Euro football

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!
Klimek
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2016, 15:47

Euro football

Post autor: Klimek »

Moja gra polega na prowadzeniu przez graczy swojej drużyny piłkarskiej.W grę może grać dowolna liczba graczy. Przy czym gracze grają z coraz to lepszymi zespołami europejskimi lub między sobą.Gre rozpoczynamy z zerowym poziomem talentów swoich zawodników i gramy z zespołami o niskim poziomie talentów zawodników.To sprawia że prawdobodobieństwo wygrani lub przegrania meczu jest zbliżona.Gracze w zamian za grane mecze dostawają pieniądze i ulepszają swoją drużynę coraz to lepszymi zawodnikami co sprawia że mogą wygrać z silniejszymi drużynami.Aż w końcu gracz który wygra z najsilniejszą dróżyną umieszczoną na planszy wygra gre.Mecze rozgrywamy na boisku które podzieliłem na dziwięć pól, na których można umieścić dziwięciu zawodników nie zminiających swojej pozycji, dzieśąty zawodnik tak zwany gwiazdor będzie mógł się przemieszczać.Prwdobobieństwo wygrania meczu zależy od stratgi gracza,talentów jego zawodników oraz kart losowych meczu które są jednocześni czasem gry meczu.Piłka może być przekazana na inną pozycję lub utracona na dwa sposoby.Pierwszy sposób zależy od talentów zawodnika stojącego na danej pozycji który jest przy piłce i kart losowych.Drugi sposób to przez podanie o którym decyduje żut kostką.Gracz sam decyduje który sposób wybrać.Natomiast zdobywane gole zależą od talentów napastnika i bramkaża oraz rzutu kostka.Jeżeli mój pomysł jest czegoś wart prosił bym o kontakt.
pmg10
Posty: 26
Rejestracja: 07 mar 2015, 21:39

Re: Euro football

Post autor: pmg10 »

Trochę mało informacji. Czy masz już gotowy prototyp ? Niektóre pomysły które wydają się dobre na papierze w rzeczywistości się nie sprawdzają. Czy gra nie będzie za długa ? Kierowanie całym zespołem, w czasie gdy jeden mecz trwałby min. 10 minut trwa wieki.

PS: Popracuj nad ortografią :) ( *rzut kostką ... )
Awatar użytkownika
BartP
Administrator
Posty: 4716
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:34
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 383 times
Been thanked: 885 times

Re: Euro football

Post autor: BartP »

Jeśli Tobie trudno okazać szacunek czytającym poprzez korektę tekstu standardowymi narzędziami w przeglądarce, to nie oczekuj, że czytający raczą odpowiedzieć na Twe wypociny.
Awatar użytkownika
TuReK
Posty: 1479
Rejestracja: 07 cze 2004, 13:57
Lokalizacja: Opole (d. Mecatol Rex)
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times

Re: Euro football

Post autor: TuReK »

Nie gadajcie ze spamerem, rozsyla PW z tym samym belkotem.
Z pustego i Saruman nie naleje
ODPOWIEDZ