Żongler, połykacz ognia, rycerz i sokolnik

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!
Awatar użytkownika
stalker
Posty: 2594
Rejestracja: 24 cze 2004, 23:14
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 32 times
Been thanked: 12 times

Żongler, połykacz ognia, rycerz i sokolnik

Post autor: stalker »

Mam dla miłośników wymyślania gier zadanie.

Na grę, w której powinni występować żongler, połykacz ognia, rycerz i sokolnik. Miejsce akcji? Średniowieczne miasto otoczone murami. Wymienione postaci i miasto w jakichkolwiek rolach i jakichkolwiek czasach -- mogą być historyczne, a mogą być współczesne.

W nagrodę zdradzę Wam, skąd mi się wziął ten pomysł -- i zilustruję fotografią :D

"Nagroda" pojawi się, jeśli pomysł na zabawę się Wam spodoba i otrzymam przynajmniej kilka rozwiązań w przeciągu ok. dwóch tygodni. Wzorem konkursów Planszufki autorstwa Saise, pomysły należy wysyłać do mnie mailem -- aby nikt nie mógł się sugerować pomysłami innych. A potem będziecie mogli wybrać najlepszy z nich -- i być może spróbujemy z niego zrobić porządną grę :) Być może, ponieważ pomysł jest dość szalony, więc... :)

Nie muszą być to kompletne gry (nie mam zamiaru konkurować z Saise), ale pomysły powinny przedstawiać schemat mechaniki, przebieg rozgrywki i cele graczy.
Lukasz M. Pogoda | w biblioteczce | zainteresowało mnie
Warszawskie spotkania projektantów i testerów gier planszowych. Chcesz pomóc w testowaniu lub masz swój projekt? Monsoon Group pomoże! Informacje na forum tutaj. Zapraszamy!
ODPOWIEDZ