Stoły, dodatki - co chcielibyście mieć, a nie możecie znaleźć?

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!
Sakkage
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2018, 11:48

Stoły, dodatki - co chcielibyście mieć, a nie możecie znaleźć?

Post autor: Sakkage »

Witajcie forumowicze!

Przychodzę do Was z nieco mniej typową sprawą. Otóż jak wiadomo, a przynajmniej ja tak mam, grając w moje ukochane tytuły często jest mi zwyczajnie "mało wygodnie". A to niefortunnym ruchem zrzucam idealnie ułożone karty, a to nie ma gdzie postawić szklanki żeby w razie kolejnego niefortunnego zdarzenia nie zniszczyć planszy i gier i w ogóle wszystkiego dookoła... Rozpoczęłam więc poszukiwania opcji ciekawych dodatków, organizerów, stołów. No niestety ceny trochę przerosły moje wyobrażenia i zdecydowanie baaaaardzo przerosły możliwości finansowe.
Ale odezwała się nieco zapomniana już możliwość zawodowa - przecież od czegoś jest się tym stolarzem. Tylko teraz powstaje pytanie czy warto?

Pytam więc was - jakie ceny stołów do gier, organizerów, np. do kart czy to ogólnych czy do konkretnych tytułów, pudełek do wygodnego przenoszenia całości - byłyby dla Was znośne? Czego jeszcze Wam brakuje?

Materiały, których planuję użyć: lite drewno ew. w tańszej opcji okleina naturalna. Wszystko miałoby być bardzo wytrzymałe, eleganckie, tak żeby mogło stanowić ozdobę pokoju, a nie coś co zaraz po skończonej rozgrywce trzeba ukryć głęboko w piwnicy.

Zapraszam do dyskusji i zadawania pytań :)

Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ