Następna gra do grania solo

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4163
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 570 times
Been thanked: 1028 times

Re: Następna gra do grania solo

Post autor: RUNner »

Breżniew pisze: Ten Mage Knight nie daje mi spokoju. Przy okazji mam pytanie - na ile podstawka jest regrywalna i podatna do grania solo? Ile scenariuszy można w ten sposób rozegrać i czy konieczny jest Lost Legion? Gdzieś mi się obiło o uszy, że prawdziwy raj dla samotnego gracza zaczyna się właśnie od tego dodatku.
Moim zdaniem z samej podstawki można sporo wycisnąć. Zagrałem kilkanaście razy i ciągle nie jestem w stanie podbić drugiego z miast. Inna sprawa, że nie staram się jakoś potwornie "móżdżyć", tylko skupiam się na samej rozgrywce w sposób lajtowy. Gra daje sporo frajdy solo, śmiem twierdzić, że inni gracze nie są tutaj potrzebni. Co do LL to wprowadza on wiele dobrego, z upgradem trybu solo włącznie. Niestety boję się ruszyć na gen. Volkare z wiadomych przyczyn (gość mnie po prostu wyśmieje!) ;) Co do ceny, to wiadomo, trochę trzeba wydać, ale moim zdaniem warto. A w razie czego nie będzie problemów z odsprzedażą.

Wiem, że nie chcesz LCG, ale warto zainteresować się WP. Sam coreset zapewnia wiele zabawy.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
Breżniew
Posty: 824
Rejestracja: 26 paź 2015, 12:47
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 51 times
Been thanked: 122 times

Re: Następna gra do grania solo

Post autor: Breżniew »

RUNner pisze: Wiem, że nie chcesz LCG, ale warto zainteresować się WP. Sam coreset zapewnia wiele zabawy.
Kiedyś byłem wielkim fanem Tolkiena. Władcę Pierścieni i Silmarilliona mogę czytać nadal, ale ten świat już nie robi na mnie tak wielkiego wrażenia jak powiedzmy 20 lat temu. Wtedy to był szok, niedowierzanie i totalny hype na Tolkiena (przynajmniej u mnie). Słyszałem bardzo dużo dobrych opinii o LotR LCG. Bardzo chętnie zagrałbym w to, ale nie chcę kupować i wchodzić w żadne LCG.

Spośród w sumie ok 15 tytułów wskazanych przeze mnie w pierwszym poście oraz proponowanych przez was wybrałem 4, które mnie najbardziej przekonują. Są to Mage Knight, Xenoshyft: Onslaught/Dreadmire, AvP: The Hunt Begins (ten akurat dołożyłem sobie sam w domyśle, bo Obcy.... xD) i Shadows of Brimstone. Z pozostałych najciekawszy wydaje się Hostage Negotiator, ale chyba jednak poluję na coś, że tak powiem, bardziej spektakularnego. Hostage nadal będzie mi szeptał do ucha "kup mnie, nie pożałujesz", bo już nie raz słyszałem dobre opinie o tej grze. Dzięki mat_eyo! :)

Wybór będzie teraz chyba trochę łatwiejszy, chociaż nadal trudny. Dziękuję wszystkim za pomoc. O Mage Knight jest mnóstwo opinii wszędzie, bo to chyba najbardziej znana gra z tej czwórki, ale jeśli ktoś kto przeczyta tego posta miał do czynienia z pozostałymi trzema i grywał w nie solo, to niech nie krępuje się wyrazić tutaj o nich opinię. Będę bardzo wdzięczny.
hanys246
Posty: 37
Rejestracja: 22 cze 2016, 16:17
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Następna gra do grania solo

Post autor: hanys246 »

No ale w AvP da się grać solo w ogóle?
Awatar użytkownika
Breżniew
Posty: 824
Rejestracja: 26 paź 2015, 12:47
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 51 times
Been thanked: 122 times

Re: Następna gra do grania solo

Post autor: Breżniew »

hanys246 pisze:No ale w AvP da się grać solo w ogóle?
Z tematu o AvP:
orzeh pisze:
Quba40 pisze:Wczoraj obejrzałem recenzję gry na kanale yt Dice Tower. Wcześniej czytałem kilka recenzji polskich ale żadna z nich nie napisała nic na temat gry we 2 graczy, czy trybu kooperacyjnego, dopiero prowadzący z DT napomknął o takich trybach. Klimat AVP jest mi bardzo bliski, ale najczęściej gram w 2 osoby, tak więc pytanie do zaznajomionych z drugą edycją AVP:
- jak wygląda w praktyce gra na 2 osoby, czy AI może sterować dowolną stroną?
- jak działa tryb solo?
- jak działa tryb kooperacji?
Grałem w koop i solo:
AI steruje obcymi, algorytm jest prosty, w czasie grania nawet intuicyjny, dość przewidywalny, trzeba się dobrze w niego wczytać w instrukcji. Przewidywalny nie znaczy prostacki i nie dający radochy, wręcz przeciwnie widząc chmarę obcych napierających na Ciebie czuje się dreszcz emocji i oczami wyobraźni kilka scen z wiadomych filmów przychodzi do głowy.
Tryb solo i kooperacji jest prawie identyczny, AI jest obcymi - my mamy (możemy mieć) "mieszane" drużyny.
W tryb dla dwóch graczy przeciwko sobie nie grałem, sam jestem ciekaw czy wogóle by to działało.
Awatar użytkownika
Sroczka
Posty: 289
Rejestracja: 19 gru 2017, 15:09
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 31 times
Been thanked: 7 times

Re: Następna gra do grania solo

Post autor: Sroczka »

Poczekaj albo/i wesprzyj Nemezis - będzie solo w klimacie Obcego
Awatar użytkownika
Breżniew
Posty: 824
Rejestracja: 26 paź 2015, 12:47
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 51 times
Been thanked: 122 times

Re: Następna gra do grania solo

Post autor: Breżniew »

Sroczka pisze:Poczekaj albo/i wesprzyj Nemezis - będzie solo w klimacie Obcego
KS? Oj nieee.... :) Nie mam zamiaru w ciemno wspierać gry która nie wiadomo jaka jest, czy mi się spodoba i jeszcze czekać na nią do kwietnia 2019, albo dłużej, bo planowane terminy wysyłki na KS to podobno lubią być w ruchu ;) Nigdy więcej żadnych KS, Wspieraczek itp. itd. Złamałem się w przypadku Stworzy i więcej już raczej nie mam zamiaru.
Niemniej jednak dzięki za zaangażowanie w mój problem.
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: Następna gra do grania solo

Post autor: jakmis83 »

Breżniew pisze:
Sroczka pisze:Poczekaj albo/i wesprzyj Nemezis - będzie solo w klimacie Obcego
KS? Oj nieee.... :) Nie mam zamiaru w ciemno wspierać gry która nie wiadomo jaka jest, czy mi się spodoba i jeszcze czekać na nią do kwietnia 2019, albo dłużej, bo planowane terminy wysyłki na KS to podobno lubią być w ruchu ;) Nigdy więcej żadnych KS, Wspieraczek itp. itd. Złamałem się w przypadku Stworzy i więcej już raczej nie mam zamiaru.
Niemniej jednak dzięki za zaangażowanie w mój problem.
Breżniew, mam te same obawy, kusi mnie ten Nemezis, ale sam nie wiem...czekanie do przyszłego roku i nie wiadomo do końca na jaki produkt.
Zaproponuję jednak jeszcze jeden tytuł, który również mnie kusi: Lords of Hellas. Premiera w kwietniu tego roku.
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5593
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 772 times
Been thanked: 1205 times
Kontakt:

Re: Następna gra do grania solo

Post autor: mat_eyo »

Grałem zarówno w LoH jak i w Nemesis, niestety w żadną solo. Na podstawie mechanik i rozmów z autorem mogę zakładać, że ta druga będzie fajniejsza do solo. Choć z drugiej strony na pewno nie będzie lepsza, niż Mage Knight, a cena podobna ;)
Awatar użytkownika
Sroczka
Posty: 289
Rejestracja: 19 gru 2017, 15:09
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 31 times
Been thanked: 7 times

Re: Następna gra do grania solo

Post autor: Sroczka »

Breżniew pisze:
Sroczka pisze:Poczekaj albo/i wesprzyj Nemezis - będzie solo w klimacie Obcego
KS? Oj nieee.... :) Nie mam zamiaru w ciemno wspierać gry która nie wiadomo jaka jest, czy mi się spodoba i jeszcze czekać na nią do kwietnia 2019, albo dłużej, bo planowane terminy wysyłki na KS to podobno lubią być w ruchu ;) Nigdy więcej żadnych KS, Wspieraczek itp. itd. Złamałem się w przypadku Stworzy i więcej już raczej nie mam zamiaru.
Niemniej jednak dzięki za zaangażowanie w mój problem.
W Nemezis masz pełno recenzji i gameplayu więc możesz sobie wyrobić jakieś zdanie. Mam MK i z chęcią poczekam na Nemezis bo solo będzie super po obejrzanych materiałach.
Awatar użytkownika
Breżniew
Posty: 824
Rejestracja: 26 paź 2015, 12:47
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 51 times
Been thanked: 122 times

Re: Następna gra do grania solo

Post autor: Breżniew »

Sroczka pisze:W Nemezis masz pełno recenzji i gameplayu więc możesz sobie wyrobić jakieś zdanie. Mam MK i z chęcią poczekam na Nemezis bo solo będzie super po obejrzanych materiałach.
To chyba bardziej wrażenia z 1-2 rozgrywek w prototyp, a nie recenzje. Dla mnie to żaden materiał.
Gdy gra dotrze do wspierających, a oni zagrają, wgryzą się w tą grę, poznają jej mocne i słabe strony, ocenią jej regrywalność i mięsistość, tryb solo itp. itd. to wtedy mogę ewentualnie zastanowić się nad kupnem.
Awatar użytkownika
Sroczka
Posty: 289
Rejestracja: 19 gru 2017, 15:09
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 31 times
Been thanked: 7 times

Re: Następna gra do grania solo

Post autor: Sroczka »

Breżniew pisze:
Sroczka pisze:W Nemezis masz pełno recenzji i gameplayu więc możesz sobie wyrobić jakieś zdanie. Mam MK i z chęcią poczekam na Nemezis bo solo będzie super po obejrzanych materiałach.
To chyba bardziej wrażenia z 1-2 rozgrywek w prototyp, a nie recenzje. Dla mnie to żaden materiał.
Gdy gra dotrze do wspierających, a oni zagrają, wgryzą się w tą grę, poznają jej mocne i słabe strony, ocenią jej regrywalność i mięsistość, tryb solo itp. itd. to wtedy mogę ewentualnie zastanowić się nad kupnem.
Mechanika jest już na 95% gotowa i o tym mówią w pre-recenzjach jak wolisz. Nie namawiam cię do niczego ale ja swoje wiem ;)
Awatar użytkownika
niepooczach
Posty: 169
Rejestracja: 26 lip 2008, 09:17
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 21 times

Re: Następna gra do grania solo

Post autor: niepooczach »

Mam ogranych sporo tytułów solo (wszystkie z Twojej listy) i jeżeli: jesteś gotowy poświęcić trochę czasu na naukę zasad, ważna jest dla Ciebie duża regrywalność, lubisz bardziej pogłówkować niż rzucać kostkami, to, jak na razie nie spotkałem nic lepszego od Mage Knight. Do tego mechanika wspierająca klimat gry, wykonanie, ciekawe dodatki (które nie są niezbędne - ja, posiadając wszystkie, do teraz najlepiej bawię się w scenariusze z podstawki). Poza tym to tytuł uznany i sprawdzony, więc nie kupujesz kota w worku :)
Awatar użytkownika
inzkulozik
Posty: 296
Rejestracja: 23 cze 2017, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 66 times
Been thanked: 18 times

Re: Następna gra do grania solo

Post autor: inzkulozik »

RUNner pisze:
Breżniew pisze: Ten Mage Knight nie daje mi spokoju. Przy okazji mam pytanie - na ile podstawka jest regrywalna i podatna do grania solo? Ile scenariuszy można w ten sposób rozegrać i czy konieczny jest Lost Legion? Gdzieś mi się obiło o uszy, że prawdziwy raj dla samotnego gracza zaczyna się właśnie od tego dodatku.
Moim zdaniem z samej podstawki można sporo wycisnąć. Zagrałem kilkanaście razy i ciągle nie jestem w stanie podbić drugiego z miast.
A jak grasz? :) Miałem podobny problem na początku i jedna z rzeczy, którą "źle robiłem" to unikanie brania na klatę ran.

Co do wątku przewodniego, aby decyzja nie było zbyt prosta:
http://www.quartertothree.com/fp/2017/0 ... game-time/ :D

Gdzieś słyszałem, że MK albo się kocha albo nienawidzi, żadnych stanów pośrednich nie ma.
I trochę to widać po tym wątku, sami Wyznawcy, bo Król Solówek jest tylko jeden :)
Awatar użytkownika
Sroczka
Posty: 289
Rejestracja: 19 gru 2017, 15:09
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 31 times
Been thanked: 7 times

Re: Następna gra do grania solo

Post autor: Sroczka »

inzkulozik pisze:
A jak grasz? :) Miałem podobny problem na początku i jedna z rzeczy, którą "źle robiłem" to unikanie brania na klatę ran.
Rozwiniesz?
Awatar użytkownika
inzkulozik
Posty: 296
Rejestracja: 23 cze 2017, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 66 times
Been thanked: 18 times

Re: Następna gra do grania solo

Post autor: inzkulozik »

Sroczka pisze:
inzkulozik pisze:
A jak grasz? :) Miałem podobny problem na początku i jedna z rzeczy, którą "źle robiłem" to unikanie brania na klatę ran.
Rozwiniesz?
Starałem się tak grać, aby w ogóle nie brać na rękę kart ran, bo obawiałem się zamulenia talii, a ogólnie chodzi o to, że "zarządzanie ranami" (że tak to ujmę) powinno być naturalnie wplecione w nasze poczynania, bo w tej grze się nie ginie, a z ran można się wyleczyć, są do tego mechanizmy/karty i sukces będzie wtedy jeśli się z nich efektywnie korzysta.
Awatar użytkownika
Sroczka
Posty: 289
Rejestracja: 19 gru 2017, 15:09
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 31 times
Been thanked: 7 times

Re: Następna gra do grania solo

Post autor: Sroczka »

inzkulozik pisze:
Sroczka pisze:
inzkulozik pisze:
A jak grasz? :) Miałem podobny problem na początku i jedna z rzeczy, którą "źle robiłem" to unikanie brania na klatę ran.
Rozwiniesz?
Starałem się tak grać, aby w ogóle nie brać na rękę kart ran, bo obawiałem się zamulenia talii, a ogólnie chodzi o to, że "zarządzanie ranami" (że tak to ujmę) powinno być naturalnie wplecione w nasze poczynania, bo w tej grze się nie ginie, a z ran można się wyleczyć, są do tego mechanizmy/karty i sukces będzie wtedy jeśli się z nich efektywnie korzysta.
Też do tej pory starałem się tak grać ale faktycznie leczenie ran nie jest tak bardzo skomplikowane i nie powinno się zamulić talii, oczywiście nie można tego aspektu totalnie pominąć
Gorszych pierdół i totalnego czepialstwa na siłę już dawno nie czytałem...
Awatar użytkownika
Breżniew
Posty: 824
Rejestracja: 26 paź 2015, 12:47
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 51 times
Been thanked: 122 times

Re: Następna gra do grania solo

Post autor: Breżniew »

inzkulozik pisze:Co do wątku przewodniego, aby decyzja nie było zbyt prosta:
http://www.quartertothree.com/fp/2017/0 ... game-time/ :D

Gdzieś słyszałem, że MK albo się kocha albo nienawidzi, żadnych stanów pośrednich nie ma.
I trochę to widać po tym wątku, sami Wyznawcy, bo Król Solówek jest tylko jeden :)
inzkulozik, dzięki za tego linka. Taka opinia też jest w cenie. Autor napisał co prawda, że częściowo trollował temat, ale o suchości Mage Knight nie słyszę pierwszy raz.
Na razie jestem na etapie gruntownego sprawdzania recenzji i opinii o każdej z 4 gier, które wybrałem. Dużo muszę na to poświęcić czasu, ale myślę, że lepiej zbadać temat dokładniej niż dać się porwać na fali hajpu, a później pluć sobie w brodę.
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4163
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 570 times
Been thanked: 1028 times

Re: Następna gra do grania solo

Post autor: RUNner »

inzkulozik pisze:
RUNner pisze:
Breżniew pisze: Ten Mage Knight nie daje mi spokoju. Przy okazji mam pytanie - na ile podstawka jest regrywalna i podatna do grania solo? Ile scenariuszy można w ten sposób rozegrać i czy konieczny jest Lost Legion? Gdzieś mi się obiło o uszy, że prawdziwy raj dla samotnego gracza zaczyna się właśnie od tego dodatku.
Moim zdaniem z samej podstawki można sporo wycisnąć. Zagrałem kilkanaście razy i ciągle nie jestem w stanie podbić drugiego z miast.
A jak grasz? :) Miałem podobny problem na początku i jedna z rzeczy, którą "źle robiłem" to unikanie brania na klatę ran.
Może być tak, że gram zbyt zachowawczo, ale będzie lepiej ;)
inzkulozik pisze: Gdzieś słyszałem, że MK albo się kocha albo nienawidzi, żadnych stanów pośrednich nie ma.
I trochę to widać po tym wątku, sami Wyznawcy, bo Król Solówek jest tylko jeden :)
Jeśli miałbym wskazać wady MK, to wymieniłbym jedynie "zaborczość". Trzeba grać w miarę często, żeby nie zaczynać za każdym razem od czytania opasłej instrukcji, która jest dobrze napisana, ale jednak bardzo treściwa i zawiera sporo zasad.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
Sroczka
Posty: 289
Rejestracja: 19 gru 2017, 15:09
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 31 times
Been thanked: 7 times

Re: Następna gra do grania solo

Post autor: Sroczka »

To może ciebie przekona do MK jego pozycja na BGG a o hype nie może być mowy bo gra ma zbyt dużo lat na karku.
Awatar użytkownika
Breżniew
Posty: 824
Rejestracja: 26 paź 2015, 12:47
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 51 times
Been thanked: 122 times

Re: Następna gra do grania solo

Post autor: Breżniew »

Sroczka pisze:To może ciebie przekona do MK jego pozycja na BGG a o hype nie może być mowy bo gra ma zbyt dużo lat na karku.
Miałem raczej na myśli własny hajp, który mi osobiście udziela się najczęściej po wgłębieniu się w instrukcję. Wszystko wygląda wtedy pięknie i wydawałoby się, że niemożliwe do dopasowania puzzle składają się w całość. Właśnie teraz studiuję instrukcję do Mage Knight i jestem na etapie "o rany, jak to wszystko pięknie się klei i ma sens!". To niebezpieczny moment :lol:
Awatar użytkownika
Sroczka
Posty: 289
Rejestracja: 19 gru 2017, 15:09
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 31 times
Been thanked: 7 times

Re: Następna gra do grania solo

Post autor: Sroczka »

Breżniew pisze:
Sroczka pisze:To może ciebie przekona do MK jego pozycja na BGG a o hype nie może być mowy bo gra ma zbyt dużo lat na karku.
Miałem raczej na myśli własny hajp, który mi osobiście udziela się najczęściej po wgłębieniu się w instrukcję. Wszystko wygląda wtedy pięknie i wydawałoby się, że niemożliwe do dopasowania puzzle składają się w całość. Właśnie teraz studiuję instrukcję do Mage Knight i jestem na etapie "o rany, jak to wszystko pięknie się klei i ma sens!". To niebezpieczny moment :lol:
Najlepiej się czyta instrukcję i od razu gra w scenariusz wprowadzający...nie czytaj teraz. Lepiej już obejrzyj jakiś gejplej ;)
Awatar użytkownika
niepooczach
Posty: 169
Rejestracja: 26 lip 2008, 09:17
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 21 times

Re: Następna gra do grania solo

Post autor: niepooczach »

inzkulozik pisze: Gdzieś słyszałem, że MK albo się kocha albo nienawidzi, żadnych stanów pośrednich nie ma.
I trochę to widać po tym wątku, sami Wyznawcy, bo Król Solówek jest tylko jeden :)
Jest w tym trochę racji. Sam po kilku pierwszych partiach byłem bliski "nienawiści" i grę sprzedałem. Po jakimś czasie kupiłem inny egzemplarz i dałem grze drugą szansę. Wtedy dopiero zaiskrzyło :)
inzkulozik pisze: Co do wątku przewodniego, aby decyzja nie było zbyt prosta:
http://www.quartertothree.com/fp/2017/0 ... game-time/ :D
Niestety część tych punktów można przypisać do większości wymagających gier (10, 8,7), część jest nieprawdziwa (9, 4), a część w ogóle nie odnosi się do gry solo (6, 5). Dla mnie Mage Knight też nie jest idealny (mnogość i złożoność zasad, pierdyliard elementów, deck building ;)), ale w kategorii gier solo to na dzień dzisiejszy czołówka.

pzdr
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4163
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 570 times
Been thanked: 1028 times

Re: Następna gra do grania solo

Post autor: RUNner »

niepooczach pisze:
inzkulozik pisze: Gdzieś słyszałem, że MK albo się kocha albo nienawidzi, żadnych stanów pośrednich nie ma.
I trochę to widać po tym wątku, sami Wyznawcy, bo Król Solówek jest tylko jeden :)
Jest w tym trochę racji. Sam po kilku pierwszych partiach byłem bliski "nienawiści" i grę sprzedałem. Po jakimś czasie kupiłem inny egzemplarz i dałem grze drugą szansę. Wtedy dopiero zaiskrzyło :)
Dziwna sprawa, ale przeżyłem identyczną "przygodę". Nawet teraz nie pamiętam dlaczego wtedy grę sprzedałem. Ważne, że ją kupiłem drugi raz i nieprędko sprzedam (o ile w ogóle?).
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5593
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 772 times
Been thanked: 1205 times
Kontakt:

Re: Następna gra do grania solo

Post autor: mat_eyo »

Breżniew pisze:
Sroczka pisze:To może ciebie przekona do MK jego pozycja na BGG a o hype nie może być mowy bo gra ma zbyt dużo lat na karku.
Miałem raczej na myśli własny hajp, który mi osobiście udziela się najczęściej po wgłębieniu się w instrukcję. Wszystko wygląda wtedy pięknie i wydawałoby się, że niemożliwe do dopasowania puzzle składają się w całość. Właśnie teraz studiuję instrukcję do Mage Knight i jestem na etapie "o rany, jak to wszystko pięknie się klei i ma sens!". To niebezpieczny moment :lol:
Akurat w tym wypadku to nie hajp, a rzeczywistość. W przypadku MK zasadny naprawdę się kleją i składają w sensowną całość. Poczekaj do pierwszej partii, słowa "ależ ten Vlada ma łeb!" same wskoczą Ci do głowy :)
Awatar użytkownika
Breżniew
Posty: 824
Rejestracja: 26 paź 2015, 12:47
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 51 times
Been thanked: 122 times

Re: Następna gra do grania solo

Post autor: Breżniew »

mat_eyo pisze: Akurat w tym wypadku to nie hajp, a rzeczywistość. W przypadku MK zasadny naprawdę się kleją i składają w sensowną całość. Poczekaj do pierwszej partii, słowa "ależ ten Vlada ma łeb!" same wskoczą Ci do głowy :)
Za późno. Ja to już stwierdziłem po przeczytaniu instrukcji do Cywilizacji (wciąż jeszcze nie zagrałem xD).
RUNner pisze:Dziwna sprawa, ale przeżyłem identyczną "przygodę". Nawet teraz nie pamiętam dlaczego wtedy grę sprzedałem. Ważne, że ją kupiłem drugi raz i nieprędko sprzedam (o ile w ogóle?).
Ja właśnie chciałbym uniknąć sprzedaży gry, która mi z jakichś powodów nie podejdzie, dlatego drążę temat i sprawdzam informacje po 5 razy, zanim coś kupię :)
ODPOWIEDZ