Farby do Scythe

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
morelonger
Posty: 53
Rejestracja: 19 sty 2018, 17:36
Has thanked: 3 times

Farby do Scythe

Post autor: morelonger »

Hej,

Chciałbym pomalować figurki z gry Scythe, czy ktoś mógłby mi poradzić gdzie zakupić do tego odpowiedni sprzęt ?
Ewentualnie jak ktoś ma dobry poradnik jak zacząć to byłbym wdzięczny za informacje.

PS: mam nadzieje, że trafiłem na odpowiedni dział na forum :)

Pozdrawiam
“A little knowledge is a dangerous thing. So is a lot.”
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: Farby do Scythe

Post autor: rastula »

proponuję poczytać ten wątek - myślę, że znajdziesz tam wszystkie informacje potrzebne do malowania czegokolwiek...no bo tak konkretnie o scythe...to proponuję w googlu frazę painting scythe miniatures tutorial

wątek
http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... e#p1015508


wyszukiwanie
http://bfy.tw/GRp5


ja sprzęt malarski kupuję w sklepie exito.pl, ale farbka to farbka , kup gdzie wygodnie.
Indar
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sty 2013, 22:17
Lokalizacja: Łomża
Has thanked: 11 times
Been thanked: 39 times
Kontakt:

Re: Farby do Scythe

Post autor: Indar »

Praktycznie w każdym sklepie z grami który ma w swojej ofercie "bitewniaki". Poszukaj jakiegoś zestawu startowego (akryle), Army Paintera na przykład. Dokup do tego jeszcze ze dwa pędzelki o różnej grubości, dla komfortu malowania. Podkład w sprayu, może jeszcze jakieś "shade" ciemne, o ile nie ma w zestawie startowym - to taka magiczna farba poprawiająca każde malowanie :)
To na początek powinno Ci wystarczyć do nauki.
A poradniki... W internecie masz ich setki. Zerknij też na FB - jest tam grupa "Bejcą i Pędzlem", sporo możesz się tam nauczyć.
Awatar użytkownika
morelonger
Posty: 53
Rejestracja: 19 sty 2018, 17:36
Has thanked: 3 times

Re: Farby do Scythe

Post autor: morelonger »

dzięki za rady :)
“A little knowledge is a dangerous thing. So is a lot.”
ODPOWIEDZ