Gra na święta

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
sylwan2442
Posty: 2
Rejestracja: 05 gru 2017, 18:36

Gra na święta

Post autor: sylwan2442 »

Witam!
Planuję zakup gry planszowej na święta. Gram przeważnie w dwie osoby, czasem zdarzy się większą grupą osób, ale to rzadko. Szukając gier znalazłem kilka interesujących mnie tytułów i są to:
-Blood Rage
-Godfather: Imperium Corleone
-Scythe
- Terraformacja Marsa
-The Others
-Orlean
Proszę Was o pomoc i podzielenie się opinią. Jeżeli macie swoje propozycje innych gier (najlepiej strategiczne/euro) to śmiało piszcie.
Z góry dziękuję. :D
IseeWinner
Posty: 245
Rejestracja: 12 lut 2013, 10:14
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Gra na święta

Post autor: IseeWinner »

Jeżeli gracie przeważnie w 2 osoby to Blood Rage, Scythe, Godfather i The Others mogą się średnio sprawdzać.
Awatar użytkownika
Deem
Posty: 1212
Rejestracja: 23 mar 2005, 01:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 356 times
Been thanked: 250 times

Re: Gra na święta

Post autor: Deem »

IseeWinner pisze:Jeżeli gracie przeważnie w 2 osoby to Blood Rage, Scythe, Godfather i The Others mogą się średnio sprawdzać.
The Others na 2 śmiga równie dobrze jak w większej grupie, pozostałe wymienione faktycznie nie.
Immanentnie abstrahując od transcendentalnych dywagacji, w kierunku pejoratywnych aczkolwiek konstruktywnych rekapitulacji, dochodzimy do konkluzji, że ewenement jest ewidentnym paradoksem.
Awatar użytkownika
gregos
Posty: 1032
Rejestracja: 20 gru 2014, 02:21
Lokalizacja: Tychy
Been thanked: 12 times

Re: Gra na święta

Post autor: gregos »

Z wymienionych przez Ciebie gier, to na 2 osoby nadają się: Terraformacja Marsa, The Others i ewentualnie Orlean, ale najlepiej z dodatkiem. Od siebie mogę polecić: Tzolk'in, Great Western Trail, Rosyjskie Koleje, Zamki Burgundii oraz Keyflower.
ODPOWIEDZ