Print and Play

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!
Awatar użytkownika
Sir_Yaro
Posty: 1643
Rejestracja: 21 cze 2014, 18:00
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 47 times
Been thanked: 356 times
Kontakt:

Re: Print and Play

Post autor: Sir_Yaro »

Dokupcie do drukarki CISS'a i możecie zapomnieć o temacie tuszu i jego kosztach.
Za 100zł mam podpięte do drukarki prawie pół litra tuszów. Z tego co widzę to kolorowych jeszcze przez 2 lata nie zużyję. A czarny to najwcześniej po roku się skończy.
Teraz faktycznie jedyne co mnie kosztuje to papier. Jeśli nie drukuje na papierze foto to koszt strony jeśli bliski zeru.
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: Print and Play

Post autor: Rocy7 »

Znacie jakies firmy w pl robiące print and play? Interesuje mnie wykonanie Tau Ceti a jakoś nie mam ochoty na zabawę w samodzielne wykonanie? Drukarnie robią wydruk w sensownej cenie, niestety sporo sobie życzą za wycinanie.
Panczo
Posty: 56
Rejestracja: 29 sty 2016, 15:26
Lokalizacja: Very Dark Place

Re: Print and Play

Post autor: Panczo »

Rocy7 pisze:Znacie jakies firmy w pl robiące print and play? Interesuje mnie wykonanie Tau Ceti a jakoś nie mam ochoty na zabawę w samodzielne wykonanie? Drukarnie robią wydruk w sensownej cenie, niestety sporo sobie życzą za wycinanie.
zerknij sobie tutaj:
http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... 34&t=40780
choć obstawiam, że 1 szt. to żadna firma nie zrobi w takiej cenie w jakiej możnaby samemu wyskrobać 8)
ODPOWIEDZ