[2-4+] Podobna do Wojowników Podziemi (kości są ok)

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
virnik
Posty: 56
Rejestracja: 22 cze 2017, 13:50
Has thanked: 8 times
Been thanked: 1 time

[2-4+] Podobna do Wojowników Podziemi (kości są ok)

Post autor: virnik »

Cześć,

Ostatnio kupiłem Robinsona, nie podszedł, więc planuje sprzedać lub wymienić na coś innego.

Szukam gry:
- od 2 do 4+ graczy, żeby fajnie działała zarówno na 2 jak i na 4 graczy (może być na więcej),
- cena do 130 - 150 zł,
- PL,
- coś podobnego do Wojowników Podziemi ale niekoniecznie z celowaniem do tarczy rzutem z nosa ;), walka z potworami jest spoko,
- nie musi to być coop,
- walka pomiędzy graczami jest ok,
- ma być super :D.

Pomijając powyższe wymagania zainteresowały mnie:
- Summoner Wars - jest mega, niestety tylko raczej na 2 (widziałem instrukcję dla 4 ale raczej średnio to działa),
- Alchemicy - sporo móżdżenia, nie jestem pewien czy ekipie się spodoba,
- Najemnicy - kolejna karcianka, kiepsko działa na 4 osoby,
- Obecność/Not Alone - wydaje się ciekawa, chciałem przez moment ją kupić ale różne opinie są o wersji na dwóch graczy, szukam czegoś z większym efektem wow :D
- Munchkin - lipa na dwóch, nie każdemu pasuje,
- Star/Hero Realms - na 2 gracz; ENG,
- Neuroshima Hex / 51 Stan - nie bardzo podoba mi się klimat postapo, póki co wolę nie ryzykować grami ze stajni I.T.

Tak naprawdę sam nie wiem czego chcę, poza świetną zabawą dla 2 i 4+ graczy :)

Z góry dzięki za pomoc ;)
virnik
Posty: 56
Rejestracja: 22 cze 2017, 13:50
Has thanked: 8 times
Been thanked: 1 time

Re: [2-4+] Podobna do Wojowników Podziemi (kości są ok)

Post autor: virnik »

Pozwolę sobie odświeżyć temat ;)

Nikt nic, zero propozycji?

Dochodzę do wniosku, że może Runebound 3ed to jest to czego szukam ale cena mnie odstrasza... Może znacie coś równie dobrego ale troszkę tańszego (byle nie talisman, grałem na PC i wystarczy)?
ODPOWIEDZ