Projekt Studio- czyli stream na żywo z gier planszowych!

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!
harmoszka
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2017, 22:30

Projekt Studio- czyli stream na żywo z gier planszowych!

Post autor: harmoszka »

Witam,
Chciałem się z Wami podzielić pomysłem/projektem mojego kolegi, który codziennie streamuje na twitchu.

O co chodzi? Już tłumaczę:

ProjektStudio to pomysł stworzenia pierwszego w Polsce domowego studia na potrzeby streamowania rozgrywek z gier planszowych.

Żeby zachęcić widza do oglądania gier planszowych trzeba stworzyć ciekawy kontent w postaci "studia telewizyjnego" w tym że zamiast wielkich kamer chcę użyć kamerek internetowych nadających w jakości HD (sztuk 5). Dodatkowo potrzebne jest oświetlenie w postaci softboxów i oprzyrządowanie całości w postaci przedłużaczy USB, hubów i klawiatury pomocniczej która służyłaby za całościową realizacje wideo - przerzucanie scen. Resztę środków chcę przeznaczyć na reklamę na portalach społecznościowych.

Tutaj link dla chętnych, którzy chcą pomóc wesprzeć akcje: https://wspieram.to/projektstudio
A tu link do twicha BlancPlaya (pomysłodawcy tego projektu): https://www.twitch.tv/blancplay
Awatar użytkownika
Brylantino
Posty: 1377
Rejestracja: 19 lut 2013, 22:30
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 190 times

Re: Projekt Studio- czyli stream na żywo z gier planszowych!

Post autor: Brylantino »

Przede wszystkim, aby to miało sens, to potrzebowalibyście osób, które będą te rozgrywki prowadzić i obdarzone będą niesamowitym charakterem. Oglądanie jak ktoś gra niestety jest bardzo nudne (niezależnie co to za gra), więc bez odpowiednio dobranych osobowości, nie wyobrażam sobie w ogóle sensu takiego pomysłu. Tylko wtedy całość by się skupiała na tych osobach właśnie i tego co mają do powiedzenia, a gra byłaby jedynie dla nich tłem. Wydaje mi się, że nie o to jednak chodzi na tym kanale.
wirusman
Posty: 1972
Rejestracja: 08 sty 2014, 19:18
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 83 times
Been thanked: 28 times

Re: Projekt Studio- czyli stream na żywo z gier planszowych!

Post autor: wirusman »

Albo wystarczy duży dekolt.
ODPOWIEDZ