Medyczne/Kryminalne na 2 osoby

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
xBronsonx
Posty: 100
Rejestracja: 10 lip 2010, 20:53
Lokalizacja: Połaniec
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Medyczne/Kryminalne na 2 osoby

Post autor: xBronsonx »

Szukam gier z motywem medycznym lub kryminalnym (najlepiej z jakimiś zabójcą :wink: ) do grania w parze. Poziom złożoności - niewysokie bądź średni najlepiej. Wersja językowa po polsku, bądź niezależna językowo.
Próbuję dziewczynę wkręcić w granie, ale przez tematykę gier, które posiadam, mam wrażenie, że częściej gra ze mną bo widzi, że ja chcę. Przełomem było zainteresowanie się przez nią Pandemiciem, więc sądzę, że gry z tematyką powyżej, którymi się interesuje, mogą podziałać :twisted:
Przyuważyłem gry Grunt to zdrowie oraz Krwawą Oberżę, ale nie mam pojęcia jak się sprawują podczas gry w dwie osoby, no i zwłaszcza przy tym drugim tytule opinie są mocno podzielone.
Awatar użytkownika
Olgierdd
Posty: 1836
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:25
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 80 times
Been thanked: 92 times

Re: Medyczne/Kryminalne na 2 osoby

Post autor: Olgierdd »

Tajemnica Whitehall lub Listy z Whitechapel to dobre gry z motywem kryminalnym dla dwóch osób. Obie mają bardzo podobne mechaniki (pościg za mordercą), pierwsza uchodzi na nieco lżejszą wersję tej drugiej.
Paeonia
Posty: 89
Rejestracja: 13 lis 2016, 23:18
Been thanked: 3 times

Re: Medyczne/Kryminalne na 2 osoby

Post autor: Paeonia »

Jak kryminalna na dwoje to moze Mr. Jack?
Kolekcja
brak polskich liter ;)
ODPOWIEDZ