NOWA DO KOLEKCJI

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

NOWA DO KOLEKCJI

Post autor: jakmis83 »

Cześć,

Jestem w trakcie odświeżania swojej skromnej półki z tytułami i szukam czegoś nowego.
Jestem graczem specyficznym, ponieważ na półce znajdują się gry z możliwością gry solo.
Teraz szukam czegoś nowego i innego:

-Od 2 graczy z dobrym trybem rozgrywki w dwie osoby.
-Może być zarówno euro jak i ameritrash.
-Żadnej karcianki oraz gry z aplikacją.
-Najlepiej edycja polska.
-Cena: do 300 zł.

Myślę o: Wojna o Pierścień 2ed, Blood Rage, Cyklady, Wiek Złodziei.
Tym razem nie szukam gier z trybem solo.
Będę wdzięczny i zobowiązany za wszelkie sugestie i podpowiedzi.
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
anna26
Posty: 221
Rejestracja: 29 lis 2017, 09:53
Has thanked: 14 times
Been thanked: 23 times

Re: NOWA DO KOLEKCJI

Post autor: anna26 »

Zamki burgundii, terraformacja marsa, concordia
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: NOWA DO KOLEKCJI

Post autor: jakmis83 »

W tym momencie po lekturze recenzji oraz opinii na naszym forum, moja lista życzeń jest taka:
Wojna o Pierścień 2ed
Zamki Burgundii
Keyflower
Great Western Trail.

Terraformację posiadam :)

Najbardziej w tym momencie jestem zainteresowany Zamkami i Keyflowerem.
Czy macie może jeszcze jakieś propozycje?
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
Arsenalmylove
Posty: 32
Rejestracja: 16 sty 2018, 01:35

Re: NOWA DO KOLEKCJI

Post autor: Arsenalmylove »

Polecam Zamki Burgundii, jednak również Cyklady wczoraj zagrane pierwszy raz bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły.
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3346
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1106 times
Been thanked: 1268 times

Re: NOWA DO KOLEKCJI

Post autor: seki »

Cyklady są moim zdaniem beznadziejne na 2 osoby. Blood rage z tego co wiem też niezbyt dobry w takim składzie osobym. Zamki burgundii i Keyflower są w moim absolutnym topie a gram głównie w 2 osoby. Osobiście nie potrafiłbym wybrać jednej z nich ale utwierdzę Cię w przekonaniu, że z nich powinieneś wybierać.
Awatar użytkownika
Sroczka
Posty: 289
Rejestracja: 19 gru 2017, 15:09
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 31 times
Been thanked: 7 times

Re: NOWA DO KOLEKCJI

Post autor: Sroczka »

seki pisze:Cyklady są moim zdaniem beznadziejne na 2 osoby. Blood rage z tego co wiem też niezbyt dobry w takim składzie osobym. Zamki burgundii i Keyflower są w moim absolutnym topie a gram głównie w 2 osoby. Osobiście nie potrafiłbym wybrać jednej z nich ale utwierdzę Cię w przekonaniu, że z nich powinieneś wybierać.
Po co wybierać haha ;)
Awatar użytkownika
gregos
Posty: 1032
Rejestracja: 20 gru 2014, 02:21
Lokalizacja: Tychy
Been thanked: 12 times

Re: NOWA DO KOLEKCJI

Post autor: gregos »

Z wymienionych wcześniej polecam Keyflowera albo Great Western Trail to są świetne gry. Ponadto rozważ jeszcze zakup: Tzolk'in, Wiek Pary, Mombasa lub Lorenzo il Magnifico.
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: NOWA DO KOLEKCJI

Post autor: jakmis83 »

Sroczka pisze:
seki pisze:Cyklady są moim zdaniem beznadziejne na 2 osoby. Blood rage z tego co wiem też niezbyt dobry w takim składzie osobym. Zamki burgundii i Keyflower są w moim absolutnym topie a gram głównie w 2 osoby. Osobiście nie potrafiłbym wybrać jednej z nich ale utwierdzę Cię w przekonaniu, że z nich powinieneś wybierać.
Po co wybierać haha ;)
Sroczka, masz rację. Nie wybrałem. Wziąłem obie :)
Bardzo Wam dziękuję za pomoc, Zamki Burgundii i Keyflower zostały zamówione.
Tematu nie zamykam, ponieważ w przyszłości dylemat wróci.
Jeszcze raz dziękuję :)
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
Awatar użytkownika
walkingdead
Posty: 2023
Rejestracja: 06 lut 2013, 19:57
Has thanked: 120 times
Been thanked: 309 times

Re: NOWA DO KOLEKCJI

Post autor: walkingdead »

A widzę, że jednak zrezygnowałeś z Cyklad i Blood Rage i nie bierzesz ich pod uwagę? A Cyklady z Tytanami są co najmniej smakowite i dają bardzo dużo radości :mrgreen: Podobnie zresztą BR. Wymaga sporo kombinowania i naprawdę wciąga. I te figurki...

Ale może faktycznie działają lepiej przy większej liczbie graczy. Jednak więcej tłumu na planszy zagęszcza atmosferę :mrgreen:
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: NOWA DO KOLEKCJI

Post autor: jakmis83 »

Cyklady są fajne, ładnie wyglądają i są figurki :)
Niemniej jednak, jak ktoś napisał, lepiej działają przy większej liczbie osób, tak jak BR, dlatego jak na razie zrezygnowałem.
Ale ciągle mnie kusi Nemesis, dlatego zamierzam sobie na spokojnie zebrać fundusze ;)
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
Awatar użytkownika
walkingdead
Posty: 2023
Rejestracja: 06 lut 2013, 19:57
Has thanked: 120 times
Been thanked: 309 times

Re: NOWA DO KOLEKCJI

Post autor: walkingdead »

Tak, to zrozumiałe, że łatwiej jest inwestować w gry, które można rozegrać już od 2 osób. Zawsze łatwiej zebrać dwójkę graczy.

Mnie za to kusi teraz UBoot z Phalanxa. Niezwykle interesująca wydaje się opcja tak różnych zadań dla wszystkich graczy. Każdy ma inną funkcję (tak zauważyłam na video) przez co całość wydaje się mieć ogromny potencjal regrywalności. No i kampanie..

Ale to oczywiście pieśń przyszłości (listopad 2018).
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: NOWA DO KOLEKCJI

Post autor: jakmis83 »

Czytałem trochę o UBoocie. Bardzo dobrze się zapowiada. Świetna, interesująca tematyka, ale tam jest bodajże aplikacja, także gry nie kupię, chociaż chętnie poznam.
Może mi podpowiesz, ma być teraz premiera Zombicide Czarna Plaga. Brać?
Ja z kolei czekam na dodatek do Robinsona, ma być w tym roku w klimatach Cthulhu.
Mage Knighta pewnie nie wezmę, na orbicie jest przecież Nemesis oraz gra, która teraz odpadła z rywalizacji, czyli Great Western Trail.
Te Cyklady też nie są głupie, a przecież jest jeszcze fajna gra Domek(i co z tego, że dla dzieci ;)) oj walkingdead, tego jest dużo :)
Na pewno coś jeszcze będę chciał nabyć, ale to też raczej później.
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
Awatar użytkownika
Sroczka
Posty: 289
Rejestracja: 19 gru 2017, 15:09
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 31 times
Been thanked: 7 times

Re: NOWA DO KOLEKCJI

Post autor: Sroczka »

jakmis83 pisze:Czytałem trochę o UBoocie. Bardzo dobrze się zapowiada. Świetna, interesująca tematyka, ale tam jest bodajże aplikacja, także gry nie kupię, chociaż chętnie poznam.
Może mi podpowiesz, ma być teraz premiera Zombicide Czarna Plaga. Brać?
Ja z kolei czekam na dodatek do Robinsona, ma być w tym roku w klimatach Cthulhu.
Mage Knighta pewnie nie wezmę, na orbicie jest przecież Nemesis oraz gra, która teraz odpadła z rywalizacji, czyli Great Western Trail.
Te Cyklady też nie są głupie, a przecież jest jeszcze fajna gra Domek(i co z tego, że dla dzieci ;)) oj walkingdead, tego jest dużo :)
Na pewno coś jeszcze będę chciał nabyć, ale to też raczej później.
Zombicide BP PL dawno kupione - w przedsprzedaży jeszcze dostępna dodatkowa postać :)
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: NOWA DO KOLEKCJI

Post autor: jakmis83 »

Sroczka pisze:Zombicide BP PL dawno kupione - w przedsprzedaży jeszcze dostępna dodatkowa postać :)
Widzę, że lecisz jak burza :)
Tak...ten tytuł też kusi...
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
Awatar użytkownika
Kilson
Posty: 765
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:15
Lokalizacja: Warszawa / Marki
Has thanked: 35 times
Been thanked: 72 times

Re: NOWA DO KOLEKCJI

Post autor: Kilson »

Nad Zombicide też myślałem, ale chyba sie wstrzymam, bo osoby z którymi najczęściej gram i tak nie docenią tej gry ;)

Ale jak chcesz kupować, to jest w niezłej cenie:
http://aleplanszowki.pl/kooperacyjne/34 ... arna-plaga
Awatar użytkownika
Sroczka
Posty: 289
Rejestracja: 19 gru 2017, 15:09
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 31 times
Been thanked: 7 times

Re: NOWA DO KOLEKCJI

Post autor: Sroczka »

Kilson pisze:Nad Zombicide też myślałem, ale chyba sie wstrzymam, bo osoby z którymi najczęściej gram i tak nie docenią tej gry ;)

Ale jak chcesz kupować, to jest w niezłej cenie:
http://aleplanszowki.pl/kooperacyjne/34 ... arna-plaga
tak ale biorąc bezpośrednio w Portalgames masz grę pod koniec marca z bonusem :)
Awatar użytkownika
walkingdead
Posty: 2023
Rejestracja: 06 lut 2013, 19:57
Has thanked: 120 times
Been thanked: 309 times

Re: NOWA DO KOLEKCJI

Post autor: walkingdead »

jakmis83 pisze:Czytałem trochę o UBoocie. Bardzo dobrze się zapowiada. Świetna, interesująca tematyka, ale tam jest bodajże aplikacja, także gry nie kupię, chociaż chętnie poznam.
Może mi podpowiesz, ma być teraz premiera Zombicide Czarna Plaga. Brać?
Ja z kolei czekam na dodatek do Robinsona, ma być w tym roku w klimatach Cthulhu.
Mage Knighta pewnie nie wezmę, na orbicie jest przecież Nemesis oraz gra, która teraz odpadła z rywalizacji, czyli Great Western Trail.
Te Cyklady też nie są głupie, a przecież jest jeszcze fajna gra Domek(i co z tego, że dla dzieci ;)) oj walkingdead, tego jest dużo :)
Na pewno coś jeszcze będę chciał nabyć, ale to też raczej później.
O widzisz, mnie ta aplikacja również zniechęca. Może jestem oldschoolem ale jednak dla mnie planszówka to planszówka. Zadnych aplikacji. W Posiadlosc Szalenstwa ta aplikacja nie zrobiła na mnie wrażenia a momentami wydawało mi się dziwnie, kiedy siedzieliśmy tam wszyscy wpatrzeni w ten ekran. Jeśli kupię u-boota to jak pojawi się w regularnej sprzedaży.

Wydaje mi się, że mamy podobne podejście do gier. :) Chcę uniknąć sytuacji w jakiej byłam kilka lat temu- kolekcjonerskie kupowanie bardzo wielu gier (strasznie dużo pieniędzy wydawałam miesięcznie), gdzie niektóre z nich do dzisiejszego dnia nie pojawiły się na stole.
Teraz działam już zdrowo-rozsądkowo,rozsądnie kupując tytuły.

Jesli chodzi o Zombicide to rozmawiasz z osoba, ktora ma na polce mnostwo ksiazek o zombie- czesc z nich o zerowym polocie literackim (gnioty straszne), ale liczyl sie temat zombi (np opowiesc zombilijna, przedwiosnie zywych trupow). Wiec tak, powiem brac :)
Mam Zombicide sezon pierwszy. Kupiony przeciez juz lata swietlne temu. Wowczas równiez był spory hype na ten tytuł, ale to jedna z tych gier, gdzie nie zaluje zadnej wydanej na nia zlotowki. Bo sa proste zasady, ktore mozna kazdemu latwo wytlumaczyc dzieki czemu kazdy od razu czuje sie pelnoprawnym uczestnikiem wydarzen na planszy. Bo jest nutka niepewnosci, kiedy te wszytskie zle trupy wylaza z kazdego zakamarku a ty stoisz tam biedny osaczony- czesto juz sponiewierany albo osamotniony. To jest koop- wiec same pozytywne emocje. No i figurki :)
Teraz te sezony to sa takie na sterydach i wypasione wiec moj pierwszy sezon wyglada biednie :) Ja raczej kupie od Portalu zombiaki.
Awatar użytkownika
Kilson
Posty: 765
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:15
Lokalizacja: Warszawa / Marki
Has thanked: 35 times
Been thanked: 72 times

Re: NOWA DO KOLEKCJI

Post autor: Kilson »

Sroczka pisze:
Kilson pisze:Nad Zombicide też myślałem, ale chyba sie wstrzymam, bo osoby z którymi najczęściej gram i tak nie docenią tej gry ;)

Ale jak chcesz kupować, to jest w niezłej cenie:
http://aleplanszowki.pl/kooperacyjne/34 ... arna-plaga
tak ale biorąc bezpośrednio w Portalgames masz grę pod koniec marca z bonusem :)
Pytanie, czy jest to warte 90zł różnicy w cenie ;)
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: NOWA DO KOLEKCJI

Post autor: jakmis83 »

Kilson pisze:Nad Zombicide też myślałem, ale chyba sie wstrzymam, bo osoby z którymi najczęściej gram i tak nie docenią tej gry ;)

Ale jak chcesz kupować, to jest w niezłej cenie:
http://aleplanszowki.pl/kooperacyjne/34 ... arna-plaga
Kilson, ja bym docenił. Graliśmy, chociaż krótko w Zombi15, która jest bodajże wzorowana(z wyjątkiem mechaniki ścieżki muzycznej) właśnie na Zombicide.
Doceniłbym :)
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: NOWA DO KOLEKCJI

Post autor: jakmis83 »

walkingdead pisze:O widzisz, mnie ta aplikacja również zniechęca. Może jestem oldschoolem ale jednak dla mnie planszówka to planszówka. Zadnych aplikacji. W Posiadlosc Szalenstwa ta aplikacja nie zrobiła na mnie wrażenia a momentami wydawało mi się dziwnie, kiedy siedzieliśmy tam wszyscy wpatrzeni w ten ekran. Jeśli kupię u-boota to jak pojawi się w regularnej sprzedaży.

Wydaje mi się, że mamy podobne podejście do gier. :) Chcę uniknąć sytuacji w jakiej byłam kilka lat temu- kolekcjonerskie kupowanie bardzo wielu gier (strasznie dużo pieniędzy wydawałam miesięcznie), gdzie niektóre z nich do dzisiejszego dnia nie pojawiły się na stole.
Teraz działam już zdrowo-rozsądkowo,rozsądnie kupując tytuły.

Jesli chodzi o Zombicide to rozmawiasz z osoba, ktora ma na polce mnostwo ksiazek o zombie- czesc z nich o zerowym polocie literackim (gnioty straszne), ale liczyl sie temat zombi (np opowiesc zombilijna, przedwiosnie zywych trupow). Wiec tak, powiem brac :)
Mam Zombicide sezon pierwszy. Kupiony przeciez juz lata swietlne temu. Wowczas równiez był spory hype na ten tytuł, ale to jedna z tych gier, gdzie nie zaluje zadnej wydanej na nia zlotowki. Bo sa proste zasady, ktore mozna kazdemu latwo wytlumaczyc dzieki czemu kazdy od razu czuje sie pelnoprawnym uczestnikiem wydarzen na planszy. Bo jest nutka niepewnosci, kiedy te wszytskie zle trupy wylaza z kazdego zakamarku a ty stoisz tam biedny osaczony- czesto juz sponiewierany albo osamotniony. To jest koop- wiec same pozytywne emocje. No i figurki :)
Teraz te sezony to sa takie na sterydach i wypasione wiec moj pierwszy sezon wyglada biednie :) Ja raczej kupie od Portalu zombiaki.
Widziałem u Ciebie te ksiązki oraz wielkie pudło z Zombicide :)
Jeśli chodzi o moje podejście do gier. Mam ich niedużo, ale tak ja Ty, staram się, żeby na półce były gry, w które będę grać, a nie te, które będą tylko leżeć.
Także również moje zakupy są mocno przemyślane.
Również jestem osobą, dla której gry planszowe...to gry planszowe. Miałem Posiadłość Szaleństwa 2ed i mimo, że aplikacja fajnie prowadziła grę, to jednakże wolę klasyczną formę planszówek.
Jestem również graczem, który lubi i euro i ameritrashe, z nastawieniem na worker placement oraz kooperację jak również gry w trybie solo.
Takie przeczesywanie świata w pojedynkę w walce z Cthulhu jest bardzo ciekawe... :)
W każdym razie te Zombicide Black Plaque wpisuje się w moje oczekiwania, chociaż mam obawy czy przy kupnie podstawki nie będzie konieczności kupienia Wulfsburga...
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
Awatar użytkownika
Kilson
Posty: 765
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:15
Lokalizacja: Warszawa / Marki
Has thanked: 35 times
Been thanked: 72 times

Re: NOWA DO KOLEKCJI

Post autor: Kilson »

jakmis83 pisze: Kilson, ja bym docenił. Graliśmy, chociaż krótko w Zombi15, która jest bodajże wzorowana(z wyjątkiem mechaniki ścieżki muzycznej) właśnie na Zombicide.
Doceniłbym :)
Biorąc pod uwagę częstotliwość naszych wspólnych gier i ilość tytułów do ogrania to pewnie raz w roku byśmy zagrali ;) A Zombi15 miałeś jeszcze przynieść i zaginęło w akcji?

Ale tak w ogóle to od jakiegoś czasu Zombicide mi chodzi po głowie, tym bardziej że zombkiaki i ludzie są łatwiejsi do pomalowania niż np. jakieś potwory z The Others. Widziałem, że ktoś wystawił sezon 1 w akceptowalnej cenie, a w sumie czasy współczesne są bardziej przystępne dla większości graczy (np. moją żona w Black Plague nie zagra, a w Sezon 1 jest szansa).
Z drugiej strony tak sobie wczoraj pomyślałem, że jako miłośnik fantasy - nie mam żadnej planszówki i figurek fantasy, więc może jednak ten Black Pleague łyknę... a może nie, bo sporo osób chce to kupić więc szansa na zagranie w okolicy będzie, więc może zakupić coś jeszcze innego ? :D
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: NOWA DO KOLEKCJI

Post autor: jakmis83 »

Kilson pisze:Biorąc pod uwagę częstotliwość naszych wspólnych gier i ilość tytułów do ogrania to pewnie raz w roku byśmy zagrali ;) A Zombi15 miałeś jeszcze przynieść i zaginęło w akcji?

Ale tak w ogóle to od jakiegoś czasu Zombicide mi chodzi po głowie, tym bardziej że zombkiaki i ludzie są łatwiejsi do pomalowania niż np. jakieś potwory z The Others. Widziałem, że ktoś wystawił sezon 1 w akceptowalnej cenie, a w sumie czasy współczesne są bardziej przystępne dla większości graczy (np. moją żona w Black Plague nie zagra, a w Sezon 1 jest szansa).
Z drugiej strony tak sobie wczoraj pomyślałem, że jako miłośnik fantasy - nie mam żadnej planszówki i figurek fantasy, więc może jednak ten Black Pleague łyknę... a może nie, bo sporo osób chce to kupić więc szansa na zagranie w okolicy będzie, więc może zakupić coś jeszcze innego ? :D
Miałem przynieść, ale gra na tyle mnie rozczarowała, że ją sprzedałem...
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
Awatar użytkownika
Kilson
Posty: 765
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:15
Lokalizacja: Warszawa / Marki
Has thanked: 35 times
Been thanked: 72 times

Re: NOWA DO KOLEKCJI

Post autor: Kilson »

jakmis83 pisze: Kilson, ja bym docenił. Graliśmy, chociaż krótko w Zombi15, która jest bodajże wzorowana(z wyjątkiem mechaniki ścieżki muzycznej) właśnie na Zombicide.
Doceniłbym :)
jakmis83 pisze:Miałem przynieść, ale gra na tyle mnie rozczarowała, że ją sprzedałem...
Czy tylko ja widzę tu rozbieżność?
Doceniłbyś Zombicide... graliśmy w grę, która jak sam napisałeś jest wzorowana na Zombicide, ale tak Cię rozczarowała, że od razu ją sprzedałeś :D
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: NOWA DO KOLEKCJI

Post autor: jakmis83 »

Kilson pisze:Czy tylko ja widzę tu rozbieżność?
Doceniłbyś Zombicide... graliśmy w grę, która jak sam napisałeś jest wzorowana na Zombicide, ale tak Cię rozczarowała, że od razu ją sprzedałeś :D
Sam widziałeś Zombi15, Zombicide jest dużo lepiej wykonane, a motyw wojowników fantasy walczących z zombi zamiast mangowych nastolatków, to chyba spora różnica, prawda? :)
Cóż, to była ostatnia pomyłka w zakupie oprócz jeszcze Runebounda 3ed.
Dlatego teraz wolę się dobrze zastanowić nad zakupem, zanim dokonam wyboru.
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
Awatar użytkownika
Sroczka
Posty: 289
Rejestracja: 19 gru 2017, 15:09
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 31 times
Been thanked: 7 times

Re: NOWA DO KOLEKCJI

Post autor: Sroczka »

jakmis83 pisze:
Kilson pisze:Czy tylko ja widzę tu rozbieżność?
Doceniłbyś Zombicide... graliśmy w grę, która jak sam napisałeś jest wzorowana na Zombicide, ale tak Cię rozczarowała, że od razu ją sprzedałeś :D
Sam widziałeś Zombi15, Zombicide jest dużo lepiej wykonane, a motyw wojowników fantasy walczących z zombi zamiast mangowych nastolatków, to chyba spora różnica, prawda? :)
Cóż, to była ostatnia pomyłka w zakupie oprócz jeszcze Runebounda 3ed.
Dlatego teraz wolę się dobrze zastanowić nad zakupem, zanim dokonam wyboru.
Co możesz napisać nt Runebounda? Nie pakować się w to jak będzie dodruk?
ODPOWIEDZ