Netrunner - LCG

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
oen
Posty: 37
Rejestracja: 15 gru 2007, 18:37
Lokalizacja: Wawa

Netrunner - LCG

Post autor: oen »

Witam,

zastanawiam się nad kupnem Netrunnera zestawów "Android Netrunner LCG: World Champion Deck"
Czy poza tymi zestawami potrzebuję jeszcze czegoś?
Awatar użytkownika
donmakaron
Posty: 3523
Rejestracja: 16 kwie 2009, 09:33
Has thanked: 198 times
Been thanked: 646 times

Re: Netrunner - LCG

Post autor: donmakaron »

Nie znajdziesz tam instrukcji ani żetonów. Deck runnera z 2015 roku był też dość dziwny i nie najlepszy na początek, 2016 jest trochę przystępniejszy z tego co pamiętam. Nie będziesz miał też żadnej możliwości zmiany tych talii.

Tak na prawdę teraz jako wprowadzenie czy sprawdzenie netrunnera najlepiej kupić core set i duży dodatek Tworzyć i kontrolować, który chodzi teraz po 20 zł. Fajna pula kart, można grę dobrze poznać i dość długo się pobawić.

edit: Jeszcze patrząc na ceny decków z mistrzostw świata, to core set + deluxe z wyprzedaży nie wychodzi mocno drożej ;)
Ostatnio zmieniony 07 lip 2017, 13:21 przez donmakaron, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4163
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 570 times
Been thanked: 1028 times

Re: Netrunner - LCG

Post autor: RUNner »

Z coresetem jest obecnie problem. Ze sklepów się wyprzedał, a na rynku wtórnym jego cena została podbita, przez promocyjne ceny dodatków :)
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
donmakaron
Posty: 3523
Rejestracja: 16 kwie 2009, 09:33
Has thanked: 198 times
Been thanked: 646 times

Re: Netrunner - LCG

Post autor: donmakaron »

RUNner pisze:Z coresetem jest obecnie problem. Ze sklepów się wyprzedał, a na rynku wtórnym jego cena została podbita, przez promocyjne ceny dodatków :)
Jest to prawda tylko odnośnie polskiego wydania. Angielskie jest dostępne bez większych problemów.
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4163
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 570 times
Been thanked: 1028 times

Re: Netrunner - LCG

Post autor: RUNner »

Myślałem, że skoro pisałeś o promocji na polski dodatek Tworzyć i Kontrolować, to mówimy o polskim coresecie. Dlatego od razu zaznaczyłem, że będzie problem z dostępnością.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
donmakaron
Posty: 3523
Rejestracja: 16 kwie 2009, 09:33
Has thanked: 198 times
Been thanked: 646 times

Re: Netrunner - LCG

Post autor: donmakaron »

A ja założyłem, że mieszanie kart polskich z angielskimi to nie problem ;)
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4163
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 570 times
Been thanked: 1028 times

Re: Netrunner - LCG

Post autor: RUNner »

Tośmy się dogadali ;)
W WP LCG mieszam, ale w Netku bym się chyba nie zdecydował :)
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
oen
Posty: 37
Rejestracja: 15 gru 2007, 18:37
Lokalizacja: Wawa

Re: Netrunner - LCG

Post autor: oen »

dzięki za pomoc. coreset`a już mam i testowałem. Bardziej chciałem poczuć grę na "wyższym" poziomie.
Awatar użytkownika
donmakaron
Posty: 3523
Rejestracja: 16 kwie 2009, 09:33
Has thanked: 198 times
Been thanked: 646 times

Re: Netrunner - LCG

Post autor: donmakaron »

oen pisze:dzięki za pomoc. coreset`a już mam i testowałem. Bardziej chciałem poczuć grę na "wyższym" poziomie.
A to teraz tani deluxe to jest dobra opcja. Chyba lepsza niż champion decki, bo te zapewnią mniej opcji do budowy talii. Takie jest moje zdanie, ale nie wiem czy słuszne.
Darboh
Posty: 859
Rejestracja: 18 wrz 2012, 09:15
Has thanked: 31 times
Been thanked: 19 times

Re: Netrunner - LCG

Post autor: Darboh »

Tak naprawdę wszystko zależy jak widzisz samo granie w NtR.
Jak lubie pograć w Pokemony TCG, ale od czasu bardzo do czasu mam na to możliwość - świetnie się sprawdzają decki mistrzowskie i battledecki. Nic więcej nie potrzeba. Ale jeżeli miałbym grać częściej to już byłoby za mało.
Więc jeżeli pykasz w Netka ode czasu dode czasu to takie decki się sprawdzą. Ale jeżeli jest opcja na więcej grania, lepiej skupić po taniości co się da i poszukać jakowyś decków z tej puli kart które coś ugrywają / ugrywały - zapytać na grupie czy coś takiego. I z tych kart złożyć jakiś deck pro.
ODPOWIEDZ