Wypraska do Lords of Waterdeep

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Wypraska do Lords of Waterdeep

Post autor: misioooo »

Tak mnie naszło na weekend, aby uporządkować LoW z dodatkiem...
Pudełko od podstawki, pokrywa od dodatku, bo głębiej nachodzi.
Spoiler:
Miejsca jeszcze mnóśtwo wolnego - pod tackami jest "poziom 0", całkowicie pusty - można drugie tyle upchać.

I na deser - tak wyglądają spolszczone karty (pliki na bgg) w porównaniu do oryginalnych:
Spoiler:
Teraz setup kilka razy szybszy...
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4104
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2629 times
Been thanked: 2546 times

Re: Wypraska do Lords of Waterdeep

Post autor: Gizmoo »

Świetne!

Pomalowałbym tylko na czarno, bo biały kolor odbiera moim zdaniem trochę klimatu.

Ja zamierzam się zabrać za całkowity overhaul LOW. Na pierwszy ogień pójdą Agenci i poszukiwacze przygód. Zamierzam zastąpić ich figurkami, bo drewniane kosteczki strasznie odbierają grze klimat (grając pierwszy raz myślałem, że są to surowce, a nie poszukiwacze przygód. W drugiej kolejności zajmę się pudełkiem, bo to, że nie mieszczą się karty w koszulkach, uważam za całkowity skandal. Na koniec tłumaczenie kart i budynków. Jak starczy pary i sałaty - to na ostatni strzał pójdą metalowe monety. Niestety te dobrze wykonane kosztują majątek. :(
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 416 times
Kontakt:

Re: Wypraska do Lords of Waterdeep

Post autor: kwiatosz »

Dla mnie marchewkowość paladynów ma przewrotny klimat. Arnold Schwarzenegger zawsze mówi, że dla 6-paku najważniejsza jest dieta. I żeby jeść dużo marchewki. Więc te znaczniki marchewek są ikoną obrazującą wysoką formę fizyczną przynależną wojownikowi :mrgreen:
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Wypraska do Lords of Waterdeep

Post autor: misioooo »

Nie maluje - pewnie kiedyś mnnie najdzie, aby to okleić grafiką jakąś :) Przynajmniej od wewnątrz/widcznej strony.
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
ODPOWIEDZ