Wycena/dodruk ? Zamki Szalonego Króla Ludwika

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
miltonsec
Posty: 34
Rejestracja: 15 kwie 2016, 20:13
Lokalizacja: Wrocław

Wycena/dodruk ? Zamki Szalonego Króla Ludwika

Post autor: miltonsec »

Cześć :)
nie wiem czy w dobrym dziale, ale powiedzcie mi ile teraz mniej więcej stoją Zamki Szalonego Króla Ludwika z tym dodatkiem Zamki Polskie?
Jakieś szanse na dodruk?
Jaka cena byłaby dobra jak za tę grę, biorąc pod uwagę dostępność itd. ?
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3346
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1106 times
Been thanked: 1268 times

Re: Wycena/dodruk ? Zamki Szalonego Króla Ludwika

Post autor: seki »

Nie ma szans na dodruk.
Widziałem, że Zamki schodzą za 200 zł. Ale nie widziałem czy były sprzedawane z dodatkiem. Myślę jednak, że nie musisz się przy Zamkach polskich upierać. Nie wnoszą one niczego do rozgrywki. Na regrywalność wpływają tylko teoretycznie. W praktyce nie robi to różnicy jakie dokładnie kafelki wychodzą do gry. Posiadanie tego dodatku to tylko taki smaczek kolekcjonerski.
VincentVega
Posty: 205
Rejestracja: 13 sty 2017, 10:39
Has thanked: 16 times
Been thanked: 28 times

Re: Wycena/dodruk ? Zamki Szalonego Króla Ludwika

Post autor: VincentVega »

A możesz podesłać jakiś namiar na sklep, który ma tą grę ?
Awatar użytkownika
Nidav
Posty: 704
Rejestracja: 14 sty 2016, 19:33
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 91 times
Been thanked: 338 times

Re: Wycena/dodruk ? Zamki Szalonego Króla Ludwika

Post autor: Nidav »

VincentVega pisze:A możesz podesłać jakiś namiar na sklep, który ma tą grę ?
Obecnie żaden sklep nie ma tego na składzie i prawdopodobnie nie będzie miał już nigdy, przynajmniej w wersji polskiej. Były niesnaski pomiędzy oryginalnym wydawcą a planszóweczką (która została potem wchłonięta przez Lacertę) z powodu odświeżonej szaty graficznej polskiej edycji, w efekcie nawet ludzie ze Stanów ściągali wersję z Polski, bo ładniejsza. Oryginalny wydawca za to zabronił wyjścia polskiej edycji poza granicę naszego kraju, no ale cóż. Stało się, zaś w Polsce Zamki Szalonego Króla stały się białymi krukami. Na allegro pewnie da się znaleźć egzemplarz za jakieś 300+ zł, a jeśli chce się taniej, to trzeba bacznie obserwować wszelakie grupy sprzedażowe i może wtedy się tę grę za 200 zł kupi.
bartekb8
Posty: 574
Rejestracja: 10 paź 2011, 11:03
Has thanked: 66 times
Been thanked: 59 times

Re: Wycena/dodruk ? Zamki Szalonego Króla Ludwika

Post autor: bartekb8 »

Za ok. 200 zł można czasem złapać tylko trzeba być szybkim bo Zamki szybko znajdują nabywców. W każdym razie za tę cenę warto (a nawet trochę większą), bo Zamki posiadają nieskończone pokłady regrywalności.
ODPOWIEDZ