Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
KamradziejTomal
Posty: 1162
Rejestracja: 04 kwie 2016, 16:40
Has thanked: 384 times
Been thanked: 452 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: KamradziejTomal »

Jako, że co sklep to inna informacja kiedy będzie premiera Gaia Project ("Listopada", "Koniec Listopada", "Połowa Grudnia", etc.), zapytałem GF na FB czy jest jakaś konkretniejsza data premiery, załączam poniżej.
Dzień dobry, jak idą postępy przy Projekcie Gaia? Na waszym profilu cicho sza a każdy sklep prowadzący przedsprzedaż ma praktycznie inną datę (początek listopada, koniec listopada, początek grudnia, przełom roku, etc.),

Może mały update? Nie spodziewam się już zobaczyć gry przed świętami ale może macie jakiś realny termin?
I odpowiedź:
Czekamy. To, że nie możemy tu nic zaplanować ze względu na brak informacji jest dla nas równie problematyczne...
Nie chce wywoływać burzy bo nie sądziłem że uda się dostarczyć grę w 2017 już jak pierwszy plan został ogłoszony ale wrzucam to informacyjnie, gdyby ktoś się zastanawiał czy uda się dostać grę pod choinkę (watpię).
Słyszysz o jakichś glaze'ach, drybrushach i innych dziwadłach i nie wiesz o czym mowa? Zerknij sobie TUTAJ
Sundrop tutorial: TUTAJ
Wykańczanie podstawek domowymi sposobami: TUTAJ
Awatar użytkownika
barni132
Posty: 94
Rejestracja: 01 lut 2015, 17:19
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: barni132 »

olo6353 pisze:W innym wątku pojawiło się info, że GF planuje na grudzień polską wersję Hero Realms. Jakieś konkretne daty już można podać? Zdążymy pod choinkę?
Gdzieś widziałem wypowiedź, że raczej będzie w styczniu a nie grudniu. Ale nie pamiętam gdzie :P
olo6353
Posty: 91
Rejestracja: 11 sty 2016, 13:26
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: olo6353 »

barni132 pisze:
olo6353 pisze:W innym wątku pojawiło się info, że GF planuje na grudzień polską wersję Hero Realms. Jakieś konkretne daty już można podać? Zdążymy pod choinkę?
Gdzieś widziałem wypowiedź, że raczej będzie w styczniu a nie grudniu. Ale nie pamiętam gdzie :P
Na fb gdzieś widziałem, że faktycznie styczeń.
Awatar użytkownika
KamradziejTomal
Posty: 1162
Rejestracja: 04 kwie 2016, 16:40
Has thanked: 384 times
Been thanked: 452 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: KamradziejTomal »

Ja widziałem tylko informacje w sklepie - wszędzie inne. Cytując sklep Rebel:
Dostępność: w dniu premiery
( ok. przełom grudnia i stycznia 2018 r. )
Dlatego uważam, że mogli by chociaż zrobić update na stronie. Już nie liczę na znalezienie paczuchy pod choinką ale jak bym wiedział, że będzie raczejlutyniżstyczeń to bym wiedział czy mogę alokować budżet na inne pudełeczka.
Słyszysz o jakichś glaze'ach, drybrushach i innych dziwadłach i nie wiesz o czym mowa? Zerknij sobie TUTAJ
Sundrop tutorial: TUTAJ
Wykańczanie podstawek domowymi sposobami: TUTAJ
Awatar użytkownika
veljarek
Posty: 1185
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:50
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 5 times
Been thanked: 22 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: veljarek »

Szanowny Games Factory - czy dodatek do Pól Arle będzie na czas ? Pytam bo zamówiłem w sklepie z innym grami pod choinkę i tylko ten dodatek wstrzymuje mi wysyłkę, będę zoobowiązany za odpowiedź :)
_______________
Nie wystarczy grać w gry, trzeba jeszcze grać we właściwe gry
Awatar użytkownika
morris
Posty: 603
Rejestracja: 21 lis 2010, 10:52
Lokalizacja: okolice Poznania
Has thanked: 5 times
Been thanked: 144 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: morris »

veljarek pisze:Szanowny Games Factory - czy dodatek do Pól Arle będzie na czas ? Pytam bo zamówiłem w sklepie z innym grami pod choinkę i tylko ten dodatek wstrzymuje mi wysyłkę, będę zoobowiązany za odpowiedź :)
W tym miejscu jest to niewłaściwy adresat pytania. Zgadnij z czyjego to profilu: "Ostatnia wizyta: Pt, 09 cze 2017, 11:03"
Pytaj raczej na FB i ewentualnie tu wklej odpowiedź.
Ostatnio zmieniony 12 gru 2017, 08:44 przez morris, łącznie zmieniany 1 raz.
M.O.R.R.I.S.: Mechanical Obedient Replicant Responsible for Infiltration and Sabotage
m_knox @ BGG
Awatar użytkownika
Nabuchodonozor
Posty: 261
Rejestracja: 06 wrz 2008, 19:57
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Nabuchodonozor »

veljarek pisze:Games Factory - czy [wpisz cokolwiek] będzie na czas ?
Nie
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: rastula »

a ja się właśnie zastanawiałem co z Akademią / Areną magów ...no i właśnie się dowiedziałem ;)...

Aktualizacja #30 11.12.2017

Nowe informacje
Cześć,

Mamy dla Was parę nowych informacji.

Zacznijmy od tej złej: Niestety, nie grudzień a styczeń. Jakkolwiek Akademia już jedzie, jest z tym opóźnienie Jest na tyle duże, że nie ma opcji, że roześlemy ją bez problemów w okresie świątecznym.

Dlatego na początku stycznia opublikujemy ankietę adresową i będziemy zaczynać wysyłki.

Arena pojawi się parę tygodni później i będzie wysyłana osobno. Chcemy, żebyście jak najszybciej dostali Akademię i nie będziemy jej celowo opóźniać jeszcze bardziej żeby zaoszczędzić na wspólnej wysyłce.

Co to oznacza dla Was? Jedna pozytywna rzecz z tego wynika - Wasze kody rabatowe pozostaną ważne dłużej, co ma znaczenie zwłaszcza dla tych z Was, którzy czekają na wciąż opóźniającą się Gaję (na który to fakt nic nie możemy nadal poradzić i czekamy tak samo jak Wy...).

Tymczasem, do oferty gier dostępnych z rabatem dołącza Handel i Herbata - dodatek do Pól Arle.

Przypominamy też, że kody pozostają ważne dopóki nie skończymy dostarczać do Wasz *wszystkiego* co zapowiedzieliśmy w kampanii, niezależnie od tego czy wsparliście oba tytuły czy tylko Akademię.

Przepraszamy Was za tą zwłokę, naprawdę robimy co możemy żeby gry trafiły do nas jak najszybciej.

Prosimy o jeszcze parę tygodni zaufania i wszystko się rozwiąże.

Z góry dziękujemy

GF
:mrgreen:
Awatar użytkownika
Zaan84
Posty: 451
Rejestracja: 16 wrz 2015, 15:14
Has thanked: 16 times
Been thanked: 77 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Zaan84 »

Hmm... Czy ja dobrze kombinuję że lepiej sobie polską odpuscic bo na dodatki raczej nie ma co liczyć?
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: rastula »

Zaan84 pisze:Hmm... Czy ja dobrze kombinuję że lepiej sobie polską odpuscic bo na dodatki raczej nie ma co liczyć?

Na dodatki to bym raczej nie liczył...ale też przy takim przerobie gier jaki mamy obecnie na rynku , podstawka wystarczy raczej na sporo godzin.
Awatar użytkownika
Zaan84
Posty: 451
Rejestracja: 16 wrz 2015, 15:14
Has thanked: 16 times
Been thanked: 77 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Zaan84 »

Masz w sumie racje. Do domowego grania wystarczy, najpierw Akademia a potem Arena. I tak sie juz wladowalem w xwingi i arkham horror. Starczy tych tasiemcow.
kwiatech
Posty: 540
Rejestracja: 03 gru 2014, 14:49
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: kwiatech »

Wiadomo czy w 2018 oraz w ktorym kwartale bedzie Jump Drive?
Nie ukrywam, ze nie sledze watku na biezaco, wiec z gory przepraszam jesli gdzies juz bylo info :)
TTR_1983
Posty: 3923
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 87 times
Kontakt:

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: TTR_1983 »

kwiatech pisze:Wiadomo czy w 2018 oraz w ktorym kwartale bedzie Jump Drive?
Nie ukrywam, ze nie sledze watku na biezaco, wiec z gory przepraszam jesli gdzies juz bylo info :)
Poza Polakami nie ma innych chętnych na druk. Jak się znajdą to będzie polska edycja :)
kwiatech
Posty: 540
Rejestracja: 03 gru 2014, 14:49
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: kwiatech »

TTR_1983 pisze:
kwiatech pisze:Wiadomo czy w 2018 oraz w ktorym kwartale bedzie Jump Drive?
Nie ukrywam, ze nie sledze watku na biezaco, wiec z gory przepraszam jesli gdzies juz bylo info :)
Poza Polakami nie ma innych chętnych na druk. Jak się znajdą to będzie polska edycja :)
To niedobrze.
jacenty
Posty: 11
Rejestracja: 10 maja 2015, 09:59
Lokalizacja: Świętochłowice

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: jacenty »

Jak wygląda sprawa z dodatkami do Najeźdźców z Północy? Jutro miną dwa miesiące od ostatniej informacji.
kali
Posty: 489
Rejestracja: 01 mar 2011, 13:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: kali »

jacenty pisze:Jak wygląda sprawa z dodatkami do Najeźdźców z Północy? Jutro miną dwa miesiące od ostatniej informacji.
https://wspieram.to/najezdzcydodatki pisze: Games Factory 2 dni temu
zostaliśmy poinformowani, że problemy z grami naszych partnerów zostały rozwiązane, dodatki do nas jadą. W najbliższych dniach będziemy mieć potwierdzenie terminu dostawy. Styczeń pozostaje aktualny. ;
Żyjemy po to, żeby wytwarzać łupież.
Rafal75
Posty: 304
Rejestracja: 21 gru 2012, 20:54
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Rafal75 »

A jest w planach wydanie Epic Card Game?
Awatar użytkownika
Siemlac
Posty: 182
Rejestracja: 27 cze 2016, 18:30
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Siemlac »

Może któryś z chłopaków z GF zrobiłby porządek w pierwszym poście?
Pająki dyndają...
Tuminure
Posty: 555
Rejestracja: 08 mar 2013, 12:07
Lokalizacja: Milewo
Has thanked: 2 times
Been thanked: 47 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Tuminure »

Siemlac pisze:Może któryś z chłopaków z GF zrobiłby porządek w pierwszym poście?
Pająki dyndają...
Mniej więcej w momencie ostatniej edycji olali kontakt na forum. Zapowiadali się, że wrócą ale no cóż... widać jak się ten powrót skończył ;).
Awatar użytkownika
Retro
Posty: 510
Rejestracja: 26 gru 2014, 10:04
Has thanked: 32 times
Been thanked: 30 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Retro »

Tuminure pisze:
Siemlac pisze:Może któryś z chłopaków z GF zrobiłby porządek w pierwszym poście?
Pająki dyndają...
Mniej więcej w momencie ostatniej edycji olali kontakt na forum. Zapowiadali się, że wrócą ale no cóż... widać jak się ten powrót skończył ;).
Nie ma bata, obstawiam że dopóki nowela pt MAGE WARS się nie skończy nie wrócą :lol:
Za to teraz wszyscy na fb błagają żeby w powiadomieniach ustawić ich na priorytet bo poprzez nową politykę face'a ich posty nie będą wyświetlane. W zaistniałej sytuacji wypadałoby by pokazać środkowy palec :D
MOJE ZASOBY
--------------------------------------
winster
Posty: 44
Rejestracja: 17 sie 2016, 11:25
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: winster »

We wrześniu wygrałem u nich na fanpage'u konkurs. Oczywiście zlali temat z nagrodą i jak zapytałem zarzekali się, że wysyłali. A potem, że jednak nie i w zaraz to nadrobią. Także ten - no nie polecam ogólnie, ja im kasy w ciemno na wspieranie już nigdy nie wpłacę ze względu na podejście i ogólnie rzecz, biorąc wy****ne na kontakt z ludźmi.
cpu
Posty: 97
Rejestracja: 19 cze 2013, 10:03

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: cpu »

Dobrze ze ten caly fejsbuk sie zmieni bo nie ma dla mnie nic mniej intuicyjnego niz ta platforma do kontaktu. Teraz beda mieli zagwozdke haha
Awatar użytkownika
pabloviega
Posty: 131
Rejestracja: 08 mar 2012, 13:35
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: pabloviega »

Na facebooku GF ogłosiło, że nowa edycja Dominiona będzie w sklepach w kwietniu.
Games Factory pisze:Ważny news na najbliższą przyszłość:
W kwietniu Dominion II Edycja!
Właśnie rozpoczęła się przedsprzedaż do sklepów - już niedługo sklepy będą zaczynać swoje przedsprzedaże, więc wypatrujcie ; )

Dominiona, gry od której zaczęliśmy, przedstawiać Wam raczej nie trzeba, wiec skupmy się na tym, co się zmienia:

Oprócz nowej, pięknej grafiki na okładce w grze znajdziemy kilka nowych kart królestwa. Karty Drwala, Kanclerza, Odkrywcy, Szpiega, Uczty i Złodzieja zastąpione są kartami Bandyty, Kłusownika, Kupca, Rękodzielnika, Wartownika, Wasala i Zwiastuna (jeśli liczycie to zauważyliście, że przybyło więcej niż odpadło ; )). Zamiast karty Śmietniska gracze będą mieć do dyspozycji podkładkę Śmietniska.

Dla bardziej ciekawych, link do nowej instrukcji:

https://goo.gl/G1Hkxn

To oczywiście nie wszystkie newsy na temat Dominiona jakie będziemy dla Was mieć w bliskiej przyszłości. Nasze plany na ten rok nie ograniczają się tylko do nowej wersji podstawowej!
Awatar użytkownika
Zaan84
Posty: 451
Rejestracja: 16 wrz 2015, 15:14
Has thanked: 16 times
Been thanked: 77 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Zaan84 »

Czyli wychodzi jakieś 120 zł za 7 nowych kart i całą masę powtórek... pass.
Daquan
Posty: 337
Rejestracja: 14 gru 2016, 18:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Daquan »

Zaan84 pisze:Czyli wychodzi jakieś 120 zł za 7 nowych kart i całą masę powtórek... pass.
A ile byłybyś w stanie zapłacić, za upgrade pack?
ODPOWIEDZ