(Warszawa: Ochota) pogram: The Edge, Twilight imperium, Argent, Runewars, inne

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Pawelw
Posty: 95
Rejestracja: 14 kwie 2020, 23:47
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 6 times
Been thanked: 15 times

(Warszawa: Ochota) pogram: The Edge, Twilight imperium, Argent, Runewars, inne

Post autor: Pawelw »

Generalnie pogram :) Z tego co znam, to najchętniej (kolejność dowolna)

Twilight Imperium 4ed
The Edge: Dawnfall
Runewars
Argent: The consortium
Chaos w starym świecie
Nemesis

Inne - nie mam wielkiego doświadczenia planszówkowego, jestem otwarty na propozycje.
Pawelw
Posty: 95
Rejestracja: 14 kwie 2020, 23:47
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 6 times
Been thanked: 15 times

Re: (Warszawa: Ochota) pogram: The Edge, Twilight imperium, Argent, Runewars, inne

Post autor: Pawelw »

Pozwolę sobie podbić, bo edytowałem temat.
heba1985
Posty: 18
Rejestracja: 21 lis 2014, 11:38

Re: (Warszawa: Ochota) pogram: The Edge, Twilight imperium, Argent, Runewars, inne

Post autor: heba1985 »

Hej,
chętnie sprawdzę tego Nemesisa to tyle się o nim mówi. Ale oczywiscie inne tytuły wygladają tez ciekawie.
mozna by pyknać w którąś środę w Paradoxie cafe...
co ty na to?

Stanisalw
Pawelw
Posty: 95
Rejestracja: 14 kwie 2020, 23:47
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 6 times
Been thanked: 15 times

Re: (Warszawa: Ochota) pogram: The Edge, Twilight imperium, Argent, Runewars, inne

Post autor: Pawelw »

Akurat Nemesia fizycznie nie posiadam, ale grałem w niego kilka razy. Liczyłem, że może będzie jakąś ekipa do której będę mógł dołączyć ;)

Napiszę na priv.
krolis
Posty: 44
Rejestracja: 15 sty 2020, 17:18
Has thanked: 65 times
Been thanked: 8 times

Re: (Warszawa: Ochota) pogram: The Edge, Twilight imperium, Argent, Runewars, inne

Post autor: krolis »

Heja,
W Twilight ja+1 chętnie. ;)
Ale dopiero w 2 połowie sierpnia.
Speedy_new
Posty: 793
Rejestracja: 09 gru 2018, 00:19
Has thanked: 11 times
Been thanked: 16 times

Re: (Warszawa: Ochota) pogram: The Edge, Twilight imperium, Argent, Runewars, inne

Post autor: Speedy_new »

Do Twilighta ciezko zebrac ekipe. W zasadzie da sie grac w mniej niz 5 osob ale to taki polprodukt. Gra nabiera sensu przy wiekszej liczbie graczy. I niestety w wakacje ciezko zebrac taka grupe ludzi. A jeszcze pandemia. DOsc powiedziec ze od marca udalo sie zebrac tylko 1x na gre a na naszej grupie mailingowej TI jest ponad 20 osob zapisanych z czego ok 10 czesto grajacych:-)
Ja ze swojej strony chetnie bym zagral w Runewars. Nigdy nie gralem a wydaje mi sie ze ta gra jest w sam raz dla mnie. Ciagle licze na to ze uda mi sie kupic w rozsadnej cenie wraz z dodatkiem Banners of War.
Za Edgem nie przepadam gralem 5-6 razy moze dlatego ze partie sa za szybkie. Niespecjalnie przepadam za skirmishami. Znacznie wiecej czasu spedza sie na samym przygotowaniu do gry niz na samej grze.
Nemesis, Chaos w Starym Swiecie to bardzo dobre gry i zawsze chetnie do nich siadam.
O Argencie nawet nie slyszalem do tej pory.
ODPOWIEDZ