Problem z drukowaniem

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!
Kaspar
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01
Lokalizacja: Bydgoszcz

Problem z drukowaniem

Post autor: Kaspar »

Witam! -----> Cześć i czołem!

A więc mam problem bo zakładając że chciał bym wydrukować kartonowe sześcianiki, ale nie wiem jak by to zrobić! Może ktoś mi pomóc?
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7875
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 416 times
Kontakt:

Post autor: kwiatosz »

Sześciany to może być problem, z tego co się orientuję, to maszyny drukujące w 3 wymiarach są mocno w powijakach jeszcze..

Natomiast jeśli chodzi o sześciokąty (nie wiem czy się nie wygłupiłem tą nadinterpretacją?) - druk na papierze samoprzylepnym, potem przykleić na tekturę, a na końcu wyciąć nożykiem.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Archibald
Posty: 167
Rejestracja: 03 cze 2004, 23:39
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Post autor: Archibald »

http://scholaris.pl/Portal?secId=33news ... 1I6M380501
(ten ostatni sposob wydaje sie najsensowniejszy)

Osobiscie dodalbym jakies male scianki wewnetrzne, lepiej sie trzyma.

Generalnie masa zabawy i trwale to to nie bedzie. Moze nakleic na zwykla kostke do gry?
Kaspar
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kaspar »

Bardzo przepraszam ale chodziło mi bardziej o sześciokąty :oops: przepraszam za złe wyrażenie myśli ale o sześciany i tak chciałem zapytać więc nic się nie stało. Aha może ktoś mi powie czy na drukarce atramentowej można zrobić te sześciokąty?

Aha i mam pytanie jeszcze czy jeżeli na takich sześciokątach umieszczę rysunki które stworzyłem za pomocą programu graficznego (chodzi mi o GIMP'a 2.0) ale używając gotowego skryptu (skript-fu) to nie będzie to łamanie jakichś praw autorskich autora skryptu czy coś?
Biiru
Posty: 28
Rejestracja: 23 lip 2007, 22:59
Lokalizacja: Biała Podlaska
Kontakt:

Post autor: Biiru »

na plujce można i powinno. Na laserówce wprawdzie też, ale jeśli masz już jakieś tam kolorowe pola to osobiście odradzam.

a co do skryptu - po coś on w końcu jest :)
ODPOWIEDZ