Teraz jest Śr, 24 sty 2018, 12:52

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn, 30 wrz 2013, 07:22 
Użytkownik wspierający

RSS to jednak bardziej kłopotliwe narzędzie niż mailowe powiadomienia z forum. Pocztę komp/telefon sprawdza mi co kwadrans i jak dałeś nowy wpis to. miałem o tym info natychmiast, do RSSa trzeba by jakiś widget instalować.

Kliknij na strzałki sortowania przy napisie Miesiac/Kwartał, a przekonasz się, że sortuje się niepoprawnie.

PS. Dzięki za prowadzenie listy

PostNapisane: Pn, 30 wrz 2013, 07:43 
Administrator

FortArt napisał(a):
RSS to jednak bardziej kłopotliwe narzędzie niż mailowe powiadomienia z forum. Pocztę komp/telefon sprawdza mi co kwadrans i jak dałeś nowy wpis to. miałem o tym info natychmiast, do RSSa trzeba by jakiś widget instalować.
Kliknij na strzałki sortowania przy napisie Miesiac/Kwartał, a przekonasz się, że sortuje się niepoprawnie.

Innym właśnie bardzo podoba się RSS :) Polecam usługę, o której wspominał Yosz - IFTTT.com. W razie kłopotów pomożemy to skonfigurować.

Co do "złego sortowania" to źle zrozumiałem. To co napisałeś jest spowodowane sortowaniem alfabetycznym. Ponownie jak z wyświetlaniem wszystkiego zobaczymy co można z tym zrobić.

Wszystkie swoje siły obecnie skierowaliśmy z Yoszem na platformę ZP i tam staramy się wszystko robić co związane jest z planszówkami. Wiem, że niektórzy z tym się nie zgadzają, ale istnieje świat graczy nie związany z forum :) Stawiamy na otwartość naszego hobby stąd tak realizujemy nasze pomysły. Jesteśmy jednak świadomi, że wszystkim nie dogodzimy, staramy się jednak robić to jak najlepiej możemy.

Nie chcę, żeby ktoś nas oskarżył o OT, dlatego zapraszam do odpowiedniego miejsca na te dyskusje :) http://goo.gl/bpjuJS

# ZnadPlanszy.pl - tutaj piszę: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl | NAJWIĘKSZA baza premier i zapowiedzi gier wydanych po polsku: http://Premiery.ZnadPlanszy.pl

PostNapisane: Pn, 30 wrz 2013, 08:40 
Użytkownik wspierający

Karit napisał(a):
Myślę że Tycjan i tak wykonuje super robotę, na którą musi poświęcić trochę własnego czasu.

Jeśli niektórym tęskno do starej listy, to zamiast narzekać, powinni raczej wyrazić chęć pomocy.

+1

PostNapisane: Pn, 30 wrz 2013, 09:17 
Użytkownik wspierający

Widzę, że część chyba nie zrozumiała mych pobudek wyrażenia opinii w tym temacie :/

- Również uważam że Tycjan wykonuje fantastyczną robotę i to nie tylko (przede wszystkim "nie tylko") w związku z monitorowaniem zapowiedzi gier w Polsce. Tabelkowy sposób zorganizowania pachnie z daleka porządną robotą i kupą czasu poświęconą na ogarnięcie tego wszystkiego. Pełen szacun.
- "Wujkom dobra rada" ślę wyjaśnienie, iż jakiś czas temu proponowałem Tycjanowi pomoc na privie w kwestii prowadzenia owej starej wersji planów wydawniczych. (Nie jestem z tych co to stoją z boku i tylko pokazują paluchem co należałoby zrobić). Co więcej mogę publicznie w tej chwili ponowić chęć pomocy w prowadzeniu starej wersji "planów wydawniczych".
- Może jeszcze raz wytłumaczę o co mi chodziło:

W starej wersji od wejścia na stronę z informacjami do pełnego rozeznania mijało z grubsza 5-7 sekund. Miałem pełny aktualny obraz sytuacji na rynku wydawniczym. 1 kliknięcie, 2-3 pociągnięcia kółeczkiem na myszce. finito.
Obecnie trzeba wejść, pobawić się filtrami, z uwagi na układ tabelkowy spis jest mocno rozstrzelony, w dodatku z uwagi na spor ilość tytułów czasem trzeba przewinąć kilka stron. Mnóstwo klikania, przewijania rzędów w tabeli i znacznie znacznie więcej czasu potrzebne by dowiedzieć się tego samego co w starej wersji.
I tylko o to mi chodziło. Dlatego proszę o nie dorabianie do tego jakiejś filozofii czy też przypisywanie mi jakichś złych intencji.

Ostatnio edytowano Pn, 30 wrz 2013, 12:52 przez DarkSide, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pn, 30 wrz 2013, 09:23 
Użytkownik wspierający

DarkSide napisał(a):
W starej wersji od wejścia na stronę z informacjami do pełnego rozeznania mijało ej 5-7 sekund. Miałem pełny aktualny obraz sytuacji na rynku wydawniczym. 1 kliknięcie, 2-3 pociągnięcia kółeczkiem na myszce. finito.
Obecnie trzeba wejść, pobawić się filtrami, z uwagi na układ tabelkowy spis jest mocno rozstrzelony, w dodatku z uwagi na spor ilość tytułów czasem trzeba przewinąć kilka stron. Mnóstwo klikania, przewijania rzędów w tabeli i znacznie znacznie więcej czasu potrzebne by dowiedzieć się tego samego co w starej wersji.
I tylko o to mi chodziło. Dlatego proszę o nie dorabianie do tego jakiejś filozofii czy też przypisywanie mi jakichś złych intencji.

+1

PostNapisane: Pn, 30 wrz 2013, 09:30 
Użytkownik wspierający

DarkSide napisał(a):
Widzę, że część chyba nie zrozumiała mych pobudek wyrażenia opinii w tym temacie :/

- Również uważam że Tycjan wykonuje fantastyczną robotę i to nie tylko (przede wszystkim "nie tylko") w związku z monitorowaniem zapowiedzi gier w Polsce. Tabelkowy sposób zorganizowania pachnie z daleka porządną robotą i kupą czasu poświęconą na ogarnięcie tego wszystkiego. Pełen szacun.
- "Wujkom dobra rada" ślę wyjaśnienie, iż jakiś czas temu proponowałem Tycjanowi pomoc na privie w kwestii prowadzenia owej starej wersji planów wydawniczych. (Nie jestem z tych co to stoją z boku i tylko pokazują paluchem co należałoby zrobić). Co więcej mogę publicznie w tej chwili ponowić chęć pomocy w prowadzeniu starej wersji "planów wydawniczych".
- Może jeszcze raz wytłumaczę o co mi chodziło:

W starej wersji od wejścia na stronę z informacjami do pełnego rozeznania mijało ej 5-7 sekund. Miałem pełny aktualny obraz sytuacji na rynku wydawniczym. 1 kliknięcie, 2-3 pociągnięcia kółeczkiem na myszce. finito.

+1
Dlatego właśnie napisałem, że jakoś to sztywne wszystko. To, że jest nowy projekt pt. Znad Planszy, nie znaczy że wszystko tak trzeba przenosić.

PostNapisane: Pn, 30 wrz 2013, 11:10 
Administrator

Dziękuję za ciepłe słowa :)
Potwierdzam, że DarkSide chciał mi pomóc. Wtedy już planowałem uruchomienie oddzielnej strony więc nie chciałem nikogo w to angażować. Inna sprawa, że ja to lubię :)

Wybaczcie, ale nie zamierzam wracać z Premierami na forum. Wkładamy dużo pracy oraz czasu w ZP (zarówno administratorzy jak i autorzy) i nie jesteśmy wstanie angażować się w dublowanie projektów. Inna sprawa, że jestem przeciwnikiem jakiegokolwiek dublowania.

Obecna forma prezentowania premier została odebrana ogólnie bardzo pozytywnie zarówno przez użytkowników jak i przez wydawnictwa. Czytamy uwagi krytyczne i je analizujemy, to co uważamy za właściwe postaramy się zaimplementować.
Jeszcze raz zapraszam do dyskusji na ZP - nie zaśmiecajmy postów bo sami przecież tego nie lubimy ;)

# ZnadPlanszy.pl - tutaj piszę: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl | NAJWIĘKSZA baza premier i zapowiedzi gier wydanych po polsku: http://Premiery.ZnadPlanszy.pl

PostNapisane: Pn, 30 wrz 2013, 11:22 
Użytkownik wspierający

mnie bardzo ta forma z filtrowaniem itp odpowiada - jest znacznie bardziej funkcjonalna niż "suchy" post na forum...

PostNapisane: Cz, 17 paź 2013, 18:10 
Administrator

Hobbity.eu zdradzają swoje premiery: http://scheherazade.znadplanszy.pl/2013 ... e-i-frage/

PostNapisane: Śr, 11 gru 2013, 16:12 

ktos sie orientuje czy ma wyjsc Mage Wars po polsku ?

PostNapisane: Śr, 11 gru 2013, 18:16 
Użytkownik wspierający

Neoko napisał(a):
ktos sie orientuje czy ma wyjsc Mage Wars po polsku ?

nikt tego nigdy nie deklarował

PostNapisane: Cz, 02 sty 2014, 22:38 
Użytkownik wspierający

mulek18 napisał(a):
Rebel właśnie ogłosił na fejsie, ze w styczniu wyda polską edycję gry karcianej World of Tanks

Ktoś w to grał może? Jak Rebel wydaje to to powinna dobra gra być, a na BGG nie ma rewelacyjnych ocen jednak...

BGG
Sprzedam/Wymienię
Kupię

PostNapisane: Cz, 02 sty 2014, 23:10 
Użytkownik wspierający

Bea napisał(a):
mulek18 napisał(a):
Rebel właśnie ogłosił na fejsie, ze w styczniu wyda polską edycję gry karcianej World of Tanks

Ktoś w to grał może? Jak Rebel wydaje to to powinna dobra gra być, a na BGG nie ma rewelacyjnych ocen jednak...

Podejrzewam że grupą docelową polskiego wydania tej gry są komputerowi gracze - pewnie osoby które zwykle w planszówki nie graja, ale że to wersja ich ulubionej gry na kompa wiec z ciekawości i ją kupią. W Polsce sporo osób gra w WoT więc i sprzedaż powinna być dobra.

Moja kolekcja

PostNapisane: Cz, 02 sty 2014, 23:17 
Użytkownik wspierający

Karit napisał(a):
Bea napisał(a):
mulek18 napisał(a):

Podejrzewam że grupą docelową polskiego wydania tej gry są komputerowi gracze - pewnie osoby które zwykle w planszówki nie graja, ale że to wersja ich ulubionej gry na kompa wiec z ciekawości i ją kupią. W Polsce sporo osób gra w WoT więc i sprzedaż powinna być dobra.

No cóż, mnie też ta gra zainteresowała z powodu tematyki, ale wolałabym żeby oprócz tego była też dobra ;)

BGG
Sprzedam/Wymienię
Kupię

PostNapisane: Pt, 03 sty 2014, 08:38 
Użytkownik wspierający

Bea napisał(a):
No cóż, mnie też ta gra zainteresowała z powodu tematyki, ale wolałabym żeby oprócz tego była też dobra ;)

Takie rzeczy to tylko w Spartacusie i Doomie ;)

PostNapisane: Pt, 03 sty 2014, 10:26 
Użytkownik wspierający

Karit napisał(a):
Bea napisał(a):
mulek18 napisał(a):

Jak dla mnie Rebel zaliczył parę wtop... chociaż wiecie - sprzedaż a ocena na BGG i tych stronach to dwie różne rzeczy.

Slavika, Amber, Mercurius, Olympos - to zasadniczo chyba nie były hity.

PostNapisane: Pt, 03 sty 2014, 11:20 
Użytkownik wspierający

Z lektury instrukcji nie wygląda zachęcająco ten WoT. Nie czuć tam imo klimatu walki żelastwa z całego świata ze szczególnym uwzględnieniem niemieckiej tandety z cudowną bronią radzieckich konstruktorów jak w grze.

A co do
Cytuj:
Slavika, Amber, Mercurius, Olympos - to zasadniczo chyba nie były hity.
to Slavika nie jest chyba taka zła. Ale generalnie zgodzę się nie wszystko co Rebel wydaje to jest dobre.

PostNapisane: Śr, 08 sty 2014, 14:10 
Administrator

Patrząc po instrukcji http://ludonaute.fr/Lewis/pdf/LCK_rules_PL.pdf Lewis & Clark od REBEL.pl już jest raczej pewny :)

PostNapisane: Wt, 01 kwi 2014, 22:29 
Użytkownik wspierający

Taki pomysł racjonalizatorski:

Na, bardzo pomocnej skądinąd, stronie z premierami (http://premiery.znadplanszy.pl/) gdy chcę przesortować po miesiącach (w sumie chyba najlogiczniej) miesiące układają się alfabetycznie i to w dodatku przemieszane z kwartałami i przedsionkiem. Jeżeli to możliwe, przydałoby się ułożyć listę np. miesiące (po kolei a nie alfabetycznie), kwartały, przedsionek. Bardzo by to zwiększyło przyjazność użyteczność tej strony.

Z góry sory jeżeli pomysł już padł (nie przegryzałem się przez 72 strony :) )

PostNapisane: Wt, 01 kwi 2014, 22:44 
Administrator

syfon napisał(a):
... przydałoby się ułożyć listę np. miesiące (po kolei a nie alfabetycznie), kwartały, przedsionek. Bardzo by to zwiększyło przyjazność użyteczność tej strony...

Postaram się to zrobić, ale nie obiecuję, że w najbliższym czasie z powodów innych trwających projektów.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71

Strefa czasowa: UTC + 1