Teraz jest Pn, 22 sty 2018, 17:10

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn, 09 wrz 2013, 22:34 
Użytkownik wspierający

Curiosity napisał(a):
FortArt napisał(a):
Coś wiadomo o dodatku do Roju noszącym tytuł The Pillbug? Były już bardzo konkretne newsy, wybrano w ciężkich bojach polską nazwę (nie pamiętam jaką) i ... zaległa cisza.

Chyba miała być stonoga.
A nie lepiej Prosionek? Taka ładna nazwa... prosimy! :)

PostNapisane: Cz, 12 wrz 2013, 21:51 
Użytkownik wspierający

mulek18 napisał(a):
Czyżby Rebel wycofał się z wydania nowego RftG? Ze strony wydawnictwa znikła zapowiedź

Fatalnie, gdyby tak się mialo stać. Nawet jedyne zdjęcia kart do AA na BGG pochodziły z polskiej wiersji, co dowodzi, że były juz gotowe.

PostNapisane: Cz, 12 wrz 2013, 21:54 
Użytkownik wspierający

FortArt napisał(a):
Coś wiadomo o dodatku do Roju noszącym tytuł The Pillbug? Były już bardzo konkretne newsy, wybrano w ciężkich bojach polską nazwę (nie pamiętam jaką) i ... zaległa cisza.

Ten nowy dodatek jeszcze nie zaistniał nawet w UK. Pewnie będzie to, jak do tej pory, wersja międzynarodowa. Pillbug ma pojawić się na rynku na Essen, zdaje mi się. Tak więc musimy cierpliwie czekać do listopada przynajmniej.

PostNapisane: So, 21 wrz 2013, 14:46 
Administrator

Informacyjnie:

Ze względów technicznych (zarządzanie i przeglądanie - forum nie jest do tego stworzone) dotychczasowa lista zapowiedzi oraz premier gier wydanych po polsku została przeniesiona na dedykowaną stronę na platformie ZnadPlanszy.pl - http://premiery.znadplanszy.pl.
Obecna forma pozwala na jej łatwiejsze przeglądanie (wyszukiwanie, filtry, sortowanie) oraz śledzenie (kanał RSS).
Zapraszam :)

# ZnadPlanszy.pl - tutaj piszę: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl | NAJWIĘKSZA baza premier i zapowiedzi gier wydanych po polsku: http://Premiery.ZnadPlanszy.pl

PostNapisane: So, 21 wrz 2013, 15:28 
Użytkownik wspierający

od kiedy to Galakta wydaje po polsku do Bitew Westeros? Na stronie była tylko zapowiedź że coś takiego wyjdzie.

PostNapisane: So, 21 wrz 2013, 15:34 
Administrator

mulek18 napisał(a):
od kiedy to Galakta wydaje po polsku do Bitew Westeros? Na stronie była tylko zapowiedź że coś takiego wyjdzie.

Ze strony Galakty: http://goo.gl/3IGxWr "Do pudełka w wersji angielskiej są dołączone karty oraz instrukcja w wersji polskiej (karty i instrukcja w wersji angielskiej są pozostawione w pudełku)"

# ZnadPlanszy.pl - tutaj piszę: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl | NAJWIĘKSZA baza premier i zapowiedzi gier wydanych po polsku: http://Premiery.ZnadPlanszy.pl

PostNapisane: N, 22 wrz 2013, 04:57 
Użytkownik wspierający

mulek18 napisał(a):

Jeśli pytasz o dodatki, to już od jakiegoś czasu, mniej więcej od półtora roku, dwóch lat?

PostNapisane: Wt, 24 wrz 2013, 12:04 
Użytkownik wspierający

A ja mam takie pytanie (wybaczcie jeżeli już to było w tym temacie ale się nie doszukałem).

Czy 4 edycja alien frontiers będzie PL? I czy dodatki też są planowane w PL?

Pozdrawiam :)

Mam i moge się podzielić:
- 3Trolle - 7%
- Planszomania - 10%
- Planszostrefa - 11%

PostNapisane: Śr, 25 wrz 2013, 23:19 
Użytkownik wspierający

W Lacercie bez zmian:
Cytuj:
Odpowiadając na liczne pytania o dodatki do Agricoli (zarówno "dużej", jak i "małej") pragniemy poinformować, że w bieżącym roku niestety nie uda nam się zrealizować już ich druku.

PostNapisane: Cz, 26 wrz 2013, 13:36 
Użytkownik wspierający

Już w połowie grudnia, nakładem naszego wydawnictwa, wydana zostanie gra "Imperium w 8 minut" (Eight minute empire).

PostNapisane: Cz, 26 wrz 2013, 13:37 
Użytkownik wspierający

Rebel właśnie ogłosił na fejsie, ze w styczniu wyda polską edycję gry karcianej World of Tanks

PostNapisane: Cz, 26 wrz 2013, 13:40 
Użytkownik wspierający

AkitaInu napisał(a):
A ja mam takie pytanie (wybaczcie jeżeli już to było w tym temacie ale się nie doszukałem).
Czy 4 edycja alien frontiers będzie PL? I czy dodatki też są planowane w PL?
Pozdrawiam :)

AF w Polsce ma wydać LocWorks pod nazwą Aurora, nie wiem jednak która to wersja AF. Do tej pory premiera wielokrotnie się przeciągała i wiele osób zaczęło w nią już wątpić. LocWorks zastrzega że gra ukaże się jeszcze w tym roku. Patrząc jednak jak idzie praca nad podstawką, wątpię aby szybko lub kiedykolwiek ukazały się dodatki...

Moja kolekcja

PostNapisane: Cz, 26 wrz 2013, 13:41 
Użytkownik wspierający

Przemek Bard.pl napisał(a):
Już w połowie grudnia, nakładem naszego wydawnictwa, wydana zostanie gra "Imperium w 8 minut" (Eight minute empire).

Wiadomo jaka będzie SCD? Wersja angielska była trochę za droga...

Moja kolekcja

PostNapisane: Cz, 26 wrz 2013, 13:46 
Użytkownik wspierający

Nie mogę jeszcze podać tej informacji, a nie chciałbym skłamać. Myślę jednak że okolice ceny BANG! są całkiem realne.

PostNapisane: Cz, 26 wrz 2013, 13:58 
Użytkownik wspierający

Karit napisał(a):
AF w Polsce ma wydać LocWorks pod nazwą Aurora, nie wiem jednak która to wersja AF.

To jest (zdaje się) 3 edycja, ta z "normalnymi" kośćmi.

PostNapisane: So, 28 wrz 2013, 11:19 
Użytkownik wspierający

Curiosity napisał(a):
Karit napisał(a):
AF w Polsce ma wydać LocWorks pod nazwą Aurora, nie wiem jednak która to wersja AF.

To jest (zdaje się) 3 edycja, ta z "normalnymi" kośćmi.

Dokładnie (niestety), tutaj mail z wydawnictwa:

W dniu 26 września 2013 18:53 użytkownik Piotr Burzykowski [LocWorks] <piotr@locworks.net> napisał:
Tak, będzie 4. wydanie angielskie (Clever Mojo Games) i 1. wydanie
europejskie (LocWorks)

2013/9/26 Andrzej Kaczor <kaczor.andrzej@gmail.com>:
> Mam jeszcze takie pytanie (ponieważ myslałem że 4 edycja będzie wydana, nie
> trzecia). To będą dwa niezalezne wydania?
>
> Pozdrawiam
> Andrzej
>
>
>
> W dniu 26 września 2013 16:38 użytkownik Piotr Burzykowski [LocWorks]
> <piotr@locworks.net> napisał:
>
>> Pierwsza edycja europejska oparta na 3. wydaniu US.
>>
>> 2013/9/26 Andrzej Kaczor <kaczor.andrzej@gmail.com>:
>> > Super :)
>> >
>> > A która to będzie edycja ?
>> >
>> > pozdrawiam
>> > Andrzej

W sumie dziwi mnie czemu nie wydadzą wersji 4, no ale może sie nie znam :)

Mam i moge się podzielić:
- 3Trolle - 7%
- Planszomania - 10%
- Planszostrefa - 11%

PostNapisane: N, 29 wrz 2013, 18:18 
Użytkownik wspierający

Tycjan napisał(a):
Informacyjnie:

Ze względów technicznych (zarządzanie i przeglądanie - forum nie jest do tego stworzone) dotychczasowa lista zapowiedzi oraz premier gier wydanych po polsku została przeniesiona na dedykowaną stronę na platformie ZnadPlanszy.pl - http://premiery.znadplanszy.pl.
Obecna forma pozwala na jej łatwiejsze przeglądanie (wyszukiwanie, filtry, sortowanie) oraz śledzenie (kanał RSS).
Zapraszam :)

Czy dałoby się mimo wszystko przywrócić zwykłą listę w starym temacie?
W starej wersji wchodziłem, "paczyłem" i już wiedziałem (ewentualnie z rzadka używałem CTRL+F). W nowej wersji tabelkowej naprawdę nieźle się trzeba nagimnastykować i naklikać. Jak dla mnie zrobił się trochę natłok informacji, którego nie daje się ogarnąć jednym spojrzeniem*.

*) Żeby było jasne. Absolutnie bardzo daleki jestem od stwierdzenia iż taka tabelka jest niefunkcjonalna, fatalnie wykonana czy też gópia (gdyby ktoś próbował zarzucać mi krytykanctwo, hejterstwo, czy też czepianie się). Po prostu dla mnie przeciętnego użytkownika jest ona zupełnie nieprzydatna.

Ostatnio edytowano N, 29 wrz 2013, 19:44 przez DarkSide, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: N, 29 wrz 2013, 18:31 
Użytkownik wspierający

też bym był za przywróceniem starej wersji. w nowej jakoś sztywne to wszystko.

PostNapisane: N, 29 wrz 2013, 20:47 
Administrator

Wybaczcie, ale pomijając to co napisałem już wcześniej to obecne rozwiązanie ma szanse służyć nie tylko użytkownikom forum, ale również osobą, które na forum nie zaglądają. ZnadPlanszy chce być otwartą bazą wiedzy dla wszystkich lubiących planszówki.

PostNapisane: N, 29 wrz 2013, 21:09 
Użytkownik wspierający

Ale mi jeno chodziło o to by w starej formie było również, a nie zamiast ;)

PostNapisane: N, 29 wrz 2013, 21:33 
Użytkownik wspierający

Ta lista na blogu jest OK. Zdecydowanie lepiej bo można filtrować. Natomiast informacje o aktualizacjach dalej powinny być wrzucane na forum, bo tu działa powiadomienie mailowe o nowych postach.

Dwa zastrzeżenia mam.
- Domyślne ograniczenie do 25 gier, a maksymalne do 75. A gdzie jest opcja "pokaż wszystko" (i dlaczego nie jest domyślna)? Wolałbym widzieć całą listę, a nie przeklikiwać się przez nią.
- Sortowanie wg czasu nie działa. Wrzesień, Przedsionek, Październik, Listopad, Kwartał IV, Kwartał III, Grudzień - to przecież nie ma sensu. Powinno być: 09, kw III, 10,11,12, kw IV, Przedsionek.

Ostatnio edytowano N, 29 wrz 2013, 21:34 przez FortArt, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: N, 29 wrz 2013, 21:34 
Użytkownik wspierający

Tycjan napisał(a):
Wybaczcie, ale pomijając to co napisałem już wcześniej to obecne rozwiązanie ma szanse służyć nie tylko użytkownikom forum, ale również osobą, które na forum nie zaglądają. ZnadPlanszy chce być otwartą bazą wiedzy dla wszystkich lubiących planszówki.

Moim zdaniem takich nie ma :mrgreen: Jeśli ktoś zagląda na strony związane z planszówkami, to na to forum też.

PostNapisane: Pn, 30 wrz 2013, 01:06 
Użytkownik wspierający

Myślę że Tycjan i tak wykonuje super robotę, na którą musi poświęcić trochę własnego czasu.

Jeśli niektórym tęskno do starej listy, to zamiast narzekać, powinni raczej wyrazić chęć pomocy.

Moja kolekcja

PostNapisane: Pn, 30 wrz 2013, 06:35 
Użytkownik wspierający

FortArt napisał(a):
Ta lista na blogu jest OK. Zdecydowanie lepiej bo można filtrować. Natomiast informacje o aktualizacjach dalej powinny być wrzucane na forum, bo tu działa powiadomienie mailowe o nowych postach.

Na liście jest RSS ze zmianami. Jak nie korzystasz z RSS Readera i chcesz dostawać maile to możesz użyć IFTTT.com - ustawiasz regułę, że jak coś nowego pojawi się w RSS to ma Ci wysłać maila i voila.

PostNapisane: Pn, 30 wrz 2013, 06:38 
Administrator

FortArt napisał(a):
...Natomiast informacje o aktualizacjach dalej powinny być wrzucane na forum, bo tu działa powiadomienie mailowe o nowych postach.
...
Dwa zastrzeżenia mam.
- Domyślne ograniczenie do 25 gier, a maksymalne do 75. A gdzie jest opcja "pokaż wszystko" (i dlaczego nie jest domyślna)? Wolałbym widzieć całą listę, a nie przeklikiwać się przez nią.
- Sortowanie wg czasu nie działa. Wrzesień, Przedsionek, Październik, Listopad, Kwartał IV, Kwartał III, Grudzień - to przecież nie ma sensu. Powinno być: 09, kw III, 10,11,12, kw IV, Przedsionek.

ad. 1: Jest RSS (link widoczny jest na stronie, http://premiery.znadplanszy.pl/feed), który informuje o wszystkich zmianach na liście.
ad. 2: Pomyślimy o tym.
ad. 3: Jak nie działa? W rozwijanej liście jest: Styczeń... Grudzień, Kw. 1... Kw. 4, Przedsionek - Zdjęcia, a domyślnie jest wyświetlana lista z danego miesiąca.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1