Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: Czacha Games »

na obecną chwilę Tiny Epic nie są w naszym zasięgu - ilości minimalne wymagane przez licencjodawcą są zbyt duże jak na "polskie" możliwości sprzedaży. W najbliższym czasie pojawią się dodatki do Wojowników Midgardu: Mroczne Góry oraz Valhalla (we wrześniu na wspieram), Projekt Manhattan Reakcja Łańcuchowa na początku października, później w październiku i listopadzie jeszcze dwie kampanie na wspieram: Projekt Manhattan gra planszowa oraz Karciane Podziemia częśc 2. Poza wspieram powinno też się udać wydać trzecią część z serii, tym razem "Nie Testowaliśmy Tego Tradycyjnie". Także troszkę pracy na jesień mamy :)
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
KamradziejTomal
Posty: 1162
Rejestracja: 04 kwie 2016, 16:40
Has thanked: 384 times
Been thanked: 452 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: KamradziejTomal »

na obecną chwilę Tiny Epic nie są w naszym zasięgu - ilości minimalne wymagane przez licencjodawcą są zbyt duże jak na "polskie" możliwości sprzedaży. W najbliższym czasie pojawią się dodatki do Wojowników Midgardu: Mroczne Góry oraz Valhalla (we wrześniu na wspieram), Projekt Manhattan Reakcja Łańcuchowa na początku października, później w październiku i listopadzie jeszcze dwie kampanie na wspieram: Projekt Manhattan gra planszowa oraz Karciane Podziemia częśc 2. Poza wspieram powinno też się udać wydać trzecią część z serii, tym razem "Nie Testowaliśmy Tego Tradycyjnie". Także troszkę pracy na jesień mamy :)
*Cicho chlipie w koncie szukając jednak wersji angielskiej*
Słyszysz o jakichś glaze'ach, drybrushach i innych dziwadłach i nie wiesz o czym mowa? Zerknij sobie TUTAJ
Sundrop tutorial: TUTAJ
Wykańczanie podstawek domowymi sposobami: TUTAJ
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: misioooo »

Też liczyłem na Epici... Zwłaszcza Questa :roll:
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
Rafal_Kruczek
Posty: 1090
Rejestracja: 20 sie 2008, 11:48
Lokalizacja: Legnica
Has thanked: 84 times
Been thanked: 30 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: Rafal_Kruczek »

misioooo pisze:Też liczyłem na Epici... Zwłaszcza Questa :roll:
Quest mnie pozytywnie zaskoczył, po słabym Kingdoms, galaxies troche suchym i nudnym ( defenders i werstern nawet nie maiłem okazji sprawdzic). A na tej serii sparzył sie już jeden wydawca w Polsce więc sie nie dziwię, że nie chcą ryzykować.
Bardziej bym liczył że ktoś sie zainteresuje na przykład serią Pax. Skoro jest czeska edycja Pax Ren. to minimalne nakłady chyba nie są wysokie..
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: misioooo »

O to to! Tylko ja się nie podejmę tłumaczeń instrukcji z całym tym fluffem historycznym :) wystarczy mi, że tłumaczyłem bios Genesis.
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
KamradziejTomal
Posty: 1162
Rejestracja: 04 kwie 2016, 16:40
Has thanked: 384 times
Been thanked: 452 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: KamradziejTomal »

Ja osobiście liczyłem na Tiny Epic Galaxies :(

Jak mi żona nie wyhaczy na urodziny to sam chyba ściągnę zza granicy, szkoda :(
Słyszysz o jakichś glaze'ach, drybrushach i innych dziwadłach i nie wiesz o czym mowa? Zerknij sobie TUTAJ
Sundrop tutorial: TUTAJ
Wykańczanie podstawek domowymi sposobami: TUTAJ
Awatar użytkownika
karawanken
Posty: 2356
Rejestracja: 28 wrz 2014, 19:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 75 times
Been thanked: 96 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: karawanken »

Też liczyłem na Małą Epicką Przygodę :( musiałem niestety wycofać wsparcie a gra zapowiadała się na tyle fajnie, że liczyłem na polska wersję.
Awatar użytkownika
kmd2000
Posty: 324
Rejestracja: 26 sty 2017, 23:59
Lokalizacja: Warszawa, Praga Południe
Has thanked: 130 times
Been thanked: 125 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: kmd2000 »

Z racji, że minął miesiąc od ostatniego update'u, czy są wieści dot. keyflower, hutcha?
wajdzik83
Posty: 345
Rejestracja: 11 lis 2012, 07:53
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: wajdzik83 »

kmd2000 pisze:Z racji, że minął miesiąc od ostatniego update'u, czy są wieści dot. keyflower, hutcha?
Oj jak ja na to czekam :(
Wojtek.k
Posty: 274
Rejestracja: 09 mar 2017, 08:38
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 16 times
Been thanked: 33 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: Wojtek.k »

I jest aktualizacja o kolejnym przesunięciu terminu Keyflowera.

"Witajcie,
dziś dostaliśmy wreszcie informacje odnośnie statusu produkcji Keyflowera. Jak wiecie z naszej strony wszystkie pliki produkcyjne potwierdziliśmy z Huch! już w maju i od tego czasu produkcja przeszła na ich stronę. Pisaliśmy wcześniej, że mieli opóźnienia, gdyż ich drukarnia była "zatkana" produkcją innych gier. Miało sie to zmienić podczas wakacji, tak nas zapewniono, jednak dziś dostaliśmy kolejną odpowiedź na nasze pytania o datę wyprodukowania polskiej edycji. Poniżej wklejamy Wam maila, którego dziś otrzymaliśmy od Huch!:

Hello Przemek,

thanks for your mail. The problem so far was the lack of information from the printer. Currently they prepare the e-proofs of the print files. According to the latest information from the factory, we expect to complete production in approx. 8 weeks.

This means that the approval of e-proofs will need to be done once we receive the e-proofs from the printer, which will be the case within the next days hopefully.

I’ll contact you again once we receive the e-proofs.

Best regards,
Benjamin

W skrócie - w tym tygodniu Huch! powinien dostać ostateczne pliki z druku do zatwierdzenia i startu produkcji, która potrwa około 8 tygodni. Zakładamy, że jeśli znów coś się u nich nie wysypie, gry powinny być wyprodukowane w połowie października. Kraj produkcji to Niemcy, więc sam transport zajmie 2-3 dni. Bardzo Was przepraszamy za te opóźnienia, jednak wybierając tę grę i tego wydawcę, zapewniano nas o najwyższym poziomie profesjonalizmu i braku opóźnień.

Chcemy Was również zapewnić, że cały czas myślimy o specjalnym "dodatku" dla wszystkich wspierających jako bonus za opóźnienie. Jak tylko dostaniemy kolejne info od Huch! - podzielimy się nim z Wami w kolejnej aktualizacji. Tymczasem czekamy na e-proofy z drukarnii i mamy nadzieję je w tym tygodniu zatwierdzić (po raz drugi, jak się okazuje). Pierwszy raz spotykamy się z sytuacją, że po zatwierdzeniu plików u licencjodawcy musimy jeszcze zatwierdzać pliki u ich wykonawcy. Cóż, następnym razem będziemy staranniej podchodzić do takiej współpracy."
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: misioooo »

Specjalny dodatek... Czyżby znowu jakieś rybiki? ;) Albo inne żyjątka żywe zamiast drewnianych - korniki by pasowały patrząc na ilość drewna w pudełkach :)
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
wajdzik83
Posty: 345
Rejestracja: 11 lis 2012, 07:53
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: wajdzik83 »

Mam nadzieję że projekt się nie wysypie taj jak w przypadku Trajana lub W imię odyna :/ Mogę czekać nawet pół roku na Keyflowera byle się ukazał w PL :(
Awatar użytkownika
kmd2000
Posty: 324
Rejestracja: 26 sty 2017, 23:59
Lokalizacja: Warszawa, Praga Południe
Has thanked: 130 times
Been thanked: 125 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: kmd2000 »

@Czacha

Czy Huch dostał w poprzednim tygodniu pliki do druku? Czy pilnujecie ich emailowych obietnic? Jeśli nie będziecie naciskać, prosicie się tylko o kolejne opóźnienia.
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4597
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1008 times
Been thanked: 1879 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: warlock »

wajdzik83 pisze:Mam nadzieję że projekt się nie wysypie taj jak w przypadku Trajana lub W imię odyna :/ Mogę czekać nawet pół roku na Keyflowera byle się ukazał w PL :(
Ale poza instrukcją/nazwami kafelków tam nie ma żadnego tekstu przecież ;).
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: Wincenty Jan »

warlock pisze:
wajdzik83 pisze:Mam nadzieję że projekt się nie wysypie taj jak w przypadku Trajana lub W imię odyna :/ Mogę czekać nawet pół roku na Keyflowera byle się ukazał w PL :(
Ale poza instrukcją/nazwami kafelków tam nie ma żadnego tekstu przecież ;).
Zdecydowanie Warlock ma rację
Tuminure
Posty: 555
Rejestracja: 08 mar 2013, 12:07
Lokalizacja: Milewo
Has thanked: 2 times
Been thanked: 47 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: Tuminure »

warlock pisze:
wajdzik83 pisze:Mam nadzieję że projekt się nie wysypie taj jak w przypadku Trajana lub W imię odyna :/ Mogę czekać nawet pół roku na Keyflowera byle się ukazał w PL :(
Ale poza instrukcją/nazwami kafelków tam nie ma żadnego tekstu przecież ;).
Jest jeszcze polska cena ;)
Awatar użytkownika
kmd2000
Posty: 324
Rejestracja: 26 sty 2017, 23:59
Lokalizacja: Warszawa, Praga Południe
Has thanked: 130 times
Been thanked: 125 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: kmd2000 »

Tuminure pisze:
warlock pisze:
wajdzik83 pisze:Mam nadzieję że projekt się nie wysypie taj jak w przypadku Trajana lub W imię odyna :/ Mogę czekać nawet pół roku na Keyflowera byle się ukazał w PL :(
Ale poza instrukcją/nazwami kafelków tam nie ma żadnego tekstu przecież ;).
Jest jeszcze polska cena ;)
Cena owszem jest, ale nie ma produktu.
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: Czacha Games »

Hej,

otrzymaliśmy informację od Huch, który dostał info z drukarnii, że gra bdzie wyprodukowana i gotowa do wysyłki w pierwszym tygodniu listopada. Zakładamy, że nie będzie już teraz żadnych "wpadek" po stronie produkcji i gry roześlemy do Was do 10 listopada. Produkcja i transport będzie odbywał się z Niemiec, więc zajmie około 2 dni. Miejmy nadzieję, że już niedługo wszyscy będziemy mogli cieszyć się polską wersją Keyflowera.

To tyle z newsów na "gorąco".

Pozdrawiamy
Czacha Games
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
harrison
Posty: 286
Rejestracja: 16 lut 2017, 10:10
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 4 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: harrison »

via fb https://www.facebook.com/czachagame/pho ... =3&theater
Mamy dla Was kolejną świetną wiadomość. Już w najbliższy piątek rusza przedsprzedaż naszej kolejnej gry PROJEKT MANHATTAN: REAKCJA ŁAŃCUCHOWA. Grę będziecie mogli kupić na naszej nowej stronie, która wystartuje również w piątek. W porównaniu z edycją angielską zdecydowalismy się zmienić kilka detali, aby polska edycja była bardziej przyjazna graczom. Powiększyliśmy pudełko do dwutaliowego, w którym śmiało zakoszulkujecie karty, a także TYLKO I WYŁĄCZNIE w przedsprzedaży każdy, kto zakupi grę otrzyma drewniane znaczniki Koncentratu (25 sztuk), drewniane znaczniki Uranu (25 sztuk) oraz znacznik pierwszego gracza. W wersji sklepowej tych drewienek nie będzie. W przedsprzedaży dajemy również wysyłkę paczkomatem w cenie. Gorąco zachęcamy do zakupu.
Dokładną godzinę i link do przedsprzedaży podamy Wam w piątek rano.
Obrazek
Spoiler:
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: Czacha Games »

Witajcie

Właśnie w tej chwili rozpoczynamy przedsprzedaż naszej najnowszej gry PROJEKT MANHATTAN: REAKCJA ŁAŃCUCHOWA. Zamówienia możecie zrobić na stronie:
http://reakcja.czachagames.pl/

W czasie trwania przedsprzedaży każdy z Was kupując wersję limitowaną otrzyma dodatkowo zestaw drewnianych znaczników: Koncentratu, Uranu oraz znacznik pierwszego gracza. Tych elementów nie będzie w sprzedaży sklepowej - dlatego warto!!!

KONKURS!!! KONKURS!!! KONKURS!!!
W związku z tym, każdy kto polubi posta o przedsprzedaży na naszym FB i udostepni go na swoim profilu FB weźmie udział w losowaniu jednej z trzech nagród po zakończeniu przedsprzedaży.

Nagrodami będą zestawy naszych wczęsniejszych gier:
3x zestaw: Gildie Londynu + Ptaszki Ćwierkają + Gangsterzy.

Gorąco zachęcamy zarówno do zakupu, jak i do udziału w naszej zabawie.
Pozdrawiamy i liczymy na Was!!!
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: playerator »

Kupiłem, ale łatwo nie było. Na stronie trzeba przejść minigrę - "w co kliknąć, żeby kupić" :wink:
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: Czacha Games »

playerator pisze:Kupiłem, ale łatwo nie było. Na stronie trzeba przejść minigrę - "w co kliknąć, żeby kupić" :wink:
bo to właśnie taka Reakcja Łańcuchowa :) dzięki
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3346
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1106 times
Been thanked: 1268 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: seki »

Czacho jak idzie z Keyflowerem? Z tego co pamiętam to w listopadzie (początek) miał być.
Awatar użytkownika
Tomzaq
Posty: 1721
Rejestracja: 09 maja 2014, 18:27
Lokalizacja: Silesia Superior
Has thanked: 112 times
Been thanked: 84 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: Tomzaq »

A to już listopad jest?
Who is John Galt?
Posiadam
Awatar użytkownika
8janek8
Blokada konta
Posty: 900
Rejestracja: 08 mar 2010, 21:08
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 14 times
Been thanked: 28 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: 8janek8 »

Nie, ale też nie czerwiec.
Collection
Sprzedam
Kupię dodatki do: Runewars (Banners of War), Warhammer: Inwazja (Ukryte Królestwa), Battle Star Galactica (Świt), Revolution! (The Palace), Fresco, Scoville
ODPOWIEDZ