Wydruk planszy na macie

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 605
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Wydruk planszy na macie

Post autor: Bardok »

Witajcie!

Gry planszowe lubią się zużywać, a szczególnie plansze do nich. Nie mówiąc już o tym, że karton potrafi się wygiąć, czy nie leżeć prosto. Myślę nad przygotowaniem do kilku gier, których często używam - planszy wydrukowanej na macie (coś ala Legendary jak mają) i teraz pytanie jak to zrobić tanio i dobrze? Coś ala maty do Xwinga, ale tańsze, z drukarni?

Ktoś orientuje się jaki typ materiału? Banner?
Czy jest możliwość podbicia by się nie ślizgało ala podkładka pod mysz?
Ile to może kosztować?
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Wydruk planszy na macie

Post autor: misioooo »

Bardok pisze:Witajcie!

Gry planszowe lubią się zużywać, a szczególnie plansze do nich. Nie mówiąc już o tym, że karton potrafi się wygiąć, czy nie leżeć prosto. Myślę nad przygotowaniem do kilku gier, których często używam - planszy wydrukowanej na macie (coś ala Legendary jak mają) i teraz pytanie jak to zrobić tanio i dobrze? Coś ala maty do Xwinga, ale tańsze, z drukarni?

Ktoś orientuje się jaki typ materiału? Banner?
Czy jest możliwość podbicia by się nie ślizgało ala podkładka pod mysz?
Ile to może kosztować?
playmaty.pl mają w ofercie materiał jak porządne podkładki do myszek (taki jakby gumowy od spodu).
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 605
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Wydruk planszy na macie

Post autor: Bardok »

Bardziej mi chodziło, jak wynika z wpisu, o dane na temat własnego wydrukowania w drukarni, niż na sklepie. Sorry, ale szukam jakiegoś tańszego rozwiązania, bo w grę wchodzi sporo gier i plansz do nich...
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
Awatar użytkownika
SebasTTan
Posty: 151
Rejestracja: 17 paź 2009, 10:19
Lokalizacja: Oleśnica
Has thanked: 2 times

Re: Wydruk planszy na macie

Post autor: SebasTTan »

Ja zamawiam sporo na drukomat.pl zerknij co i w jakich cenach mają.
Żadna agencja reklamowa ani drukarnia jakoś nie mogą ich przebić jak na moje potrzeby.
Moje kolekcjonerskie imperium.
---
Pozdrawiam
SebasTTan
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 605
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Wydruk planszy na macie

Post autor: Bardok »

Dzięki wielkie, ceny fakt, mają super!
A drukowałeś u nich coś ala właśnie mate? Nie bardzo wiem jaki materiał do tego wybrać. Zapytam u nich, może doradzą.
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
Macmax
Posty: 42
Rejestracja: 29 gru 2015, 20:30

Re: Wydruk planszy na macie

Post autor: Macmax »

Mam pytanie. Też chciałbym taką mate sobie zrobić. Chodzi mi dokładnie o grę planszowa Blood rage. Jak mam im wtedy wysłać skan planszy? Jak to działa?
Pinhead
Posty: 39
Rejestracja: 25 lut 2014, 11:36

Re: Wydruk planszy na macie

Post autor: Pinhead »

Mam to samo pytanie. Wszedłem na stronę drukomat.pl i jakoś nie mogę się odnaleźć gdzie mają te maty a potrzebuje do prototypu.
The box. You opened it. We came. Now you must come with us, taste our pleasures.
ODPOWIEDZ