Własna gra do druku

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!
Awatar użytkownika
Darkman
Posty: 13
Rejestracja: 01 mar 2017, 18:07

Własna gra do druku

Post autor: Darkman »

Witam. Chcę przygotować grę dla córki w tematyce, jak wytresować smoka. Jako, że mam już trochę doświadczenia w tworzeniu gier, więc nie jest to porywanie się z motyką na księżyc. Pytanie jednak dotyczy praw autorskich.
Wiadomo, że na własne potrzeby mogę zrobić nawet Brada z ciałem Angeliny i nikomu nic do tego, ale jak bym chciał grę z "pożyczonymi" grafikami udostępnić w sieci za darmo do druku, to czy mogę mieć przez to kłopoty?
Awatar użytkownika
Sir_Yaro
Posty: 1643
Rejestracja: 21 cze 2014, 18:00
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 47 times
Been thanked: 356 times
Kontakt:

Re: Własna gra do druku

Post autor: Sir_Yaro »

Darkman pisze:Witam. Chcę przygotować grę dla córki w tematyce, jak wytresować smoka. Jako, że mam już trochę doświadczenia w tworzeniu gier, więc nie jest to porywanie się z motyką na księżyc. Pytanie jednak dotyczy praw autorskich.
Wiadomo, że na własne potrzeby mogę zrobić nawet Brada z ciałem Angeliny i nikomu nic do tego, ale jak bym chciał grę z "pożyczonymi" grafikami udostępnić w sieci za darmo do druku, to czy mogę mieć przez to kłopoty?
Wg mnie musiałbys miec niefarta wszechczasów :)
piogar
Posty: 416
Rejestracja: 21 wrz 2012, 17:30
Lokalizacja: Wroclaw
Has thanked: 9 times
Been thanked: 5 times

Re: Własna gra do druku

Post autor: piogar »

A to nie tak, ze znalazles czyjegos linka w necie i chcesz go tylko udostepnic ;) ?
Awatar użytkownika
Darkman
Posty: 13
Rejestracja: 01 mar 2017, 18:07

Re: Własna gra do druku

Post autor: Darkman »

Znając moje szczęście :)

To teraz z innej beczki. Są jakieś strony na których można umieścić swoją grę Print to Play? Czy trzeba 'hostingować' taki projekt samemu :)?
Awatar użytkownika
poooq
Posty: 1236
Rejestracja: 28 lut 2009, 22:04
Lokalizacja: Warszawa Wesoła
Has thanked: 131 times
Been thanked: 57 times

Re: Własna gra do druku

Post autor: poooq »

Darkman pisze:Znając moje szczęście :)

To teraz z innej beczki. Są jakieś strony na których można umieścić swoją grę Print to Play? Czy trzeba 'hostingować' taki projekt samemu :)?
boardgamegeek.com
Po co piać, gdy można grać?
Awatar użytkownika
Sir_Yaro
Posty: 1643
Rejestracja: 21 cze 2014, 18:00
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 47 times
Been thanked: 356 times
Kontakt:

Re: Własna gra do druku

Post autor: Sir_Yaro »

Wrzuć na dropboxa u po sprawie
ODPOWIEDZ