Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Atamán
Posty: 1340
Rejestracja: 13 kwie 2010, 12:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 543 times
Been thanked: 280 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Atamán »

Ktoś coś wie jak stoi sprawa dodatku do Obecności?
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 68 times
Been thanked: 1031 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Trolliszcze »

Ja wiem, że jest przetłumaczony i złożony, więc zapewne wyjdzie (ale nie mam informacji, kiedy). W każdym razie materiały są gotowe od dawna.
Daquan
Posty: 337
Rejestracja: 14 gru 2016, 18:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Daquan »

Atamán pisze:Ktoś coś wie jak stoi sprawa dodatku do Obecności?
http://aleplanszowki.pl/dodatki-do-gier ... &results=9 Według informacji zaczerpniętych od wydawcy via facebook gry są już w Polskim magazynie i czekają tylko, na oficjalną premierę na Essen. Ja jestem ciekaw- obecność sprawdziła się w jednej z 2 grup testowych, ale sprawdzę. W sumie 4 dyszki mogę zaryzykować.
Awatar użytkownika
Rigidigi
Posty: 700
Rejestracja: 14 gru 2015, 16:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 92 times
Been thanked: 87 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Rigidigi »

Czy wiadomo coś na temat dodruku podstawki Dominiona?

Gdzieś w sieci znalazłem informację, że planowana była na wrzesień. Mamy listopad za pasem, a w sklepach Dominiona brak.
Awatar użytkownika
Zaan84
Posty: 451
Rejestracja: 16 wrz 2015, 15:14
Has thanked: 16 times
Been thanked: 77 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Zaan84 »

W jakims wywiadzie widziałem, że mają drukować poprawioną podstawkę. Nie wydaje mi sie ze beda pchać się z powtotem w dodruk pierwotnej podstawy.
kali
Posty: 489
Rejestracja: 01 mar 2011, 13:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: kali »

Rigidigi pisze:Czy wiadomo coś na temat dodruku podstawki Dominiona?

Gdzieś w sieci znalazłem informację, że planowana była na wrzesień. Mamy listopad za pasem, a w sklepach Dominiona brak.
Ostatnio mówili, że będzie w sprzedaży pod koniec listopada.
Żyjemy po to, żeby wytwarzać łupież.
Awatar użytkownika
pabloviega
Posty: 131
Rejestracja: 08 mar 2012, 13:35
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: pabloviega »

Rigidigi pisze:Czy wiadomo coś na temat dodruku podstawki Dominiona?
Mi odpisali dzisiaj rano, że dodruk planują na początek przyszłego roku.
kali
Posty: 489
Rejestracja: 01 mar 2011, 13:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: kali »

Żyjemy po to, żeby wytwarzać łupież.
Punryk
Posty: 30
Rejestracja: 05 paź 2013, 23:25

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Punryk »

Czy ktoś już wie kiedy Projekt Gaja ma dokładną premierę? Coś więcej niż "początek listopada"?
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2411
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 521 times
Been thanked: 452 times
Kontakt:

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Jiloo »

Punryk pisze:Czy ktoś już wie kiedy Projekt Gaja ma dokładną premierę? Coś więcej niż "początek listopada"?
Ja słyszałem od GF o „przełomie października i listopada”. Natomiast sklep w którym złożyłem pre-order wcześniej miał wpisane - premiera 16.11, teraz zmienili na 30.11.
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
Punryk
Posty: 30
Rejestracja: 05 paź 2013, 23:25

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Punryk »

Jeżeli faktycznie premiera na koniec listopada się przesunie to bym sobie rozdzielił zamówienie na dwie przesyłki żeby tyle nie czekać. Jakby ktoś mółgł potwierdzić opóźnienie w premierze to byłbym wdzięczny.
cpu
Posty: 97
Rejestracja: 19 cze 2013, 10:03

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: cpu »

Ja też dostałem info ze premiera jest opóźniona:
Projekt Gaja się opóźnia. I to, niestety, nie u nas. Bierzemy udział w globalnym druku i póki co problem dotyczy wszystkich wydań - będziemy informować jak się to tylko zmieni.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Yavi
Posty: 3185
Rejestracja: 08 lut 2013, 11:34
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 24 times
Been thanked: 40 times
Kontakt:

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Yavi »

Z newslettera:
Co się dzieje z Projektem Gaja?

W odpowiedzi na wiele pytań odnośnie statusu tej gry przekazujemy to co wiemy w tym momencie:

Aktualnie czekamy na zakończenie międzynarodowego druku. Dotychczas, jedynymi dostępnymi wersjami językowymi są niemiecka i angielska. Wszystkie pozostałe (w tym nasza) jeszcze nie opuściły fabryki. Codziennie czekamy na wiadomość o zakończeniu tego procesu. Jak już zostanie zakończony, trafi do Polski drogą kolejową, nie morską, co znacznie przyspieszy termin realizacji.

Wiemy, że pytań o tę grę jest wiele. My też niecierpliwimy się, naprawdę.
Jednak jedyne co możemy zrobić, to czekać cierpliwie wraz z Wami na dalsze informacje.
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2411
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 521 times
Been thanked: 452 times
Kontakt:

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Jiloo »

Czyli nie ma się czym martwić, jest jak zazwyczaj z GF :)
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 68 times
Been thanked: 1031 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Trolliszcze »

Ale tym razem skrzywdzeni klienci nie mogą ponarzekać na wspieram, że hurr durr za mój hajs robicie ma być ^$%$#@#$ w terminie!!1!1!1
Biedactwa.
Awatar użytkownika
BartP
Administrator
Posty: 4714
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:34
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 381 times
Been thanked: 883 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: BartP »

Cieszcie się, bo angielskie i niemieckie wydania mają problemy z wyginającymi się planszetkami. Mam nadzieję, że paradoksalnie dzięki opóźnieniu nie dotknie to polskiej wersji.
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2810
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 833 times
Been thanked: 361 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Gromb »

Trolliszcze pisze:Ale tym razem skrzywdzeni klienci nie mogą ponarzekać na wspieram, że hurr durr za mój hajs robicie ma być ^$%$#@#$ w terminie!!1!1!1
Biedactwa.
Fakt, słabe to. Zawsze znajdzie się powód by dowalić GFP. Na szczęście z czasem chłopakom zadki robią się twardsze.
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Daquan
Posty: 337
Rejestracja: 14 gru 2016, 18:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Daquan »

Gromb pisze:
Trolliszcze pisze:Ale tym razem skrzywdzeni klienci nie mogą ponarzekać na wspieram, że hurr durr za mój hajs robicie ma być ^$%$#@#$ w terminie!!1!1!1
Biedactwa.
Fakt, słabe to. Zawsze znajdzie się powód by dowalić GFP. Na szczęście z czasem chłopakom zadki robią się twardsze.
Decyzja o opuszczeniu forum o ile na początku wyglądała na zabawną, wydaje się w perspektywie czasu słuszną.
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 68 times
Been thanked: 1031 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Trolliszcze »

BartP pisze:Cieszcie się, bo angielskie i niemieckie wydania mają problemy z wyginającymi się planszetkami. Mam nadzieję, że paradoksalnie dzięki opóźnieniu nie dotknie to polskiej wersji.
Owszem, bardzo możliwe, że te wyginające się planszetki wynikają ze zbyt szybkiej produkcji i zbyt szybkiego konfekcjonowania. Pewnie za wszelką cenę chcieli zdążyć na Essen. Egzemplarz produkcyjny polskiej wersji, który dostali chłopaki - i który prezentują na wszelkich eventach - ma planszetki super równiutkie, więc jeśli polska wersja zostanie wyprodukowana w taki sam sposób, bez zbędnego pośpiechu, to jest spora szansa, że problem nas ominie.
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2411
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 521 times
Been thanked: 452 times
Kontakt:

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Jiloo »

Daquan pisze:Decyzja o opuszczeniu forum o ile na początku wyglądała na zabawną, wydaje się w perspektywie czasu słuszną.
Słuszną pod jakim względem? Przecież wiadomo, że jak jest powód do narzekania to ludzie będą narzekać. Są na forum wydawnictwa i potrafią się normalnie komunikować. Jakoś Rebel się nie obraża, za to, że ludzie go krytykują za podjęcie decyzji nie wydawania dodatków. Nawet potrafią podać racjonalny (dla nich) powód decyzji.

Ja czekam kiedy chłopaki z GF nauczą się, że jak nie znają konkretnej daty, to nie należy wymyślać czegoś na poczekaniu tylko powiedzieć, że jeszcze nie wiedzą, bo czekają na informacje. Na „Planszówkach na narodowym” zadałem pytanie o premierę Projekt Gaja w aspekcie tego, że w którymś sklepie widziałem datę 16 listopada. W odpowiedzi usłyszałem, że będzie nawet wcześniej, przełom października i listopada. A teraz się okazuje, że produkt jeszcze nie opuścił fabryki. O czym to świadczy?
Mnie nie chodzi już o sam fakt opóźnienia, tylko o wymyślanie dat z dupy. Po co? Wcześniej tak robili i nie potrafią z tego wyciągnąć żadnej lekcji.
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 68 times
Been thanked: 1031 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Trolliszcze »

Bo oczywiście tylko oni się nie nauczyli. Biegnij może do wątku Rebela pomarudzić, dlaczego przed dwa miesiące przekładali datę dodruku Terrafromacji. Takie doświadczone wydawnictwo, a taka amatorszczyzna! Moim zdaniem powinno im się dostać podwójnie, bo są od wielu lat na rynku i powinni mieć więcej oleju w głowie.

A jak już posmrodzisz w wątku Rebela, to zostanie Ci jeszcze kilka do obskoczenia, bo nie znam polskiego wydawnictwa, które by nie przekładało premier. O, na przykład Portal - nie uważasz, że trzeba by ich trochę pognoić za przekładanie premiery Inisa?
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2411
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 521 times
Been thanked: 452 times
Kontakt:

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Jiloo »

Mam wrażenie, że ja piszę coś innego, a ty czytasz coś innego. Ta dyskusja nie ma sensu.
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 68 times
Been thanked: 1031 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Trolliszcze »

Dlaczego coś innego? Rebel też, jak to ładnie raczyłeś ująć, "wymyślał daty z dupy". Obiecywał dodruk w danym tygodniu/miesiącu, a potem przekładał.
Gdzie różnica?
EDIT: Na Polconie w Lublinie Pablo powiedział mi osobiście, że dodruk będzie za miesiąc. To było pod koniec sierpnia. Ufam, że umiesz policzyć, czy się spełniło.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8721
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2627 times
Been thanked: 2319 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Curiosity »

Czy to, że inne wydawnictwa podają nierealne terminy zmienia coś w stwierdzeniu, że GFP nie powinno tak robić? Otóż niczego nie zmienia, więc po co siejesz dodatkowy ferment?
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Kisun
Posty: 1128
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:47
Lokalizacja: Gostyń (Wlkp)
Has thanked: 113 times
Been thanked: 131 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Kisun »

Opuścili forum, jednak ze dwa miesiące temu napisali, na wspieram, że chcą się z tym forum przeprosić. Jak widać w tej materii też mają opóźnienie :) Cóż musu nie ma. Co do opóźnień wydawniczych były, są i będą zapewne jeszcze częściej. I to u każdego wydawcy. Każdy kto śledzi temat, nieco dłużej, sam dojdzie dla czego.
"Errare humanum est"
ODPOWIEDZ