Pilnie poszukuję gry

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
nevermind
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2017, 18:47

Pilnie poszukuję gry

Post autor: nevermind »

Witam wszystkich, długo się zastanawiałam do którego działu najbardziej pasuje to pytanie. Szukam gry. Ale konkretnej, w którą grałam w zeszłym roku. Mam dylemat, czy nie jest to Ego, ale ciężko mi to stwierdzić, gdyż po prostu czytaliśmy i odpowiadaliśmy na pytania bez rozgrywki z żetonami. Zastanawiałam się czy go nie zamówić, ale ostatnio wpadło w moje ręce i wydaje mi się, że to nie ta gra. Ta, w którą ja grałam miała chyba 3 talie kart, w tym każda była coraz bardziej hardcorowa, a pytania w Ego wydają mi się dosyć.. banalne. Z owej tajemniczej planszówki pamiętam tylko dwa pytania: jedno, czy gdyby bliska osoba była umierajaca czy bylibyśmy w stanie zabić ją, by ulżyć cierpieniu, a druga bez czego byłoby się w stanie obyć do końca życia - bez seksu oralnego czy sera żółtego. Wiem, że to marne podpowiedzi, ale gdyby ktokolwiek wiedział, o co mi chodzi i pomoże będę mu baaardzo baaardzo wdzięczna, a gdy będzie w Krakowie stawiam piwo! :D
genek
Posty: 789
Rejestracja: 28 kwie 2015, 12:09

Re: Pilnie poszukuję gry

Post autor: genek »

to były takie pytania typu a czy b i głosowało się takimi kartami?
W takim razie to na pewno nie ego. Nie pamietam tytułu ale to chyba były jakies 2-3 wyrazy.
nevermind
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2017, 18:47

Re: Pilnie poszukuję gry

Post autor: nevermind »

Okej, nie dziwię się, że nie znalazłam, bo kompletnie nigdzie nie można tej gry obecnie kupić. Jak coś to były 'Dylematy'.
ODPOWIEDZ