Wojownicy Podziemi - pytanie dot. zasady gry

Masz pytanie o zasady jakiejś gry - zamiast pisać na forum ogólnym, napisz osobnego posta na tym podforum. Uwaga! W tytule wątku podaj nazwę gry (i krótko czego dotyczy pytanie)!
pa-ka5000
Posty: 3
Rejestracja: 11 sty 2018, 17:52

Wojownicy Podziemi - pytanie dot. zasady gry

Post autor: pa-ka5000 »

Witam, jestem nowy na forum.
Czy moglibyście mi proszę wytłumaczyć zasadę gry dla 6 osób w Wojowników podziemi.
Mianowicie nie mogłem nigdzie znależć info jakie kości w trakcie walki ze stworem (podczas jednej tury)mogą używać gracze (w tym wypadku 6 osób)
do dyspozycji mamy trzy kolorowe, później dodatkowe białe ze skrzyni - czy dobrze rozumiem, że jeżeli gramy w 6 -tkę to 4,5 i 6 osoba jeszcze raz używa kolorowych kości (tak jak pierwsza trójka ?) i później dopiero dobieramy białe.
Czy mamy tylko do dyspozycji 3 kolorowe kości na 6 osób (wybieramy kto ma z nich skorzystać ?) wtedy pozostałe 3 osoby dobierają białe.
P.S. czy macie już jakieś info odnośnie dodatków w j. polskim ?

Dzięki za wyrozumiałość
Pozdrawiam
Pa-ka
krzysztof1986
Posty: 42
Rejestracja: 07 lis 2016, 22:58
Has thanked: 1 time

Re: Wojownicy Podziemi - pytanie dot. zasady gry

Post autor: krzysztof1986 »

używacie tylko 3 kolorowych.... kolejność graczy zgodnie z zegarem (nie można wybierać kto rzuca). Jak już rzucicie kolorowymi trzeba dobierać białe. zawsze można zadać każdemu graczowi obrażenia równe poziomowi potwora aby odzyskać kolorowe kości.

PS temat powinien być założony w dziale 'zasady'
ps2 o dodatkach cisza niestety :(
pa-ka5000
Posty: 3
Rejestracja: 11 sty 2018, 17:52

Re: Wojownicy Podziemi - pytanie dot. zasady gry

Post autor: pa-ka5000 »

Ok dzięki
pa-ka5000
Posty: 3
Rejestracja: 11 sty 2018, 17:52

Re: Wojownicy Podziemi - pytanie dot. zasady gry

Post autor: pa-ka5000 »

Pozdrawiam :wink:
ODPOWIEDZ