Karta gracza.

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!
Macmax
Posty: 42
Rejestracja: 29 gru 2015, 20:30

Karta gracza.

Post autor: Macmax »

Dobry wieczór. Ostatnio stałem się posiadaczem gry Blood rage. Jako że karty gracza jak i pozostałe mniejsze plansze nie przypadły mi do gustu postanowiłem je nieco przerobić. Pomysł jest taki żeby zrobić wypraske z plexi pasująca do żetonów. Chciałbym zamówić po dwie sztuki plexi, grubość 1,5mm zrobić skan karty np valhali która zalaminuje a następnie wkleić ją między dwie płytki plexi przezroczyste. Oczywiście z wycietymi miejscami na żetony itp. Pytanie jest jaki klej byłby najlepszy do sklejania żeby dobrze trzymał i nie zostawial brzydkich śladów sklejania? Robił ktoś coś podobnego? Znacie kogoś kto dobrze wycina otwory w plexi w różnych kształtach? Drugi problem mam taki ze te małe karty wsadzilem w koszulki i troszkę zwiększyły swoje rozmiary. Czy warto robić skany i np je laminowac dla dłuższej żywotności? Wtedy mógłbym jeszcze wyciąć miejsca na karty w planszach gracza. Doradzicie coś? :-)
ODPOWIEDZ