Teraz jest So, 20 sty 2018, 00:31

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 133, 134, 135, 136, 137  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 09 lis 2017, 10:42 
Użytkownik wspierający

detrytusek napisał(a):
Curiosity napisał(a):
Trolliszcze napisał(a):
czym się różni "wyciąganie dat z dupy" przez złe GFP od "wyciągania dat z dupy" przez dobrego Rebela

Niczym się nie różni, ale co to ma do rzeczy? Znaczy, że nie można tego skrytykować, skoro "wszyscy tak robią"? Nie wiem, może chodzi o skalę?

+1.
A tak na marginesie...po co kogokolwiek w ogóle o te daty pytać?

Po to, żeby później narzekać, że "przecie obiecali! Hajda na nich, somsiedzie, Władziu! Jedziemy z kłamczuszkami!" :)

PostNapisane: Cz, 09 lis 2017, 10:47 
Użytkownik wspierający

Marx napisał(a):
Moment, opóźnienie to jedno, a komunikacja i podejście to zupełnie inna sprawa. Pod tym względem tytułowy wydawca ma wiele do nadrobienia, a kto próbował się z nimi komunikować drogą mailową ten wie doskonale. I to serio nie jest kwestia prywatnych problemów. Niedawno rozmawiałem z kolegą, który grami interesuje się od całkiem niedawna, gra i kupuje nowe pozycje raz na jakiś czas. Komunikacja z GFP była jednak dla niego na tyle uciążliwa (dostał odpowiedź dopiero po tym jak napisał tą samą wiadomość kilkukrotnie), że nie odbyło się bez krytyki.

Oceniajmy pełen obraz działalności wydawnictw.

Dokładnie. Jeśli by byli tutaj w porządku to przyczyny niezależne od nich byłyby najczęściej wybaczane. Ale trzeba im uczciwie przyznać, że zapracowali solidnie na to by z nich sobie robić podśmiechujki. Wypijają piwo, które sobie sami naważyli nawet jeśli czasem te podśmiechujki są przesadzone.

PostNapisane: Cz, 09 lis 2017, 11:04 
Użytkownik wspierający

detrytusek napisał(a):
Marx napisał(a):
Moment, opóźnienie to jedno, a komunikacja i podejście to zupełnie inna sprawa. Pod tym względem tytułowy wydawca ma wiele do nadrobienia, a kto próbował się z nimi komunikować drogą mailową ten wie doskonale. I to serio nie jest kwestia prywatnych problemów. Niedawno rozmawiałem z kolegą, który grami interesuje się od całkiem niedawna, gra i kupuje nowe pozycje raz na jakiś czas. Komunikacja z GFP była jednak dla niego na tyle uciążliwa (dostał odpowiedź dopiero po tym jak napisał tą samą wiadomość kilkukrotnie), że nie odbyło się bez krytyki.

Oceniajmy pełen obraz działalności wydawnictw.

Dokładnie. Jeśli by byli tutaj w porządku to przyczyny niezależne od nich byłyby najczęściej wybaczane. Ale trzeba im uczciwie przyznać, że zapracowali solidnie na to by z nich sobie robić podśmiechujki. Wypijają piwo, które sobie sami naważyli nawet jeśli czasem te podśmiechujki są przesadzone.

Tylko... czy to się aby nie znudziło już?

PostNapisane: Cz, 09 lis 2017, 11:12 
Użytkownik wspierający

Daquan napisał(a):
Tylko... czy to się aby nie znudziło już?

Odpowiedź chyba znasz...

PostNapisane: Cz, 09 lis 2017, 11:38 
Użytkownik wspierający

detrytusek napisał(a):
Jeśli by byli tutaj w porządku to przyczyny niezależne od nich byłyby najczęściej wybaczane.

No, w końcu ktoś postawił sprawę jasno, o co tak naprawdę chodzi. Swoją drogą słowo "najczęściej" jest dość niepokojące- w niektórych przypadkach nawet należność do forumowej braci i oddanie sprawie nie pomogą. ;)
Najśmieszniejsze jest jednak to, że jakby gra przyszła na czas, ale miała wspomniane wady, to po GF przejechałby walec niezadowolonych klientów z pretensjami w stylu: "normalny wydawca opóźniłby premierę, żeby sprawdzić swój produkt i wydać go należycie". Dajmy już spokój tej dyskusji...

Nieoficjalne FAQ do O:NI.

PostNapisane: Cz, 09 lis 2017, 12:27 
Użytkownik wspierający

Bary napisał(a):
detrytusek napisał(a):
Jeśli by byli tutaj w porządku to przyczyny niezależne od nich byłyby najczęściej wybaczane.

No, w końcu ktoś postawił sprawę jasno, o co tak naprawdę chodzi. Swoją drogą słowo "najczęściej" jest dość niepokojące- w niektórych przypadkach nawet należność do forumowej braci i oddanie sprawie nie pomogą. ;)
Najśmieszniejsze jest jednak to, że jakby gra przyszła na czas, ale miała wspomniane wady, to po GF przejechałby walec niezadowolonych klientów z pretensjami w stylu: "normalny wydawca opóźniłby premierę, żeby sprawdzić swój produkt i wydać go należycie". Dajmy już spokój tej dyskusji...

Mylisz klientów z forumowiczami. Zdecydowana większość głosów (tak, wiem że tak jest. Przypominam, że lata pracowałem w wydawnictwo-dystrybutorze) byłaby "HAHA! ZNOWU COŚ SPIEPRZYLI. BOOOŻE JAK DOSKO, ŻE NIE KUPIŁEM NIC OD TYCH WYUDZACZY!" :d

PostNapisane: Cz, 09 lis 2017, 15:16 
Użytkownik wspierający

Przepraszam, ale nie śledzę premier wszystkich gier i informacji jakie podają w ich sprawach. Na PG czekam i po informacji od pracowników GF złożyłem preorder.
I tak jak mówiłem, ja wiem, że są różne sytuacje, terminy się przesuwają i często nie jest to winą wydawcy. Pewnie tak samo było tym razem. I o to nie mam pretensji. Ale jak mi ktoś 21 października mówi, że gra będzie za tydzień w sklepach, a 2 tygodnie później. wychodzi, że jest robiona w Chinach i jeszcze nie opuściła fabryki to ten ktoś mnie ewidentne robił w balona.

PostNapisane: Pt, 17 lis 2017, 13:46 
Użytkownik wspierający

Wiadomo może czy jeszcze w tym roku pojawi się jakiś dodatek do dominiona na wspieram.to?

PostNapisane: Pt, 17 lis 2017, 13:48 
Użytkownik wspierający

Teraz chyba trwają prace nad 2 edycją podstawki.

PostNapisane: Cz, 23 lis 2017, 15:01 

Jakieś wieści odnośnie dodatków do Najeźdźców z Północy?

PostNapisane: Cz, 23 lis 2017, 15:16 
Użytkownik wspierający

MaxiCas napisał(a):
Jakieś wieści odnośnie dodatków do Najeźdźców z Północy?

GF napisał(a):
Krótki update: wszystko potwierdzone, dodatki się drukują. Wszystko w terminie i zgodnie z planem, nie ma powodów do niepokoju ; )

GF

także nie ma się co martwić :wink: to info niestety z września :lol: na wspieram.to chyba też się obraźili

PostNapisane: Cz, 23 lis 2017, 16:49 
Użytkownik wspierający

Podpytywałem ostatnio i na razie wszystko idzie zgodnie z planem, choć raczej na pewno druga połowa grudnia niż pierwsza.

PostNapisane: Pn, 04 gru 2017, 15:16 

W innym wątku pojawiło się info, że GF planuje na grudzień polską wersję Hero Realms. Jakieś konkretne daty już można podać? Zdążymy pod choinkę?

PostNapisane: Pn, 04 gru 2017, 15:41 
Użytkownik wspierający

Wiadomo coś na temat polskiego wydania EPIC card game?

PostNapisane: Pt, 08 gru 2017, 15:15 
Użytkownik wspierający

Jako, że co sklep to inna informacja kiedy będzie premiera Gaia Project ("Listopada", "Koniec Listopada", "Połowa Grudnia", etc.), zapytałem GF na FB czy jest jakaś konkretniejsza data premiery, załączam poniżej.

Cytuj:
Dzień dobry, jak idą postępy przy Projekcie Gaia? Na waszym profilu cicho sza a każdy sklep prowadzący przedsprzedaż ma praktycznie inną datę (początek listopada, koniec listopada, początek grudnia, przełom roku, etc.),

Może mały update? Nie spodziewam się już zobaczyć gry przed świętami ale może macie jakiś realny termin?

I odpowiedź:

Cytuj:
Czekamy. To, że nie możemy tu nic zaplanować ze względu na brak informacji jest dla nas równie problematyczne...

Nie chce wywoływać burzy bo nie sądziłem że uda się dostarczyć grę w 2017 już jak pierwszy plan został ogłoszony ale wrzucam to informacyjnie, gdyby ktoś się zastanawiał czy uda się dostać grę pod choinkę (watpię).

PostNapisane: Pt, 08 gru 2017, 17:07 

olo6353 napisał(a):
W innym wątku pojawiło się info, że GF planuje na grudzień polską wersję Hero Realms. Jakieś konkretne daty już można podać? Zdążymy pod choinkę?

Gdzieś widziałem wypowiedź, że raczej będzie w styczniu a nie grudniu. Ale nie pamiętam gdzie :P

PostNapisane: Pn, 11 gru 2017, 11:16 

barni132 napisał(a):
olo6353 napisał(a):

Gdzieś widziałem wypowiedź, że raczej będzie w styczniu a nie grudniu. Ale nie pamiętam gdzie :P

Na fb gdzieś widziałem, że faktycznie styczeń.

PostNapisane: Pn, 11 gru 2017, 15:40 
Użytkownik wspierający

Ja widziałem tylko informacje w sklepie - wszędzie inne. Cytując sklep Rebel:

Cytuj:
Dostępność: w dniu premiery
( ok. przełom grudnia i stycznia 2018 r. )

Dlatego uważam, że mogli by chociaż zrobić update na stronie. Już nie liczę na znalezienie paczuchy pod choinką ale jak bym wiedział, że będzie raczejlutyniżstyczeń to bym wiedział czy mogę alokować budżet na inne pudełeczka.

PostNapisane: Wt, 12 gru 2017, 00:06 
Użytkownik wspierający

Szanowny Games Factory - czy dodatek do Pól Arle będzie na czas ? Pytam bo zamówiłem w sklepie z innym grami pod choinkę i tylko ten dodatek wstrzymuje mi wysyłkę, będę zoobowiązany za odpowiedź :)

PostNapisane: Wt, 12 gru 2017, 08:20 
Użytkownik wspierający

veljarek napisał(a):
Szanowny Games Factory - czy dodatek do Pól Arle będzie na czas ? Pytam bo zamówiłem w sklepie z innym grami pod choinkę i tylko ten dodatek wstrzymuje mi wysyłkę, będę zoobowiązany za odpowiedź :)

W tym miejscu jest to niewłaściwy adresat pytania. Zgadnij z czyjego to profilu: "Ostatnia wizyta: Pt, 09 cze 2017, 11:03"
Pytaj raczej na FB i ewentualnie tu wklej odpowiedź.

Ostatnio edytowano Wt, 12 gru 2017, 08:44 przez morris, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Wt, 12 gru 2017, 08:38 
Użytkownik wspierający

veljarek napisał(a):
Games Factory - czy [wpisz cokolwiek] będzie na czas ?

Nie

PostNapisane: Wt, 12 gru 2017, 10:50 
Użytkownik wspierający

a ja się właśnie zastanawiałem co z Akademią / Areną magów ...no i właśnie się dowiedziałem ;)...
Cytuj:

Aktualizacja #30 11.12.2017

Nowe informacje
Cześć,

Mamy dla Was parę nowych informacji.

Zacznijmy od tej złej: Niestety, nie grudzień a styczeń. Jakkolwiek Akademia już jedzie, jest z tym opóźnienie Jest na tyle duże, że nie ma opcji, że roześlemy ją bez problemów w okresie świątecznym.

Dlatego na początku stycznia opublikujemy ankietę adresową i będziemy zaczynać wysyłki.

Arena pojawi się parę tygodni później i będzie wysyłana osobno. Chcemy, żebyście jak najszybciej dostali Akademię i nie będziemy jej celowo opóźniać jeszcze bardziej żeby zaoszczędzić na wspólnej wysyłce.

Co to oznacza dla Was? Jedna pozytywna rzecz z tego wynika - Wasze kody rabatowe pozostaną ważne dłużej, co ma znaczenie zwłaszcza dla tych z Was, którzy czekają na wciąż opóźniającą się Gaję (na który to fakt nic nie możemy nadal poradzić i czekamy tak samo jak Wy...).

Tymczasem, do oferty gier dostępnych z rabatem dołącza Handel i Herbata - dodatek do Pól Arle.

Przypominamy też, że kody pozostają ważne dopóki nie skończymy dostarczać do Wasz *wszystkiego* co zapowiedzieliśmy w kampanii, niezależnie od tego czy wsparliście oba tytuły czy tylko Akademię.

Przepraszamy Was za tą zwłokę, naprawdę robimy co możemy żeby gry trafiły do nas jak najszybciej.

Prosimy o jeszcze parę tygodni zaufania i wszystko się rozwiąże.

Z góry dziękujemy

GF

:mrgreen:

PostNapisane: Śr, 13 gru 2017, 14:34 
Użytkownik wspierający

Hmm... Czy ja dobrze kombinuję że lepiej sobie polską odpuscic bo na dodatki raczej nie ma co liczyć?

PostNapisane: Śr, 13 gru 2017, 14:38 
Użytkownik wspierający

Zaan84 napisał(a):
Hmm... Czy ja dobrze kombinuję że lepiej sobie polską odpuscic bo na dodatki raczej nie ma co liczyć?

Na dodatki to bym raczej nie liczył...ale też przy takim przerobie gier jaki mamy obecnie na rynku , podstawka wystarczy raczej na sporo godzin.

PostNapisane: Śr, 13 gru 2017, 15:12 
Użytkownik wspierający

Masz w sumie racje. Do domowego grania wystarczy, najpierw Akademia a potem Arena. I tak sie juz wladowalem w xwingi i arkham horror. Starczy tych tasiemcow.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 133, 134, 135, 136, 137  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1