(Oficjalny) Go On Board

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
GoOnBoard
Posty: 6
Rejestracja: 23 mar 2023, 14:56
Has thanked: 2 times
Been thanked: 29 times
Kontakt:

(Oficjalny) Go On Board

Post autor: GoOnBoard »

Cześć!

Brakowało tutaj tego wątku.
Będę zaglądał tutaj regularnie. Pewnie nie codziennie ale raz w tygodniu na pewno.

Pozdrawiam
Khaki z Go On Board
Kisun
Posty: 1128
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:47
Lokalizacja: Gostyń (Wlkp)
Has thanked: 113 times
Been thanked: 131 times

Re: (Oficjalny) Go On Board

Post autor: Kisun »

Brakowało, to prawda. W takim razie może dostaniemy oficjalne info czy Tytani są już porzuconym projektem, a jeżeli nie, to kiedy wspierający dostaną pozbawioną błędów (w edycji, grafikach i w tłumaczeniu) kampanię solo? Przypomnę że była jednym z głównych sg.
Pytanie drugie również dotyczy Tytanów, czy jest szansa na wnikliwsze przyjrzenie się pytaniom i wątpliwościom graczy oraz udostępnienie kompleksowego i nadającego się do druku FAQ? W języku polskim, oczywiście.
Przykro mi że zaczynamy znajomość od problemów ale mam nadzieję że uda się w końcu uzupełnić zaległości.
Awatar użytkownika
JollyRoger90
Posty: 466
Rejestracja: 28 lut 2020, 20:33
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 834 times
Been thanked: 200 times

Re: (Oficjalny) Go On Board

Post autor: JollyRoger90 »

Kisun pisze: 15 maja 2023, 09:28 Brakowało, to prawda. W takim razie może dostaniemy oficjalne info czy Tytani są już porzuconym projektem, a jeżeli nie, to kiedy wspierający dostaną pozbawioną błędów (w edycji, grafikach i w tłumaczeniu) kampanię solo? Przypomnę że była jednym z głównych sg.
Pytanie drugie również dotyczy Tytanów, czy jest szansa na wnikliwsze przyjrzenie się pytaniom i wątpliwościom graczy oraz udostępnienie kompleksowego i nadającego się do druku FAQ? W języku polskim, oczywiście.
Przykro mi że zaczynamy znajomość od problemów ale mam nadzieję że uda się w końcu uzupełnić zaległości.
Również podpisuje się pod tym postem rękami i nogami. Chętnie przeczytam co dalej z Tytanami.

Dobrze was widzieć również tutaj na forum :)
GoOnBoard
Posty: 6
Rejestracja: 23 mar 2023, 14:56
Has thanked: 2 times
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Go On Board

Post autor: GoOnBoard »

Kisun pisze: 15 maja 2023, 09:28 Przykro mi że zaczynamy znajomość od problemów
Z tego jak zrozumiałem sposób działania tego forum to właśnie po to ono tu jest. Nawiązywanie znajomości też, ale przede wszystkim odpowiadanie na pytania. W tym... te nie wygodne.

W tej chwili wszyscy jestesmy zaangażowani w dowiezienie Wiedźmin: Stary Świat. Po premierze retailowej czyli mniej więcej za miesiąc z hakiem zwolniom nam się trochę zasoby i wtedy dopilnuje aby ten temat był poruszony.

[Khaki]
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4440
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1344 times
Been thanked: 842 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Go On Board

Post autor: Hardkor »

Kiedy planujecie zaczęcie wysyłek Wiedźmina oraz zakończenie? Interesuje mnie tylko wersja polska, tylko wspieraczka :)
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
JollyRoger90
Posty: 466
Rejestracja: 28 lut 2020, 20:33
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 834 times
Been thanked: 200 times

Re: (Oficjalny) Go On Board

Post autor: JollyRoger90 »

Najpierw muszą polskie BB dopłynąć :D

bo dziś się okazało, przypadkiem i niechcący, że ktoś źle wpisał do excela nazwę statku i ten który miał przywieść BB pl to ich w sumie nie ma.

i dopiero dziś to wyszło.

DZIŚ.

xD xD (ciężko coś więcej napisać)
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4440
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1344 times
Been thanked: 842 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Go On Board

Post autor: Hardkor »

JollyRoger90 pisze: 15 maja 2023, 12:30 Najpierw muszą polskie BB dopłynąć :D

bo dziś się okazało, przypadkiem i niechcący, że ktoś źle wpisał do excela nazwę statku i ten który miał przywieść BB pl to ich w sumie nie ma.

i dopiero dziś to wyszło.

DZIŚ.

xD xD (ciężko coś więcej napisać)
Tak wiem, czytałem, dlatego pytam o jakieś konkrety :)
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
GoOnBoard
Posty: 6
Rejestracja: 23 mar 2023, 14:56
Has thanked: 2 times
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Go On Board

Post autor: GoOnBoard »

Hardkor pisze: 15 maja 2023, 12:27 Kiedy planujecie zaczęcie wysyłek Wiedźmina oraz zakończenie? Interesuje mnie tylko wersja polska, tylko wspieraczka :)
Będzie ta informacja podana w Updacie na Kickstarterze.
Kiedy będzie update?
Jest gotowy, czeka na ostatnie poprawki. Planuje w środę. Ale to jest plan a nie obietnica.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4440
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1344 times
Been thanked: 842 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Go On Board

Post autor: Hardkor »

GoOnBoard pisze: 15 maja 2023, 13:12
Hardkor pisze: 15 maja 2023, 12:27 Kiedy planujecie zaczęcie wysyłek Wiedźmina oraz zakończenie? Interesuje mnie tylko wersja polska, tylko wspieraczka :)
Będzie ta informacja podana w Updacie na Kickstarterze.
Kiedy będzie update?
Jest gotowy, czeka na ostatnie poprawki. Planuje w środę. Ale to jest plan a nie obietnica.
Czy tego samego dnia pojawi się na zagramw.to?
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
GoOnBoard
Posty: 6
Rejestracja: 23 mar 2023, 14:56
Has thanked: 2 times
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Go On Board

Post autor: GoOnBoard »

Hardkor pisze: 15 maja 2023, 14:37
GoOnBoard pisze: 15 maja 2023, 13:12
Hardkor pisze: 15 maja 2023, 12:27 Kiedy planujecie zaczęcie wysyłek Wiedźmina oraz zakończenie? Interesuje mnie tylko wersja polska, tylko wspieraczka :)
Będzie ta informacja podana w Updacie na Kickstarterze.
Kiedy będzie update?
Jest gotowy, czeka na ostatnie poprawki. Planuje w środę. Ale to jest plan a nie obietnica.
Czy tego samego dnia pojawi się na zagramw.to?
Tak, oczywiście
Awatar użytkownika
Propi
Posty: 1146
Rejestracja: 04 sty 2019, 19:06
Has thanked: 501 times
Been thanked: 331 times

Re: (Oficjalny) Go On Board

Post autor: Propi »

O, Khaki, a miałem Ci właśnie dzisiaj mówić, że fajnie byłoby być obecnym na forum :) Witaj i do zobaczenia za godzinę :)
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: (Oficjalny) Go On Board

Post autor: Yuri »

Jak widać na forum można od jakiegoś czasu zaobserwować renesans istny "Tytanów", zapoczątkowany przez Gizmoo. Bardzo chętnie dowiedzielibyśmy się co planujecie dla tego tytułu w świetle końcowych etapów dostawy Wiesława. Jak nic nie planujecie to też się dowiemy, ale już mniej chętnie :lol:
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
JollyRoger90
Posty: 466
Rejestracja: 28 lut 2020, 20:33
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 834 times
Been thanked: 200 times

Re: (Oficjalny) Go On Board

Post autor: JollyRoger90 »

Kiedy można się spodziewać wydania FAQ?
Gdzieś na discord mi mignęły słowa Barniego, że pozbieracie pytania, zagadnienia do wyjaśnienia od społeczności i potem coś takiego wypuścicie.
Celujecie w następny update, w połowie czerwca, czy jeszcze później? :)
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4440
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1344 times
Been thanked: 842 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Go On Board

Post autor: Hardkor »

JollyRoger90 pisze: 12 cze 2023, 11:30 Kiedy można się spodziewać wydania FAQ?
Gdzieś na discord mi mignęły słowa Barniego, że pozbieracie pytania, zagadnienia do wyjaśnienia od społeczności i potem coś takiego wypuścicie.
Celujecie w następny update, w połowie czerwca, czy jeszcze później? :)
Gdzie można te pytania zapisywać. To też jest dobre pytanie, bo jest tego masa :)
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
JollyRoger90
Posty: 466
Rejestracja: 28 lut 2020, 20:33
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 834 times
Been thanked: 200 times

Re: (Oficjalny) Go On Board

Post autor: JollyRoger90 »

Mokrym snem by było, jakby zbierali info z forum z discorda i z FB, ale mając w pamięci w jakich bólach był tworzony FAQ do Tytanów, to nie liczyłbym, aż na taki dobrobyt :)

Swoją droga przydałby się jakiś excell do wpisywania zagadnień i sprawdzania czy juz się coś nie powiela.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: (Oficjalny) Go On Board

Post autor: Yuri »

GoOnBoard pisze: 15 maja 2023, 10:08 ...
W tej chwili wszyscy jestesmy zaangażowani w dowiezienie Wiedźmin: Stary Świat. Po premierze retailowej czyli mniej więcej za miesiąc z hakiem zwolniom nam się trochę zasoby i wtedy dopilnuje aby ten temat był poruszony.

[Khaki]
Jak mniej więcej za miesiąc to pozwole sobie odkopać wątek po 29 dniach :) Możemy - jeżeli tak, to kiedy? - spodziewać się jakichś informacji co do "Tytanów" ?

p.s. gratki za "Wiedźmaka"!
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Kisun
Posty: 1128
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:47
Lokalizacja: Gostyń (Wlkp)
Has thanked: 113 times
Been thanked: 131 times

Re: (Oficjalny) Go On Board

Post autor: Kisun »

Po ostatniej aktualizacji na zagram, to już mam zapomnieć o porządnym polskim FAQ nie tylko do Tytanów ale i do Wiedźmina?
No gratuluję podejścia do wspierajacych z Polski.
Awatar użytkownika
JollyRoger90
Posty: 466
Rejestracja: 28 lut 2020, 20:33
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 834 times
Been thanked: 200 times

Re: (Oficjalny) Go On Board

Post autor: JollyRoger90 »

Mam nadzieję że GoB nie wypnie się i TYM RAZEM....
Jdn
Posty: 285
Rejestracja: 21 lut 2022, 22:27
Has thanked: 60 times
Been thanked: 44 times

Re: (Oficjalny) Go On Board

Post autor: Jdn »

Kisun pisze: 25 cze 2023, 09:37 Po ostatniej aktualizacji na zagram, to już mam zapomnieć o porządnym polskim FAQ nie tylko do Tytanów ale i do Wiedźmina?
No gratuluję podejścia do wspierajacych z Polski.
Zacznij zadawać pytania do wydawcy na facebooku, może Rebel się nie wypnie i pomoże.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8735
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2643 times
Been thanked: 2331 times

Re: (Oficjalny) Go On Board

Post autor: Curiosity »

Dyskusja o wyższości jednego języka nad drugim została przeniesiona TUTAJ
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
plackijacki
Posty: 14
Rejestracja: 19 gru 2022, 13:06

Wiedzmin Stary Swiat

Post autor: plackijacki »

Czy może ktoś wie czy rebel zapowiedział sprzedaż dodatków kickasterowych (ekskluzywnych) ?
Awatar użytkownika
zioombel
Posty: 1148
Rejestracja: 21 wrz 2010, 13:19
Lokalizacja: Wołomin
Has thanked: 200 times
Been thanked: 98 times

Re: Wiedzmin Stary Swiat

Post autor: zioombel »

Przeczytaj swoje pytanie.. Sprawdź definicje "ekskluzywnosci" i będziesz wiedział 🙃
Buchinsky
Posty: 39
Rejestracja: 05 lut 2020, 14:47
Has thanked: 2 times
Been thanked: 19 times

Re: Wiedzmin Stary Swiat

Post autor: Buchinsky »

plackijacki pisze: 31 lip 2023, 17:38 Czy może ktoś wie czy rebel zapowiedział sprzedaż dodatków kickasterowych (ekskluzywnych) ?
Oficjalnej zapowiedzi nie ma. Podobno mają być wydane ale nie wiadomo kiedy dokładnie. Podejrzewam, że nie prędzej niż w przyszłym roku.
Awatar użytkownika
ave.crux
Posty: 1586
Rejestracja: 20 maja 2021, 08:34
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Has thanked: 717 times
Been thanked: 1061 times

Re: Wiedzmin Stary Swiat

Post autor: ave.crux »

Ciri, Płotka, Mata oraz bodajże Eredin na koniu nie pojawią się w sprzedaży detalicznej. Nie mniej jednak jest możliwe, że będą do kupienia w kolejnych kampaniach prowadzonych przez GoB, a influenserzy już się chwalili, że ogrywali prototyp gry wookiego, więc możliwość kupna może być szybciej niż później.
Nic na siłę, wszystko młotkiem. Wieczne narzekanie obrzydza radość grania.
ODPOWIEDZ