Teraz jest Śr, 24 sty 2018, 08:55

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr, 03 sty 2018, 20:34 
Użytkownik wspierający

stratocumulus napisał(a):
głupio by było rozdawać tytuł mistrzowski przy zielonym stoliku, więc nie zamierzam z pierwszymi wystrzałami noworocznych fajerwerków uciąć Wam gry. Liczę za to, że nie będziecie zbyt długo marudzić z dokończeniem. Kilka dni dostaniecie, tylko proszę o ich wykorzystanie - wszystkich, którzy siedzą przy interesującym nas stoliku, bo to nie jest tak, że tylko jeden gracz zapracował na zamułę.

stratocumulus napisał(a):
w tej grze w ogóle jest trzech graczy, którzy są w czołówce opóźniaczy (przynajmniej nominalnie, bo jak wszyscy wiemy, palemek nasz skrypt nie odczytuje) i mam naprawdę złe przeczucia jak chodzi o terminowe dokończenie gry - nawet w dodatkowym terminie. W związku z tym, nawet jak podmienię jednego gracza (miejmy nadzieję, że stanie się to w miarę szybko po zgłoszeniu), to nie ma żadnej gwarancji, że pozostali gracze pograją szybko.

Termin na zakończenie sezonu wyznaczam do 6.01.2018 do godz. 20.00

Pierwszy raz w życiu widzę turniej na którym na niskim stole stosowany jest wyższy rules enforcement level niż dla czołowych graczy :D

PostNapisane: Śr, 03 sty 2018, 20:57 
Użytkownik wspierający

haha;) fakt, nieco dziwnie, ale cóż, taki mamy klimat w tym sezonie;)

PostNapisane: Pt, 05 sty 2018, 00:01 
Użytkownik wspierający

No i wykonało się - mamy nowego Mistrza:)

Gratulacje dla degrema/norkbesa - po raz pierwszy i życzę, aby nie ostatni:)

Dzięki wszystkim za gry w tym sezonie, czekamy jeszcze na jedną grę, która prawdopodobnie skończy się w wyznaczonym terminie, potem otwieram zapisy na sezon XXV. Przewidywany start nowego sezonu - ok.14.01.

Do zobaczenia przy stołach w nowym sezonie:)
stratocumulus

PostNapisane: Pt, 05 sty 2018, 00:42 
Użytkownik wspierający

To od razu pojedźmy z zapisami na nowy sezon:

Polska Liga Agricoli - Sezon XXV

Zapisy potrwają do 12.01.2018, zapraszam!

PostNapisane: Pt, 05 sty 2018, 09:30 
Użytkownik wspierający

Bardzo dziękuję. Mega zaskoczenie.

PostNapisane: Pt, 05 sty 2018, 13:04 
Użytkownik wspierający

i koniec, udało się dograć ostatnią grę.

Wszystkich ligowców w swoim i współgraczy imieniu przepraszam za małe opóźnienienie w zakończeniu gry :-(

"PLAs24d5g7"
http://www.boiteajeux.net/jeux/agr/part ... id=2899786

1. siefczyk - 38
2. rupert84 - 36
bantai - 36
4. hsiale - 35

PostNapisane: N, 07 sty 2018, 00:08 
Użytkownik wspierający

No to sezon oficjalnie uważam za zamknięty.

Oficjalne wyniki wrzucone w pierwszym poście. Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w sezonie XXIV. Mistrzowi - degremowi - gratuluję i życzę, żeby nie dał się zbić w nowym sezonie. Gratuluję także tym, którzy awansowali, życzę szybkiego powrotu do gry spadkowiczom i ogólnie wszystkim jak najlepszych zbiorów w kolejnym sezonie:)

Pozdrawiam,
stratocumulus

PostNapisane: N, 07 sty 2018, 22:14 

Gratulacje dla degrema. Sobie też gratuluję ;) , debiut w najwyższej dywizji zakończony utrzymaniem to miła niespodzianka. Zobaczymy jak następnym sezonie pójdzie. Łatwiej na pewno nie będzie.....

PostNapisane: Pn, 08 sty 2018, 08:32 
Użytkownik wspierający

m82 napisał(a):
Gratulacje dla degrema. Sobie też gratuluję ;) , debiut w najwyższej dywizji zakończony utrzymaniem to miła niespodzianka. Zobaczymy jak następnym sezonie pójdzie. Łatwiej na pewno nie będzie.....

Dzięki! Razniej bylo nam beniaminkom stawić czoła ligowym wyjadaczom. W ostatniej grze pabula chyba sie do konca nie zorientowal, ze gra o utrzymanie... Po Twoim otwarciu rundy 14 bylo juz pozamiatane. W nowym sezonie walcze o utrzymanie - do D1 wchodzi dudzik i Nowogrodziec. Do tej pory wszystkie swoje dywizje wygrywali (spoldzielnia? :)

PostNapisane: Pn, 08 sty 2018, 10:40 

Zdecydowanie była to moja najgorsza gra w historii. Mimo niezłych kart zupełnie posypała mi się koncepcja, do tego 2 spore błędy i straciłem szansę na dobry wynik. W związku z rozwojem sytuacji w tabeli musiałem zacząć grać bardzo negatywnie, żeby się utrzymać w lidze, co się udało. Styl może niezbyt ładny, ale efekt osiągnięty, sorry pabula.

PostNapisane: Pn, 08 sty 2018, 11:40 

norkbes napisał(a):
W nowym sezonie walcze o utrzymanie - do D1 wchodzi dudzik i Nowogrodziec. Do tej pory wszystkie swoje dywizje wygrywali (spoldzielnia? :)

To chyba cel nr 1 dla każdego, utrzymać się, a potem mierzyć coraz wyżej w trakcie postępu sezonu. Tobie jako mistrzowi nie wypada zapowiadać walki o utrzymanie tylko śmiało mierzyć w obronę tytułu.
Zanosi się na to, że jest coraz więcej bardzo dobrych graczy w 1 i 2 dywizji i poziom też rośnie. O to chodzi by podnosić swój poziom gry i żeby rozgrywki też były ciekawe i pasjonujące.
Nowogrodziec i dudzik spółdzielni chyba nie założyli, ale jak walec jadą przez kolejne dywizje, to fakt. Zobaczymy jak ich debiut wypadnie.

PostNapisane: Pn, 08 sty 2018, 16:59 
Użytkownik wspierający

m82 napisał(a):
mistrzowi nie wypada zapowiadać walki o utrzymanie tylko śmiało mierzyć w obronę tytułu

Jestem aktualnym mistrzem w lidze Zamków Burgundii (wygrałem pierwszy sezon po awansie) i zapowiada się że z niej chyba spadnę, więc to wcale nie jest taka niezwykła sytuacja :)

PostNapisane: Pn, 08 sty 2018, 17:07 
Użytkownik wspierający

Mam dwie wiadomości dla obecnego mistrza - dobrą i złą.

Dobra: Nie mam w tej chwili bazy danych pod ręką, ale wydaje mi się, że do tej pory były tylko dwa takie przypadki, że mistrz się nie utrzymał.

Zła: Oba miały miejsce w ostatnich trzech sezonach;)

PostNapisane: Pn, 08 sty 2018, 22:38 
Użytkownik wspierający

Jezeli mialbym stawiac kase kto wygra sezon Xxv to bym obstawial dudzika

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1