Portal Games w roku 2015

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 68 times
Been thanked: 1031 times

Re: Portal Games w roku 2015

Post autor: Trolliszcze »

tomb pisze:O, właśnie. Na przykładzie: ja nie spodziewam się, że dla mnie wydadzą MS 51. stanu w wersji, jakiej się spodziewałem, lecz chciałbym, by na przedstawione wątpliwości i jeszcze formalnie nie zadane, ale już kłębiące się konkretne pytania o przyszłość tytułu jako serii, ktoś podjął trud wyjaśnienia, choćby deczko wymijającego. A tak, mimo że czekałem na zapowiedź tego tytułu dość długo, czuje się jako fan lekko zignorowany, podczas gdy klienci, którzy na fejsie zaskoczeni są zapowiedzią mastersetowego projektu, natychmiast doczekują się uściśleń wydawcy. Bleee...
Ja to wszystko rozumiem, ale tomb, serio - przecież wystarczy poczekać na instrukcję, ona najlepiej rozwieje wątpliwości. Wszelkie wyjaśnienia przedstawicieli i tak będą, jak to się mówi, redundantne. Nie grasz w planszówki od dziś, wiesz, jak to wszystko działa - więc po co się spinać i domagać odpowiedzi. Nie chcą odpowiedzieć, to nie - wstrzymam się z zamówieniem w przedsprzedaży.
TTR_1983
Posty: 3923
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 87 times
Kontakt:

Re: Portal Games w roku 2015

Post autor: TTR_1983 »

Piszący przesadza z ilością wykrzykników.
Awatar użytkownika
Lothrain
Posty: 3410
Rejestracja: 18 sty 2011, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 142 times
Been thanked: 300 times

Re: Portal Games w roku 2015

Post autor: Lothrain »

TTR_1983 pisze:Piszący przesadza z ilością wykrzykników.
To efekt pozytywnej energii, nie znasz się. 8)
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1355
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 21 times
Been thanked: 264 times
Kontakt:

Re: Portal Games w roku 2015

Post autor: Portal Games »

Zapraszamy do nowego wątku :) Gdzie będziemy informować o wszystkim na bieżąco :)

Jestem do waszej dyspozycji, wystarczy tylko zadać konkretne pytanie :)
Ostatnio zmieniony 26 sty 2016, 14:52 przez Portal Games, łącznie zmieniany 1 raz.
TTR_1983
Posty: 3923
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 87 times
Kontakt:

Re: Portal Games w roku 2015

Post autor: TTR_1983 »

Lothrain pisze:
TTR_1983 pisze:Piszący przesadza z ilością wykrzykników.
To efekt pozytywnej energii, nie znasz się. 8)
sorry, głupio mi :mrgreen:
Awatar użytkownika
garg
Posty: 4458
Rejestracja: 16 wrz 2009, 15:26
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1413 times
Been thanked: 1089 times

Re: Portal Games w roku 2015

Post autor: garg »

Banan2 pisze:Wyręczę trochę Portal, bo tam chyba śpią albo nie chcą tutaj zaglądać :(

Mini faq w sprawie przedsprzedaży MS 51.Stanu (kopiuj/wklej ze strony Portalu).

KIEDY KOŃCZY SIĘ PRZEDSPRZEDAŻ?
Wszystko zależy od was! Odpaliliśmy przedsprzedaż do momentu kiedy gra będzie wydrukowana, a statki gotowy wypłynięcia z portu! Oczywiście będziemy Was o wszystkim na bieżąco informować, również o tym kiedy kampania będzie zamykana! Poinformujemy Was o tym z dużym wyprzedzeniem! Więc, upewnijcie się czy śledzicie nas na waszych ulubionych kanałach social media!

WSPANIALE! ALE KIEDY DOKŁADNIE?

To jest bardzo ciężkie pytanie… ponieważ finalizujemy jeszcze parę spraw związanych z drukiem i samą grą. Wszystko zależy od tego jak bardzo nas wspomożecie podczas trwające przedsprzedaży. W przypadku drukowania większej ilości dodatków, wszystko może się opóźnić. Powiedzmy więc, że będzie to … Maj?

CZEMU POWINIENEM TO ZROBIĆ?
Powodem nie jest tu tylko to, że otrzymacie masę ciekawych dodatków z powodu że nas wsparliście. Otrzymacie grę również wcześniej! Do wszystkich osób, które zamówiły grę w przedsprzedaży wyślemy egzemplarze 51 w dniu, w którym otrzymamy ją od drukarni. Czyli gra trafi w wasze ręce przed otrzymaniem gry przez sklepy!

GDZIE JEST INSTRUKCJA?

Tak, wiemy. W tym momencie o samej grze prezentujemy naprawdę znikome informacje. Ale nie martwcie się to zmieni się szybciej niż myślicie. Wraz z trwaniem przedsprzedaży, udostępnimy wam instrukcje, porównania, dzienniki projektanta o nowej edycji gry. Wraz z upływem czasu otrzymacie 100% informacje na temat produktu, dzięki czemu podejmiecie w 100% przemyślaną decyzję!

POWIEDZ NAM WIĘCEJ!!
No dobra, to nie jest żaden projekt na Kickstarterze czy Wspieram.to. Przysięgliśmy sobie nie używać platform crowdfundingowych do przedsprzedaży, mocno wierzymy w nasze produkty! 51 stan zostanie wyprodukowany bez względu na przedsprzedaż… ale żeby otrzymać świetne drewienka, tanią przesyłkę i wiele innych stworzyliśmy coś na wzór progów! Dzięki nim w pudełku znajdziecie jeszcze więcej wspaniałych dodatków! Więc, jeśli chcesz zobaczyć wszystkie te cudeńka w twoim pudełku, powinieneś kupić 51 w przedsprzedaży już dziś! Poważnie, my będziemy czekać. Po prostu zamów. Jeśli ciągle będziesz niezdecydowany, to możemy nie mieć czasu by wyprodukować te wszystkie cudeńka!
Piękne :lol: .
Mam / Sprzedam/wymienię
(Może nie wystawiłem, ale też chętnie wymienię)

Najstarszy offtop świata: Ceterum censeo Carthaginem esse delendam ;-)
Awatar użytkownika
vojtas
Posty: 1785
Rejestracja: 10 wrz 2013, 21:28
Has thanked: 23 times
Been thanked: 83 times

Re: Portal Games w roku 2015

Post autor: vojtas »

Trolliszcze pisze:
vojtas pisze:Niezależnie od tego, jaki procent polskich klientów tu zagląda, myślę, że to forum jest cennym źródłem informacji nt. opinii, nastrojów, potrzeb i wymagań zaawansowanych graczy w Polsce.
Oj, nie byłbym taki pewien. Przesada to drugie imię wielu tutejszych użytkowników.
To prawda. :) Dlatego przedstawiciel firmy powinien sobie odfiltrować to, co irracjonalne/skrajne i wziąć pod uwagę tylko treść merytoryczną. Przesada i podśmiechujki myślę, że wynikają z faktu, że trudno być obojętnym wobec Portalu, jeśli jest się zapalonym planszówkowiczem. Portal nie tylko reklamuje i sprzedaje swoje produkty, ale też buduje społeczność i promuje hobby. Chyba nie ma u nas drugiej, tak mocno zaangażowanej firmy planszówkowej w kraju. Krytyków jest sporo, bo oczekiwania są większe niż w przypadku innych podmiotów. Osobowość prezesa też swoje robi.
Zablokowany