Stworze

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
wisza94
Posty: 28
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:25

Stworze

Post autor: wisza94 »

Hej, czy ktoś grał już w Stworze na dwie osoby i mógłby powiedzieć, jak gra się skaluje?

Zastanawiam się nad wrzuceniem jej na listę prezentów, ale wciąż nie mogę dojść czy jestem jej grupą docelową. Nie grałam do tej pory specjalnie w przygodówki, bo kojarzą mi się z turlaniem kośćmi a w dodatku średnio wczuwam się w klimat. Gra która mi podeszła z kategorii przygodówek to Robinson Crusoe - czuję, że mam na coś wpływ zaś mechanika broni się sama i nie muszę czuć się rozbitkiem, żeby czerpać radość z gry. A jak jest ze Stworze?

No i czy jest szansa, że gra będzie dostępna jeszcze przed Bożym Narodzeniem?

Z góry dzięki!
dariuszkoziel
Posty: 105
Rejestracja: 18 lut 2015, 00:32
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/ Katowice
Has thanked: 15 times
Been thanked: 2 times

Re: Stworze

Post autor: dariuszkoziel »

wisza94 pisze:Hej, czy ktoś grał już w Stworze na dwie osoby i mógłby powiedzieć, jak gra się skaluje?

Zastanawiam się nad wrzuceniem jej na listę prezentów, ale wciąż nie mogę dojść czy jestem jej grupą docelową. Nie grałam do tej pory specjalnie w przygodówki, bo kojarzą mi się z turlaniem kośćmi a w dodatku średnio wczuwam się w klimat. Gra która mi podeszła z kategorii przygodówek to Robinson Crusoe - czuję, że mam na coś wpływ zaś mechanika broni się sama i nie muszę czuć się rozbitkiem, żeby czerpać radość z gry. A jak jest ze Stworze?

No i czy jest szansa, że gra będzie dostępna jeszcze przed Bożym Narodzeniem?

Z góry dzięki!
Zadałem to samo pytanie na Facebooku pod postem z wrażeniami poniżej link i odpowiedź.

https://m.facebook.com/groups/219681251 ... 1835787029

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
IseeWinner
Posty: 245
Rejestracja: 12 lut 2013, 10:14
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Stworze

Post autor: IseeWinner »

Gra będzie dostępna od połowy grudnia. Jeżeli jesteś wytrawnym eurosucharzystą to raczej gra może nie przypaść Ci do gustu.
ODPOWIEDZ