Portal Games w 2016r.

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
lynwith
Posty: 242
Rejestracja: 27 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Katowice

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: lynwith »

Jeszcze jedno pytanie do współpracy z CMON... Czy na celownik brany jest może Rum&Bones ?
slimak
Posty: 47
Rejestracja: 02 wrz 2009, 16:30
Lokalizacja: Warszawa

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: slimak »

a co z dodatkiem do Robinsona ?
TTR_1983
Posty: 3923
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 87 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: TTR_1983 »

slimak pisze:a co z dodatkiem do Robinsona ?
nie było mowy, więc raczej nie 2016r.
Awatar użytkownika
lynwith
Posty: 242
Rejestracja: 27 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Katowice

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: lynwith »

TTR_1983 pisze:
slimak pisze:a co z dodatkiem do Robinsona ?
nie było mowy, więc raczej nie 2016r.
O dużej ilości rzeczy nie było mowy, a patrząc po tym temacie i odpowiedziach na niektóre pytania są w planach ;) Trzeba cierpliwie czekać, bo może akurat taki dodatek ukrywa się pod jednym z pudełek oznaczonych pytajnikiem :D
Kisun
Posty: 1128
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:47
Lokalizacja: Gostyń (Wlkp)
Has thanked: 113 times
Been thanked: 131 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Kisun »

Super że jest ten wątek i wreszcie padają konkretne odpowiedzi na konkretne pytania.
"Errare humanum est"
Awatar użytkownika
veljarek
Posty: 1185
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:50
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 5 times
Been thanked: 22 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: veljarek »

Ja mam pytanie o "Statki, Łupy Kosciotrupy", czy zapowiedziane metalowe monety (super opcja) są jako dodatek do gry tzn. Czy w pudełku znajdować się będą również kartonowe monety?
_______________
Nie wystarczy grać w gry, trzeba jeszcze grać we właściwe gry
Awatar użytkownika
vojtas
Posty: 1785
Rejestracja: 10 wrz 2013, 21:28
Has thanked: 23 times
Been thanked: 83 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: vojtas »

lynwith pisze:Trzeba cierpliwie czekać, bo może akurat taki dodatek ukrywa się pod jednym z pudełek oznaczonych pytajnikiem :D
Chyba nie, bo w skróconej prezentacji po angielsku na pytanie o ten dodatek, Trzewik odparł "Give me a break".
Awatar użytkownika
niwgnip
Posty: 329
Rejestracja: 03 lut 2009, 01:19
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 50 times
Been thanked: 14 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: niwgnip »

veljarek pisze:Ja mam pytanie o "Statki, Łupy Kosciotrupy", czy zapowiedziane metalowe monety (super opcja) są jako dodatek do gry tzn. Czy w pudełku znajdować się będą również kartonowe monety?
Pierwszy print wersji polskiej jest taki sam jak na USA. Czyli metal w środku, brak kartonowych. Dopiero kolejne dodruki będą miały kartonowe monety (metalowe pewnie będzie można dokupić).
KonradT
Posty: 621
Rejestracja: 15 maja 2012, 19:34
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 121 times
Been thanked: 37 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: KonradT »

TTR_1983 pisze:
slimak pisze:a co z dodatkiem do Robinsona ?
nie było mowy, więc raczej nie 2016r.
W 2015 była mowa o 2017.
Awatar użytkownika
donPedro
Posty: 205
Rejestracja: 21 lut 2015, 14:41
Been thanked: 1 time

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: donPedro »

Czy jest szansa, że Portal wyda po polsku grę Arcadia Quest: Inferno?
Banan2
Posty: 2616
Rejestracja: 12 maja 2009, 09:28
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 118 times
Been thanked: 67 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Banan2 »

AkitaInu pisze:
Banan2 pisze:Rozumiem, że gry z CMON to będą wersje retailowe? Czy też może będzie coś dodatkowego z KS-a?
Pozdrawiam
Ja wręcz zakładam że to są retailowe, CMON raczej by nie pozwolił na wydawanie KS extras w jednym kraju tylko ;-) A dodatki były za free na kicku tylko ;-)
Racja, ale np KS-owe dodatki w Zombicide BP to prawie druga gra (pod względem ilości towaru). Jak Portal zawoła ~350PLN (90$) za gołą podstawkę to może być różnie ze sprzedażą :roll:
Dlatego, niech tam walczą w tej Norymberdze!
Pozdrawiam
Moja kolekcja
10% rabatu w planszomanii, 7% w 3Trollach, 5% w Battle Models
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1355
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 21 times
Been thanked: 264 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Portal Games »

tomb pisze:
Portal Games pisze:Nie bardzo rozumiem pytania. Dodatki typy Winter, Nowa Era etc, będą dostępne tylko w master secie
Nie, nie, chodzi o nowe, nigdy nie publikowane dodatki, które powstaną po wydaniu MS. Czy będą na pewno, czy są to tylko luźne plany?
Jest zbyt wcześnie by o tym mówić:) Na razie to tylko luźne plany :)

Tygrys69 pisze:
Gothik napisał(a):
Czy drewienka do Master Setu będa dostępne równiez osobno w portalowym sklepiku dla grających w starsze edycje 51S/NE, tak jak to bylo w przypadku zasobów do Robinsona?

Najprawdopodobniej tak ;)
To dobra wiadomość :) Nowe drewienka wyglądają bardzo fajnie.

Mam pytanko, choć może zabrzmieć fantazyjnie :) Czy jest szansa, że Portal zrobi akcję na wspieram.to (lub kickstarterze + wydanie po EN), której celem byłoby wydanie starej edycji 51 stanu + dodatków, ale w poprawionej, ujednoliconej formie ? Nic na tym byście nie stracili, najwyżej by się nie ufundowało.

Czy tryb solo z MS da się rozegrać w starej edycji ?
Nie, raczej nie będzie takiej sytuacji, skoro wydajemy 51 Master Set :)
lynwith pisze:
Portal Games pisze:
Banan2 pisze:Rozumiem, że gry z CMON to będą wersje retailowe? Czy też może będzie coś dodatkowego z KS-a?
Pozdrawiam
W środe mamy rozmowę z CMON w Norymberdze, chłopaki będą walczyć o wszystkie dodatki KS-a ;)

Osobiście mocno będę trzymać jutro kciuki ^^

No i skoro wszyscy pytają i dostają odpowiedzi to zapytam i ja xD

Czy można tak baaaardzo wstępnie i luźno prognozować, w którym kwartale wyjdzie Wielka Księga Szaleństwa ? No i jak bardzo będzie się różnić, bo na Portalconie słyszałem, że jakieś zmiany, co do oryginału są planowane ;) ?
Jeszcze za wcześnie by cokolwiek mówić, nie dawno nasze pliki trafiły do wydawcy. A zmiany? Tak są w angielskim wydaniu wkradło się parę błędów merytorycznych i karty nie są spójne względem siebie ;)
Maceqq pisze:To ja dołożę pytanie od siebie. Czy upgrade dla posiadaczy starej wersji strongholda pojawi się zgodnie z zapowiedziami w pierwszym półroczu?
Robimy wszystko co w naszej mocy by stało się to jak najszybciej!
mikeyoski pisze:Czy będzie w sprzedaż zestaw upgrade'ujący O: NI do wersji edycja roku?

Tapnięte z mojego T800
Nie wykluczamy, że taki zestaw się pojawi :)
lynwith pisze:Jeszcze jedno pytanie do współpracy z CMON... Czy na celownik brany jest może Rum&Bones ?
Wszystko okaże się na Norymberdze, chociaż warto zaznaczyć, że nie rozmawialiśmy z CMON o grach będących już na rynku ;)
slimak pisze:a co z dodatkiem do Robinsona ?
34 produkty zobowiązują i nie jesteśmy do końca pewni, czy uda nam się wydać go jeszcze w tym roku
veljarek pisze:Ja mam pytanie o "Statki, Łupy Kosciotrupy", czy zapowiedziane metalowe monety (super opcja) są jako dodatek do gry tzn. Czy w pudełku znajdować się będą również kartonowe monety?
Nie. Kartonowe monety są zamieniane na metalowe ;)
donPedro pisze:Czy jest szansa, że Portal wyda po polsku grę Arcadia Quest: Inferno?
Jak już mówiłem wszystko wyjaśni się po Norymberdze :)
Awatar użytkownika
lynwith
Posty: 242
Rejestracja: 27 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Katowice

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: lynwith »

Dziękuję za odpowiedź i w związku z tym kolejne pytanie, które pewnie wielu osobą ciśnie się teraz na usta... Czy w takim razie skoro spotkanie w Norymberdze będzie tak bardzo wiążące to jest nadzieja na jakieś istotne dla graczy przecieki w Planszówce TV ? <.< *spojrzenie w stronę nowego loga portalu :>*
Awatar użytkownika
Epyon
Posty: 1164
Rejestracja: 30 mar 2012, 08:07
Lokalizacja: Tychy
Been thanked: 8 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Epyon »

Czy będą w tym roku dodatki do The Resistance, a jeśli tak, to mniej więcej kiedy?
A jeśli nie, to dlaczego, przecież były zapowiadane. ;)
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1355
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 21 times
Been thanked: 264 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Portal Games »

mikeyoski pisze:Czy będzie w sprzedaż zestaw upgrade'ujący O: NI do wersji edycja roku?

Tapnięte z mojego T800

Teraz doczytałem, dokładnie. Gra roku? Nie planujemy edycji gry roku. Nowy druk będzie miał tylko okładkę z nowymi nagrodami i poprawionymi kartami w środku :)
lynwith pisze:Dziękuję za odpowiedź i w związku z tym kolejne pytanie, które pewnie wielu osobą ciśnie się teraz na usta... Czy w takim razie skoro spotkanie w Norymberdze będzie tak bardzo wiążące to jest nadzieja na jakieś istotne dla graczy przecieki w Planszówce TV ? <.< *spojrzenie w stronę nowego loga portalu :>*
To już zależy od tego jak chętnie wydawcy będą mówić o sobie ;D
Epyon pisze:Czy będą w tym roku dodatki do The Resistance, a jeśli tak, to mniej więcej kiedy?
A jeśli nie, to dlaczego, przecież były zapowiadane. ;)
Ale mnie ciągniecie za język :) dodatki do resistance będą w 2016 ;)
Awatar użytkownika
tomb
Posty: 4124
Rejestracja: 22 lut 2012, 10:31
Has thanked: 308 times
Been thanked: 342 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: tomb »

Dzięki za odpowiedzi. I nie pękaj, przecież prezes się nie dowie.
"Jak kto ma swój rozum, ten głupi nie jest [...] Głupie są te, co cudzy rozum mają."
Awatar użytkownika
lynwith
Posty: 242
Rejestracja: 27 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Katowice

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: lynwith »

tomb pisze:Dzięki za odpowiedzi. I nie pękaj, przecież prezes się nie dowie.
+1 You made my day

To z mojej strony ostatnie chyba pytanie jakie, gdzieś nie daje spokoju :P
Kiedy ruszy zapowiadana na Portalconie nowa odsłona ŚGP ?
Awatar użytkownika
Wassago
Posty: 918
Rejestracja: 09 sty 2012, 20:11
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Wassago »

Trzymam kciuki za negocjacje portalu, ale jakoś wątpię żeby chociaż odrobinę otarł się o zawartość KS. Chociaż chyba we Francji były w przedsprzedaży dwie dodatkowe figurki (Klasyczny Zombicide), więc jest nadzieja na coś dodatkowego, ale nie dużo.
Powodzenia
Awatar użytkownika
mikeyoski
Posty: 1521
Rejestracja: 08 lut 2015, 00:32
Has thanked: 277 times
Been thanked: 171 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: mikeyoski »

Portal Games pisze:
mikeyoski pisze:Czy będzie w sprzedaż zestaw upgrade'ujący O: NI do wersji edycja roku?

Tapnięte z mojego T800

Teraz doczytałem, dokładnie. Gra roku? Nie planujemy edycji gry roku. Nowy druk będzie miał tylko okładkę z nowymi nagrodami i poprawionymi kartami w środku :)
Skorzystałem z tej informacji :-) Stąd ta edycja "gra roku"



Tapnięte z espiątki
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Szaweł »

Portal Games pisze:
mikeyoski pisze:Czy będzie w sprzedaż zestaw upgrade'ujący O: NI do wersji edycja roku?
Teraz doczytałem, dokładnie. Gra roku? Nie planujemy edycji gry roku. Nowy druk będzie miał tylko okładkę z nowymi nagrodami i poprawionymi kartami w środku :)
No i git. I do tego 'upgrade pack' z poprawionymi kartami w woreczku do wcześniejszego druku - z chęcią zapłacę za te kilka kart zamiast wydrukowanych kartek wsadzonych w koszulki. Naklejkę z nagrodami na pudełko możecie już sobie odpuścić, niech Wam będzie ;)
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1355
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 21 times
Been thanked: 264 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Portal Games »

lynwith pisze:
tomb pisze:Dzięki za odpowiedzi. I nie pękaj, przecież prezes się nie dowie.
+1 You made my day

To z mojej strony ostatnie chyba pytanie jakie, gdzieś nie daje spokoju :P
Kiedy ruszy zapowiadana na Portalconie nowa odsłona ŚGP ?
Coś tam nasi programiści nonstop walczą ;) Miejmy nadzieję, że jak najszybciej. Będziemy potrzebowali waszej pomocy, by portal się rozhulał :)
mikeyoski pisze:
Portal Games pisze:
mikeyoski pisze:Czy będzie w sprzedaż zestaw upgrade'ujący O: NI do wersji edycja roku?

Tapnięte z mojego T800

Teraz doczytałem, dokładnie. Gra roku? Nie planujemy edycji gry roku. Nowy druk będzie miał tylko okładkę z nowymi nagrodami i poprawionymi kartami w środku :)
Skorzystałem z tej informacji :-) Stąd ta edycja "gra roku"

Tapnięte z espiątki
Chyba jakieś niedopowiedzenie zaszło :)
Awatar użytkownika
vojtas
Posty: 1785
Rejestracja: 10 wrz 2013, 21:28
Has thanked: 23 times
Been thanked: 83 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: vojtas »

tomb pisze:Dzięki za odpowiedzi. I nie pękaj, przecież prezes się nie dowie.
:lol:

Ja też dziękuję za info. Od razu lepiej. :)
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Szaweł »

Szaweł pisze:
Portal Games pisze:
mikeyoski pisze:Czy będzie w sprzedaż zestaw upgrade'ujący O: NI do wersji edycja roku?
Teraz doczytałem, dokładnie. Gra roku? Nie planujemy edycji gry roku. Nowy druk będzie miał tylko okładkę z nowymi nagrodami i poprawionymi kartami w środku :)
No i git. I do tego 'upgrade pack' z poprawionymi kartami w woreczku do wcześniejszego druku - z chęcią zapłacę za te kilka kart zamiast wydrukowanych kartek wsadzonych w koszulki. Naklejkę z nagrodami na pudełko możecie już sobie odpuścić, niech Wam będzie ;)
A ja podbijam pytanie/propozycję. Kupiłem Osadników miesiąc temu (dwa egzemplarze!) i nie chce mi się teraz ich sprzedawać by kupować nowych, żeby wszystko mieć cacy. Te kilka kart moglibyście wrzucić jako 'pseudo upgrade pack'. Kupiłbym w ciemno :)
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1355
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 21 times
Been thanked: 264 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Portal Games »

Szaweł pisze: A ja podbijam pytanie/propozycję. Kupiłem Osadników miesiąc temu (dwa egzemplarze!) i nie chce mi się teraz ich sprzedawać by kupować nowych, żeby wszystko mieć cacy. Te kilka kart moglibyście wrzucić jako 'pseudo upgrade pack'. Kupiłbym w ciemno :)
Gdzie tu pytanie ?:)
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Szaweł »

Portal Games pisze:
Szaweł pisze: A ja podbijam pytanie/propozycję. Kupiłem Osadników miesiąc temu (dwa egzemplarze!) i nie chce mi się teraz ich sprzedawać by kupować nowych, żeby wszystko mieć cacy. Te kilka kart moglibyście wrzucić jako 'pseudo upgrade pack'. Kupiłbym w ciemno :)
Gdzie tu pytanie ?:)
Pytanie:
Szaweł pisze: Czy wydacie do tego 'upgrade pack' z poprawionymi kartami w woreczku do wcześniejszego druku - z chęcią zapłacę za te kilka kart zamiast wydrukowanych kartek wsadzonych w koszulki. Naklejkę z nagrodami na pudełko możecie już sobie odpuścić, niech Wam będzie ;)
Propozycja:
Szaweł pisze: I do tego 'upgrade pack' z poprawionymi kartami w woreczku do wcześniejszego druku - z chęcią zapłacę za te kilka kart zamiast wydrukowanych kartek wsadzonych w koszulki. Naklejkę z nagrodami na pudełko możecie już sobie odpuścić, niech Wam będzie ;)
Lepiej? :)
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Zablokowany