gry smart games

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Kropkaa
Posty: 7
Rejestracja: 27 paź 2016, 12:39

gry smart games

Post autor: Kropkaa »

witam, syn ma kilka gier z serii smart games Granny. Naszła mnie chęć na zakup czegoś nowego i po wpisaniu nazwy na allegro wyskoczyło mi sporo gier graficznie podobnych do Granna ale z angielskojęzycznymi nazwami a prducentem jest SmartMax.
https://allegro.pl/listing?string=smart ... b-1-2-0115

Czy to jest to samo co Granna?
Awatar użytkownika
Lothrain
Posty: 3410
Rejestracja: 18 sty 2011, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 142 times
Been thanked: 300 times

Re: gry smart games

Post autor: Lothrain »

Kropkaa pisze:witam, syn ma kilka gier z serii smart games Granny. Naszła mnie chęć na zakup czegoś nowego i po wpisaniu nazwy na allegro wyskoczyło mi sporo gier graficznie podobnych do Granna ale z angielskojęzycznymi nazwami a prducentem jest SmartMax.
https://allegro.pl/listing?string=smart ... b-1-2-0115

Czy to jest to samo co Granna?
Zasadniczo tak - tzn. zawartość jest ta sama, tylko producent inny. Z drugiej strony Granna nie wydała w Polsce wszystkich gier z serii Smart Games, więc możesz znaleźć wśród angielskich tytułów nowe rzeczy typu Temple Connection, Ghost Hunters, czy Dinosaurs.
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9416
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 501 times
Been thanked: 1438 times
Kontakt:

Re: gry smart games

Post autor: MichalStajszczak »

Wydawcą jest belgijska firma Smart. Do roku 2017 Granna była wyłącznym dystrybutorem tych łamigłówek na terenie Polski i dla Granny były one produkowane w polskiej wersji językowej. Obecnie dystrybutorem jest inna firma, która sprzedaje łamigłówki w wersji wielojęzycznej. Wprawdzie na opakowaniu nie ma informacji o polskiej instrukcji, ale jest ona wkładana do środka.
Granna miała w ofercie większość, ale nie wszystkie łamigłówki z oferty firmy Smart.
Awatar użytkownika
Beskid
Posty: 986
Rejestracja: 29 sie 2021, 21:52
Has thanked: 731 times
Been thanked: 221 times

Re: gry smart games

Post autor: Beskid »

Aktualnie na opakowaniu jest biało-czerwona naklejka informująca, że w środku jest instrukcja w j.polskim.

Temple Connection doczekało się Dragon Edition gdzie do układu z pagodami dołączył stylowy złoty smok :)

Obrazek
ODPOWIEDZ