kart? Dajcie spokój, mniejsi wydawcy potrafią wydrukować i przesłać to i wy Rebelu powinniście tak uczynić ;)

Wysłane z mojego ASUS_T00Q przy użyciu Tapatalka
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
rafaelus
Posty: 464
Rejestracja: 30 sty 2015, 09:57
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: rafaelus »

misioooo pisze:Czyli posiadacze obecnej wersji nie dostaną poprawionych kart? Dajcie spokój, mniejsi wydawcy potrafią wydrukować i przesłać to i wy Rebelu powinniście tak uczynić ;)

Wysłane z mojego ASUS_T00Q przy użyciu Tapatalka
+1 ;-)
Chętnie się podzielę ;)
-Planszostrefa.pl - 11%, 3trolle.pl - 6 %
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: rastula »

narandil pisze:
TTR_1983 pisze:
narandil pisze:gdzie wy widzicie tego Sherlocka bo ja chyba ślepy jestem i nie widzę go w zapowiedziach :/
Fakt, zakup czegoś na oczy mile widziany :mrgreen: Pierwszy post tego tematu i Klik
Aaaa ok dzięki :) nie mogłem znaleźć bo wypatrywałem okładki wersji eng tej zielonej z sherlockiem na fotelu :)

to nie będzie ta gra - tylko nowa, kolejna pozycja z serii
TTR_1983
Posty: 3923
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 87 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: TTR_1983 »

Adrenalina ukaże się w styczniu?
TwoLines
Posty: 2
Rejestracja: 04 sty 2017, 00:17

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: TwoLines »

Pytanie- czy dalej wydajecie Sherlock Holmes Consulting Detective, czy tylko ten standalone dodatek West End i Jack the Ripper?
Bo oryginał ponoć lepszy i też był dodruk, więc się trochę zagmatwałem.

Szkoda z tym Deception, bardzo liczyłem na tą grę, Tom Vasel polecał jak i inni, a mieszana Konceptu, Avalona, Mysterium i Dixit na papierze wygląda jak hit sezonu.
No ale jak nie podeszło to trudno. Sprowadzę zza granicy.
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: playerator »

misioooo pisze:Czyli posiadacze obecnej wersji nie dostaną poprawionych kart? Dajcie spokój, mniejsi wydawcy potrafią wydrukować i przesłać to i wy Rebelu powinniście tak uczynić ;)

Wysłane z mojego ASUS_T00Q przy użyciu Tapatalka
+1 - To by było nawet fajniejsze niż akcja z choinką do Domku :)
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
TTR_1983
Posty: 3923
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 87 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: TTR_1983 »

TwoLines pisze:Pytanie- czy dalej wydajecie Sherlock Holmes Consulting Detective, czy tylko ten standalone dodatek West End i Jack the Ripper?
Bo oryginał ponoć lepszy i też był dodruk, więc się trochę zagmatwałem.
Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale Space Cowboys od nowa całą serię Sherlocka robi i Rebel się pod to "podpina" :)
wirusman
Posty: 1972
Rejestracja: 08 sty 2014, 19:18
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 83 times
Been thanked: 28 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: wirusman »

Rebel-u, dodatki do TIME Stories z wspieram.to wysyłacie paczkomatem.
Awatar użytkownika
Munchhausen
Posty: 727
Rejestracja: 01 sty 2013, 22:29
Lokalizacja: Poznań/ Wągrowiec
Has thanked: 144 times
Been thanked: 129 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: Munchhausen »

Kiedy planujecie dodruk normalnej wersji Tajniaków? :)
gaina
Posty: 8
Rejestracja: 01 sty 2017, 16:38

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: gaina »

Munchhausen pisze:Kiedy planujecie dodruk normalnej wersji Tajniaków? :)
+1
Zwieżak
Posty: 91
Rejestracja: 14 lis 2012, 14:44

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: Zwieżak »

Co do FAUNY.
Czy jest szansa na jakieś dodatkowe karty, które nie znalazły sie w pierwszej edycji?
Wiem, że jako takiego dodatku nie było, ale może jednak jest jakaś nadzieja, ewentualnie na wydanie FAUNY KOMPAKT, czy przynajmniej kart z tej gry?
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3346
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1106 times
Been thanked: 1268 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: seki »

Munchhausen pisze:Kiedy planujecie dodruk normalnej wersji Tajniaków? :)
Z tego co widzę są nadal dostępni w wielu sklepach więc chyba nie ma pośpiechu z dodrukiem
Awatar użytkownika
tomb
Posty: 4124
Rejestracja: 22 lut 2012, 10:31
Has thanked: 308 times
Been thanked: 342 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: tomb »

Czy jest szansa na zdobycie w jakiś sposób bonusowych kafli do Jaskini Adama Kałuży? Może jeszcze gdzieś leżą u wydawcy, a może sklep znalazł coś w trakcie inwentaryzacji?
"Jak kto ma swój rozum, ten głupi nie jest [...] Głupie są te, co cudzy rozum mają."
wazka
Posty: 30
Rejestracja: 11 sty 2016, 11:29
Has thanked: 28 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: wazka »

tomb pisze:Czy jest szansa na zdobycie w jakiś sposób bonusowych kafli do Jaskini Adama Kałuży? Może jeszcze gdzieś leżą u wydawcy, a może sklep znalazł coś w trakcie inwentaryzacji?
+1
Awatar użytkownika
tomuch
Posty: 1888
Rejestracja: 21 gru 2012, 03:17
Lokalizacja: zza winkla
Has thanked: 144 times
Been thanked: 170 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: tomuch »

Coś nowego w kwestii dodatków do Ucieczki?
kolekcja
rabaty: Planszostrefa 11%, Planszomania 7%, 3trolle 7%, Rebel 5%, Cdp 5%, Aleplanszowki 5%, Mepel 5%
TTR_1983
Posty: 3923
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 87 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: TTR_1983 »

tomuch pisze:Coś nowego w kwestii dodatków do Ucieczki?
Plany odnośnie QG będą pewnie znane po targach w Norymberdze (01-06.02.2017)
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: REBEL.pl »

--------------------
ZAPOWIEDŹ:
--------------------

Adrenalina

Obrazek

Adrenalina to soczysta, dynamiczna gra taktyczna gdzie trwa nieustanna walka na śmierć i życie, a interakcja między graczami z tury na turę staje się coraz bardziej zaciekła. Mnogość i zróżnicowanie uzbrojenia oraz dwustronna plansza zapewniają wiele godzin ekscytującej zabawy!

Planowana data premiery: ok. 10 stycznia 2017 r.
Sugerowana cena detaliczna: 179,95 zł.
Instrukcja: Adrenalina - instrukcja PL
Katalog broni: Adrenalina - katalog broni PL
Link do produktu na stronie wydawnictwa: Adrenalina

--------------------
ODPOWIEDZI:
--------------------
osa1908 pisze:kiedy bedzie planowany dodruk do terraformacj marsa?.czy beda poprawione karty i czy bedzie mozliwosc kupienia jakis innych nakladek na plansze gracza bo te obecne sa kiepskie.
Początek stycznia. Planszetki gracza w innej formie to pieśń przyszłości - możliwe, że będą dostępne w jednym z przyszłych dodatków.
Fisiel pisze:Czy planujecie dodruk Eclipse: Shadow Of The Rift?
Jesteśmy dystrybutorem, nie wydawcą. Na pewno będziemy mieli w ofercie, gdy tylko dodruk pojawi się u Lautapelit.
TTR_1983 pisze:Adrenalina ukaże się w styczniu?
Jak powyżej :)
TwoLines pisze:Pytanie- czy dalej wydajecie Sherlock Holmes Consulting Detective, czy tylko ten standalone dodatek West End i Jack the Ripper?
Bo oryginał ponoć lepszy i też był dodruk, więc się trochę zagmatwałem.
W pierwszej kolejności Kuba Rozpruwacz i Przygody w West Endzie. W przyszłości gdy gra podstawowa zostanie przygotowana także do wydań międzynarodowych (a jeszcze nie jest gotowa do przekładu) najpewniej ją także.
Munchhausen pisze:Kiedy planujecie dodruk normalnej wersji Tajniaków? :)
Tajniacy będą ponownie dostępni za około 2-3 tygodnie.
Zwieżak pisze:Co do FAUNY.
Czy jest szansa na jakieś dodatkowe karty, które nie znalazły sie w pierwszej edycji?
Wiem, że jako takiego dodatku nie było, ale może jednak jest jakaś nadzieja, ewentualnie na wydanie FAUNY KOMPAKT, czy przynajmniej kart z tej gry?
Nie ma szans na dodatkowe karty. Fauna Kompakt - nie wykluczamy w przyszłości ;)
tomb pisze:Czy jest szansa na zdobycie w jakiś sposób bonusowych kafli do Jaskini Adama Kałuży? Może jeszcze gdzieś leżą u wydawcy, a może sklep znalazł coś w trakcie inwentaryzacji?
Niestety, nie posiadamy ich.
TTR_1983 pisze:
tomuch pisze:Coś nowego w kwestii dodatków do Ucieczki?
Plany odnośnie QG będą pewnie znane po targach w Norymberdze (01-06.02.2017)
Tak - po Norymberdze będziemy znali plany dotyczące gier Queen Games na rok 2017.
Ostatnio zmieniony 05 sty 2017, 12:53 przez REBEL.pl, łącznie zmieniany 1 raz.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
DeBOB
Posty: 74
Rejestracja: 30 maja 2012, 10:32
Lokalizacja: Radzyń Podlaski
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: DeBOB »

REBEL.pl pisze:
TwoLines pisze:Pytanie- czy dalej wydajecie Sherlock Holmes Consulting Detective, czy tylko ten standalone dodatek West End i Jack the Ripper?
Bo oryginał ponoć lepszy i też był dodruk, więc się trochę zagmatwałem.
W pierwszej kolejności Kupa Rozpruwacz i Przygody w West Endzie. W przyszłości gdy gra podstawowa zostanie przygotowana także do wydań międzynarodowych (a jeszcze nie jest gotowa do przekładu) najpewniej ją także.
Kupa Rozpruwacz :D
Czytając posty wyobraźcie sobie, że osoba je pisząca uśmiecha się do Was życzliwie, bez podtekstu.
- Merry

The amount of energy needed to refute bullshit is an order of magnitude bigger than to produce it.
- Brandolini's law
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: REBEL.pl »

DeBOB pisze:
REBEL.pl pisze:
TwoLines pisze:Pytanie- czy dalej wydajecie Sherlock Holmes Consulting Detective, czy tylko ten standalone dodatek West End i Jack the Ripper?
Bo oryginał ponoć lepszy i też był dodruk, więc się trochę zagmatwałem.
W pierwszej kolejności Kupa Rozpruwacz i Przygody w West Endzie. W przyszłości gdy gra podstawowa zostanie przygotowana także do wydań międzynarodowych (a jeszcze nie jest gotowa do przekładu) najpewniej ją także.
Kupa Rozpruwacz :D
No tak, kupa śmiechu :D Dziękujemy, poprawione!
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Zablokowany