Czy warto kopić dodatek do gry Relic - Nemezis?

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Mirot
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2017, 14:11

Czy warto kopić dodatek do gry Relic - Nemezis?

Post autor: Mirot »

Witam!
Od około miesiąca jestem w posiadaniu gry planszowej Relic:Tajemnica sektora Anitian. Gra mi się podoba lecz mała ilość interakcji między graczami czasami bywa nużąca. Wiem, że istnieje dodatek Relic:Nemezis, który wprowadza do gry PvP oraz łowców głów. Wydaje się on być interesujący lecz nie wiem czy warto wydawać na dodatek 130zł gdy sama gra kosztowała 170zł.
Czy osoby, które grały w Relica wraz z dodatkiem Nemezis uważają, że jest to opłacalne? I czy ten dodatek sam w sobie jest wart zakupu?
p_m_z
Posty: 27
Rejestracja: 25 wrz 2017, 18:52
Has thanked: 2 times

Re: Czy warto kopić dodatek do gry Relic - Nemezis?

Post autor: p_m_z »

W zasadzie jak dla mnie Relic bez tego dodatku nie istnieje, coś ala Eldritch horror + Zaginiona wiedza. Polecam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mirot
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2017, 14:11

Re: Czy warto kopić dodatek do gry Relic - Nemezis?

Post autor: Mirot »

W zasadzie jak dla mnie Relic bez tego dodatku nie istnieje, coś ala Eldritch horror + Zaginiona wiedza. Polecam

A możesz mi napisać coś więcej jak to jest grac łowcą głów? Na czym to mniej więcej polega. I oczywiście czy nie jest tak, że każdy chce grać łowca? :D
DrunkHamster
Posty: 95
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:14
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Czy warto kopić dodatek do gry Relic - Nemezis?

Post autor: DrunkHamster »

Nemesis to jest must have jezeli chodzi o Relica. Wiecej postaci, wieksza liczba graczy, wiecej scenariuszy i najwazniejszy tryb PvP.
ODPOWIEDZ