Heroes of Normandie - który dodatek po podstawce?

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
Skorzeny
Posty: 126
Rejestracja: 29 sie 2011, 22:36
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 144 times
Been thanked: 6 times

Heroes of Normandie - który dodatek po podstawce?

Post autor: Skorzeny »

Hej, jak w temacie. Ograłem już podstawkę i zastanawiam się nad dodatkiem. Który w pierwszej kolejności polecacie? Będę wdzięczny za rady.
Awatar użytkownika
Skorzeny
Posty: 126
Rejestracja: 29 sie 2011, 22:36
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 144 times
Been thanked: 6 times

Re: Heroes of Normandie - który dodatek po podstawce?

Post autor: Skorzeny »

Nikt nie gra w HoN z dodatkami?
Awatar użytkownika
Quba40
Posty: 734
Rejestracja: 27 wrz 2016, 15:17
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 9 times
Been thanked: 155 times

Re: Heroes of Normandie - który dodatek po podstawce?

Post autor: Quba40 »

Ja mam tylko podstawkę, ale póki co dodatki odpuściłem pomimo, że to bardzo dobry tytuł to jednak ma za dużą konkurencje ostatnio ;)

A jeśli chodzi o dodatki to zależy na co się nastawiasz i czy jesteś skłonny kupować dodatki w wersji angielskiej. Jeśli nie interesuje Cię fabularna strona gry tylko lubisz samemu wymyślać scenariusze to kupuj Army Boxy oraz Terrain Packi. Jeśli przede wszystkim chcesz nowe scenariusze to słyszałem, że D-DAY Scenarios Pack dodaje obu stronom konfliktu sporo jednostek i 3 scenariuszową kampanię, Pegasus Bridge dodaje Brytyjskich komandosów i 5 scenariuszową kampanię, Sainte-Mere Eglise dodaje amerykańskich spadochroniarzy i 5 scenariuszową kampanię, Carentan dodaje niemieckich komandosów i 5 scenariuszową kampanię. Są też mniejsze dodatki ale są dużo mniej opłacalne.
Awatar użytkownika
Skorzeny
Posty: 126
Rejestracja: 29 sie 2011, 22:36
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 144 times
Been thanked: 6 times

Re: Heroes of Normandie - który dodatek po podstawce?

Post autor: Skorzeny »

@Quba40 wielkie dzięki za wyjaśnienie. Raczej jestem nastawiony na fabularną stronę gry i nowe scenariusze. Na początek chyba zainwestuję w D-Day.
ODPOWIEDZ