Raczej gdzie kupić, niż co kupić

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Adures
Posty: 2
Rejestracja: 25 lis 2017, 19:45

Raczej gdzie kupić, niż co kupić

Post autor: Adures »

Przepraszam moderatora, jeżeli umieściłem wątek w złym miejscu, wydawał mi się jednak najodpowiedniejszy, biorąc pod uwagę, ze też chodzi o kupno gry.

Chciałbym kupić battlestar galactice, ale do którego sklepu nie wejdę pokazuje, że gra jest niedostępna. Czy ktoś wie w którym sklepie mógłbym dostać tę planszówkę?
Al_Dente
Posty: 478
Rejestracja: 12 sie 2013, 14:53
Has thanked: 10 times
Been thanked: 4 times

Re: Raczej gdzie kupić, niż co kupić

Post autor: Al_Dente »

Może być ciężko z dostępnością nowych egzemplarzy, bo nakład gry jest wyczerpany. Pozostaje zakup używki;)
Awatar użytkownika
Zet
Posty: 1352
Rejestracja: 26 paź 2006, 00:08
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 157 times
Been thanked: 158 times

Re: Raczej gdzie kupić, niż co kupić

Post autor: Zet »

Al_Dente pisze:Pozostaje zakup używki;)
Niemoralna propozycja :wink:
Al_Dente
Posty: 478
Rejestracja: 12 sie 2013, 14:53
Has thanked: 10 times
Been thanked: 4 times

Re: Raczej gdzie kupić, niż co kupić

Post autor: Al_Dente »

Moralna lub nie, to chyba jedyna opcja. Pamiętam jak odmówiłem sobie kupienia Ankh Morpork za 200zł, teraz taniej niż 350 to ciężko... BSG jeszcze oscyluje wokół 200
sidmeier
Posty: 307
Rejestracja: 28 mar 2015, 20:55

Re: Raczej gdzie kupić, niż co kupić

Post autor: sidmeier »

Al_Dente pisze:Moralna lub nie, to chyba jedyna opcja. Pamiętam jak odmówiłem sobie kupienia Ankh Morpork za 200zł, teraz taniej niż 350 to ciężko... BSG jeszcze oscyluje wokół 200
Szukaj na aukcjach, nówkę kupisz, jak wyjdzie dodruk, pewnie grają na nerwach, ale na pewno wyjdzie i wtedy w normalnej cenie dostaniesz. Skądinąd nie porównywałbym angkh mork do galaktiki, bo ta druga coś reprezentuje (mimo że jest na podstawie słabego serialu), ma to coś, to floł, narrację, emocje. A angk to zwykły spekulacyjny gniot, bez składu, mechanika słaba, jedzie na niedostępności, a grać w to trudno mi sobie wyobrazić, brzydkie jak noc. Trzymam kciuki, byś dostał swoją kopię galaktiki, ale będzie wymagane czekanie.
genek
Posty: 789
Rejestracja: 28 kwie 2015, 12:09

Re: Raczej gdzie kupić, niż co kupić

Post autor: genek »

sidmeier pisze:ta druga coś reprezentuje (mimo że jest na podstawie słabego serialu), ma to coś, to floł, narrację, emocje.
Co? Przeciez głównie co jest w tej grze to serial. Bez tego to tylko dorzucanie kart do puli.
ODPOWIEDZ