Gra z twistem - LUCRUM GAMES szuka autora

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!
Awatar użytkownika
medicus
Posty: 813
Rejestracja: 29 sty 2010, 15:04
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 2 times

Gra z twistem - LUCRUM GAMES szuka autora

Post autor: medicus »

Piszę w imieniu Lucrum Games

Szukam zdolnych autorów, którzy pracują nad grą oryginalną grą z fajnym twistem albo szalonym tematem.

Jeśli masz coś coś można włożyć między Przebiegłe wielbłądy, Wojowników podziemi, Kto drugi, ten lepszy i RED7, rozważ Lucrum Games jako wydawcę. To może być zupełnie prosta gra, ale z szalonym tematem.

Dlaczego my:
- nie wybierzemy 5 gier na raz, tylko 1 gra, której mój zespół poświęci całą uwagę
- zainwestujemy masę czasu i pieniędzy tylko w coś, w co uwierzę, że może być hitem w swojej kategorii. Zobacz gry od Lucrum Games, zrozumiesz, że wydaję tylko hity. :D
- nawet jeśli to nie jest gra dla mojego wydawnictwa, podzielę się pomysłami odnośnie Twojego projektu

Zapewniam:
- niestandardową promocję,
- bardzo kreatywne podejście do projektu,
- budżet na grafika z wysokiej półki,
- profesjonalny copywriting,
- przygotowanie bardzo dobrej i zrozumiałej instrukcji
- staranne wydanie
- kilkanaście niezależnych grup testujących
- pełną dyskrecję i tajemnicę odnośnie projektu
- rozsądne dla obu stron warunki finansowe i rozliczenie

Uczciwie mówiąc, szukam stosunkowo prostej gry w produkcji. Kolos z dziesiątkami figurek i setkami komponentów, to nie dla nas.
Stawiam na pomysł, mechanikę, temat, promocję, grafiki i staranne wykonanie.
Zasady gry muszą dać się wytłumaczyć w max 5 minut. Takie gry wybieram do oferty wydawniczej i takie bardzo skutecznie potrafię promować.

Napisz do mnie:
boardgames@lucrumgames.pl albo tu przez priv
Chętnie zadzwonię, spotkam się i pogadamy.

Tomasz Międzik
Lucrum Games

https://www.facebook.com/LucrumGames/
KTO WYGRYWA - fajne akcje z planszówkami na Facebooku.
Konkursy z topowymi grami, akcje promujące hobby, relacje z imprez, wrażenia z rozgrywek na żywo, opinie o nowościach.
FB/ktowygrywa
ODPOWIEDZ