(Wodzisław) Spotkania w Wodzislawiu (WCK)

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
grymir
Posty: 699
Rejestracja: 04 lis 2008, 22:21
Lokalizacja: Wodzisław Śl / Gołkowice
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Spotkania w Wodzislawiu [WCK]

Post autor: grymir »

W piątek zebraliśmy się w 7 osób a że nie było 7 cudów podzieliliśmy się na dwa stoły a właściwie na dwie plansze bo stół był jeden też nie do końca bo dwa złączone i dwa talerze smakołyków były w prezencie świątecznym od strażaków no i co jeszcze a no w małej sali w piwnicy byliśmy a Magda zdjęcia robiła a Krzyś nic nie mówił że mu nie idzie, zamówienie ze sporą zniżką Krzysztof szykuje zamawiać szybko póki jeszcze nie poszło ale mało czasu zostało.

Dobra a co na stołach. Martyna, Sylwester i Krzysztof rozbudowywali zamki w Burgundii najlepiej to zrobił Krzyś później rozpoczął sie u nich rok smoka który szybko się zakończył zwycięstwem Martyny a trzecią grą na stole były...

Z mojej części stołu królowały bzykogry nówki znaczy w kolekcji kolegi i w składzie Bzyk, Magda, Marek i Mirek na pierwszy ogień ee wyścig poszedł Odlotowy wyścig w którym Bzyk już dotykał pucharu zwycięskiego ale dostał strzał z mojego lasera prosto w d... i wylądował na końcu wyścigu dzięki czemu wygrał Marek a reszta . drugą grą były króliki w ich królestwie gdzie Bzyk pokazał jak grać aby wygrać. A trzecią grą na stole były dzinozaury w które zagraliśmy wszyscy bez Magdy która najwyraźniej nie lubi zwierzątek ;-] Ewolucje udało mi się wygrać ale myślę że sporą zasługą mojego zwycięstwa było to że byłem mało atakowany przez mięsożerców :-}
Tak wiele gier a tak mało czasu
latosie
Posty: 50
Rejestracja: 25 lut 2017, 21:03
Lokalizacja: Radlin

Re: Spotkania w Wodzislawiu [WCK]

Post autor: latosie »

O przepraszam bardzo... Jak to, nie lubię zwierząt - a w króliki grałam, a pupile podziemi to co?? Nie grałam bo ktoś musiał zdjęcia robić :)... I bardzo mi było szkoda, że nie mogłam zagrac w Ewolucję ale pewnie jeszcze będzie do nadrobienia :).
Awatar użytkownika
Firenski
Posty: 1300
Rejestracja: 26 sty 2007, 20:36
Lokalizacja: Żory
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Re: Spotkania w Wodzislawiu [WCK]

Post autor: Firenski »

Piontek, 15.12.2017 r.

Ikonki...

Pozdroofka :)

GROLOGIA:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

GROLEKCJA * GROTEKA * GRADKI * GROPOZYCJE

Jesteśmy już też na FACEBOOKU :)
Black is the sanctuary of light.

Mój TOP :)
Awatar użytkownika
Firenski
Posty: 1300
Rejestracja: 26 sty 2007, 20:36
Lokalizacja: Żory
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Re: Spotkania w Wodzislawiu [WCK]

Post autor: Firenski »

Piontek, 22.12.2017 r.

Taaak, pograliśmy w piątek, że hej! Rozpoczęliśmy od świetnej imprezówki na osiem osób - Drepty w Kręgu na Betonie. Bardzo fajna i prosta gra. Ustawiliśmy się w kręgu na parkingu przed OSP, w której mamy salkę do grania i zgadywaliśmy, o której ktoś przyjedzie z kluczem. Gdy po godzinie nikt nie odgadł, a pod OSP przyjechał jeden ze strażaków bez klucza, wszystkim nagle znudziła się ta partyjka ;) Troszkę przemarznięci podjechaliśmy jeszcze do Domu Kultury, ale tam też pocałowaliśmy przysłowiową klamkę :) Tego już dla niektórych było za wiele i rozjechali się do domów. Jedynie Bzyk, Mirek i ja nie poddaliśmy się, lądując ostatecznie w miłej i przytulnej wodzisławskiej Warce. Ależ tam w piątek było ciepło ;)

I w co zagraliśmy? Oczywiście, na początek wylądował na stole najnowszy zakup Bzyka - Roll Player. Gra o tworzeniu postaci, w której manipulujemy kośćmi przy pomocy sześciu akcji przypisanych do sześciu atrybutów postaci, a także kupujemy karty, które w różny sposób wpływają na rozgrywkę. Jak się grało? Nieźle, ale to nie moja półka - za lekkie ;) Po pierwszej partii mogę jedynie stwierdzić, że nie czułem żadnego klimatu tworzenia postaci - ta gra mogłaby być o wszystkim. Po prostu, takie manipulowanie kośćmi, które może się podobać. Ja chętnie spróbuję jeszcze raz, ale bez wielkich nadziei na miłość od drugiego spojrzenia ;) Piątkowa rozgrywka zakończyła się bardzo zbliżonymi wynikami, co też budzi mój lekki niepokój. Ja i Bzyk po 29, Mirek 28. Wygrał Bzyk, bo miał więcej kasy :)

Na drugą nóżkę poszły Króliki z ich planszówkowym Królestwem. Jak ja nie lubię takich dziwnych, przylepianych tematów. A może nie lubię królików? ;) Co mamy w tej grze? Draft karcioszek (ulubiona mechanika Bzyka) oraz rozchodzenie się po planszy z kontrolą jak największej ilości miast i surowców. I masa kart punktujących na koniec gry. No chyba, że ktoś ich nie zbiera, tak jak Mirek, który miał ich tylko kilka. Wrażenia? Całkiem fajnie się grało, tylko, że to znowu nie ta półka ;) Początkowo miałem wrażenie zbyt dużej losowości, ale wynik Bzyka, który miał prawie sto punktów więcej niż my, wybił mi to z głowy :) Wydaje się, że wszystko jest ok. Chętnie jeszcze zagram, choć to nie jest gra, która będzie należała do moich ulubionych...

Ze względu na słabe oświetlenie w lokalach, w których graliśmy, zdjęć nie będzie. A może to słaba pamięć? Nie, to w takie fajne gry graliśmy, że zapomniałem... :D

Pozdroofka :)

GROLOGIA:
Obrazek Obrazek
GRALERIA:

GROLEKCJA * GROTEKA * GRADKI * GROPOZYCJE

Jesteśmy już też na FACEBOOKU :)
Black is the sanctuary of light.

Mój TOP :)
Awatar użytkownika
grymir
Posty: 699
Rejestracja: 04 lis 2008, 22:21
Lokalizacja: Wodzisław Śl / Gołkowice
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Spotkania w Wodzislawiu [WCK]

Post autor: grymir »

Ta w drepty to słaba była chyba już nie chcę w to grać. Króliki nie są złe, a Rol.... hmmm jestem już po dwu partiach i nie wiem muszę jeszcze zagrać :)
Tak wiele gier a tak mało czasu
Awatar użytkownika
Firenski
Posty: 1300
Rejestracja: 26 sty 2007, 20:36
Lokalizacja: Żory
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Re: Spotkania w Wodzislawiu [WCK]

Post autor: Firenski »

Piontek, 29.12.2017 r.

Tym razem wszystko było w porządku i gdy przyszliśmy od razu mogliśmy usiąść przy stołach w naszej salce. Bez żadnego czekania :) Może to dobry prognostyk na nowy rok? Zobaczymy... A co było dalej? W miarę szybko podzieliliśmy się na dwie trójki i oczywiście zagraliśmy.

Marek, Krzysiek i Szymon rozłożyli na stole jakąś kosmiczną strategię, w której badali statek starożytnej cywilizacji w poszukiwaniu dawno zapomnianej wiedzy. Z tego co wyczytałem, gra wykorzystuje nowatorską mechanikę "ja dzielę-ty wybierasz". Hmm, nie wiem co to takiego, ale chyba dobrze działało, bo panowie rozegrali dwie partyjki pod rząd, co bardzo rzadko nam się zdarza. A tak swoja drogą, to skąd ten Krzysiek takie gry wyciąga i ile jeszcze ma takich niespodzianek w swojej kolekcji ;) Pierwszą partię wygrał, podobno sam nie wiedząc jak, Marek, a w drugiej najlepszy był Krzysiek. A gra nazywała się Andromeda i wydała ją Galakta.

Przy drugim stole dosiadłem się do Magdy i Mirka, którzy byli umówieni na starą i dobrą Kawernę, którą w polskiej wersji językowej nabył niedawno Mirek. Fajnie było sobie znowu odświeżyć ten tytuł. I choć uważam, że Agricola jest grą lepszą, to jej młodsza jaskiniowa siostra z tą swoja "dłuższą kołderką" jest też bardzo fajna. Najlepiej swoją kawernę umeblował Mirek :)

Później nastąpiło delikatne przemeblowanie i Krzysiek z Szymonem zagrali w W roku smoka, my z Markiem i Mirkiem poigraliśmy trochę z wiatrem w Scythe, a Magda nas opuściła ;) W roku smoka Szymon podobno stracił zbyt dużo postaci i wygrał Krzysiek, a z wiatrem igrał najlepiej Marek.

Pozdroofka i wszystkiego dobrego w nowym, planszówkowym roku :)

GROLOGIA:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

GRALERIA:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

GROLEKCJA * GROTEKA * GRADKI * GROPOZYCJE

Jesteśmy już też na FACEBOOKU :)
Black is the sanctuary of light.

Mój TOP :)
Awatar użytkownika
grymir
Posty: 699
Rejestracja: 04 lis 2008, 22:21
Lokalizacja: Wodzisław Śl / Gołkowice
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Spotkania w Wodzislawiu [WCK]

Post autor: grymir »

Scythe z dodatkiem bardzo fajnie śmiga szczególnie w wykonaniu Marka :D Kawerna też fajnie śmiga :)
Tak wiele gier a tak mało czasu
Awatar użytkownika
Firenski
Posty: 1300
Rejestracja: 26 sty 2007, 20:36
Lokalizacja: Żory
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Re: Spotkania w Wodzislawiu [WCK]

Post autor: Firenski »

Piontek, 05.01.2018 r.

Na pierwszym spotkaniu w nowym roku pojawili się: Magda, Marek, Mirek, Sylwek, Szymon, Bzyk i ja. W sam raz by usiąść przy dwóch połączonych stołach w czerwonej sali podziemnej. Gdy jesteśmy w podziemiach zdjęcia są takie czerwieńsze ;)

Rozpoczęliśmy od Kawerny, w której Szymon miał pokazać jak zdobywa się 100 punktów. We czwórkę razem z Magdą i Mirkiem staraliśmy się jak najlepiej umeblować te jaskiniowe mieszkanka i zdobyć jak najwięcej punktów. Niestety, Szymonowi już na początku rozgrywki coś nie pykło i w sumie uzbierał ich tylko 86, co nie przeszkodziło mu wygrać razem z Mirkiem, który zdobył tyle samo :)

W międzyczasie przy drugim stole Marek z Sylwkiem i Bzykiem zagrali w Roll Playera i Królestwo Królików. Bzyk wykulał z kości najlepszą postać, a Sylwek zbudował największe królicze imperium :)

Na zakończenie Bzyk wygrał z Sylwkiem w Wiertła, Skały, Minerały, a pozostała piątka zagrała w Hoity Toity, w której najlepszym kolekcjonerem został Marek :)

Pozdroofka :)

GROLOGIA:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

GRALERIA:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

GROLEKCJA * GROTEKA * GRADKI * GROPOZYCJE

Jesteśmy już też na FACEBOOKU :)
Black is the sanctuary of light.

Mój TOP :)
Awatar użytkownika
grymir
Posty: 699
Rejestracja: 04 lis 2008, 22:21
Lokalizacja: Wodzisław Śl / Gołkowice
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Spotkania w Wodzislawiu [WCK]

Post autor: grymir »

Lubię Kawernę ale muszę jeszcze ćwiczyć i ćwiczyć aby zebrać 100 punktów :D Wystawy mi nie idą bylem ostatni muszę patrzeć na mistrza czyli Marka, jak to mówił przez pół gry nie robić nic i stać w miejscu :lol:
Tak wiele gier a tak mało czasu
Awatar użytkownika
Firenski
Posty: 1300
Rejestracja: 26 sty 2007, 20:36
Lokalizacja: Żory
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Re: Spotkania w Wodzislawiu [WCK]

Post autor: Firenski »

Piontek, 12.01.2018 r.

Tym razem przybyło pięć osób, a zagraliśmy przy trzech stołach i nikt nie zagrał solowej partii. Jak to możliwe? Ano planszówki są zaraźliwe :) Nasi gospodarze, czyli koleżanki i koledzy strażacy z samym komendantem na czele, nie wytrzymali i też w końcu zagrali. Krzysiek wytłumaczył im zasady Survivalingu i escapowali from Atlantis prawie do końca spotkania. Nie wiem kto wygrał, ale rozgrywka wyglądała na bardzo emocjonującą. Ciekawe czy się im podobało :)

A my? Cóż... Z Krzyśkiem i Michałem, któremu w końcu udało się zagrać, rozłożyliśmy Cywilizację Chvatila i spróbowaliśmy zmieścić się z partyjką w czasie klubowym. Niestety, na początku trzeciej ery, co prawda, nie przyszła pani ze szmatą, ale czas nam się skończył. Szkoda... Myślałem, że damy radę. Tę niedokończoną partię wygrał Krzysiek z 50-punktową przewagą. Ale co by się działo w trzeciej erze? Tego nie wie nikt ;)

Na drugim stole też wylądował Chvatil. Mirek z Szymonem zapragnęli zostać Władcami Podziemi i zafundowali sobie partyjkę, w której przeganiali tych przebrzydłych poszukiwaczy przygód. Najźlejszym przeganiaczem został Mirek ;) Później jeszcze wcielili się w Wikingów, gdzie tym razem Szymon najlepiej zasiedlał wyspy i dowodził swoją drużyną wikingów :)

Na koniec, we czwórkę bez Krzyśka, Nie Testowaliśmy Tego Wcale ;) Ależ głupia gra :) Tak głupia, że aż mnie zafascynowała i wziąłem ją do domu potestować. Nie wiem, co z tego wyniknie, ale może... Piątkową partyjkę wygrał Michał.

Kolejny fajny piątek za nami. Byle do wiosny... :D

Pozdroofka :)

GROLOGIA:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

GRALERIA:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

GROLEKCJA * GROTEKA * GRADKI * GROPOZYCJE

Jesteśmy już też na FACEBOOKU :)
Black is the sanctuary of light.

Mój TOP :)
Awatar użytkownika
grymir
Posty: 699
Rejestracja: 04 lis 2008, 22:21
Lokalizacja: Wodzisław Śl / Gołkowice
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Spotkania w Wodzislawiu [WCK]

Post autor: grymir »

Ależ te dni szybka lecą dopiero co był piątek a tu następny u progu stoi :D
Tak wiele gier a tak mało czasu
Awatar użytkownika
Firenski
Posty: 1300
Rejestracja: 26 sty 2007, 20:36
Lokalizacja: Żory
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Re: Spotkania w Wodzislawiu [WCK]

Post autor: Firenski »

Piontek, 19.01.2018 r.

Dzisiaj krótko - było nas dużo i wiele partii rozegraliśmy... :)

Pozdroofka :)

GROLOGIA:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

GRALERIA:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

GROLEKCJA * GROTEKA * GRADKI * GROPOZYCJE

Jesteśmy już też na FACEBOOKU :)
Black is the sanctuary of light.

Mój TOP :)
Awatar użytkownika
grymir
Posty: 699
Rejestracja: 04 lis 2008, 22:21
Lokalizacja: Wodzisław Śl / Gołkowice
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Spotkania w Wodzislawiu [WCK]

Post autor: grymir »

KRÓTKO !!! Krótko to ja piszę :D
Tak wiele gier a tak mało czasu
Awatar użytkownika
Firenski
Posty: 1300
Rejestracja: 26 sty 2007, 20:36
Lokalizacja: Żory
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Re: Spotkania w Wodzislawiu [WCK]

Post autor: Firenski »

Piontek, 26.01.2018 r.

5 osób i trzy partie - pierwsza zajefajna, druga bardzo niefajna i trzecia niezbyt fajna ;) Obecni byli: Magda, Krzysiek, Marek, Mirek i ja. Na początku mieliśmy delikatne problemy z wyborem pierwszej gry, ale przegłosowaliśmy Krzyśka, który znowu chciał smokować i rozłożyliśmy Kawernę. Mniam, bardzo fajna partyjka, którą wygrał ciągle marudzący Krzysiek :) Później Krzysztof zaproponował karciankę pod tytułem Jungle Brunch i w tym samym składzie rozegraliśmy bardzo niefajną partyjkę. Nie lubię gier, w które wygrywam, ale nie wiem dlaczego ;) Nie wiem jak inni, ale ja raczej już nie usiądę do tej gry. Według mnie rozgrywka była strasznie chaotyczna, w której trudno było cokolwiek zaplanować. Spotkanie zakończyliśmy hitem ostatniego Radlina na Planszy - Pędzącymi Żółwiami. Najszybszym żółwiem został Mirek :)

I wiecie co? Styczeń się kończy. Następne spotkanie będzie już w lutym. Byle do wiosny... :)

Pozdroofka :)

GROLOGIA:
Obrazek Obrazek Obrazek

GRALERIA:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

GROLEKCJA * GROTEKA * GRADKI * GROPOZYCJE

Jesteśmy już też na FACEBOOKU :)
Black is the sanctuary of light.

Mój TOP :)
latosie
Posty: 50
Rejestracja: 25 lut 2017, 21:03
Lokalizacja: Radlin

Re: Spotkania w Wodzislawiu [WCK]

Post autor: latosie »

Tako godka przy szkubaniu :) :lol: :D :wink:
Awatar użytkownika
Firenski
Posty: 1300
Rejestracja: 26 sty 2007, 20:36
Lokalizacja: Żory
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Re: Spotkania w Wodzislawiu [WCK]

Post autor: Firenski »

Oj, przepraszam... Taki dziwny humor miałem. Te gospodynie mnie tak nastawiły ;)
Black is the sanctuary of light.

Mój TOP :)
Awatar użytkownika
Krzysiaczek
Posty: 82
Rejestracja: 26 sty 2012, 15:52
Lokalizacja: Radlin
Has thanked: 9 times

Re: Spotkania w Wodzislawiu [WCK]

Post autor: Krzysiaczek »

Jakie marudzenie???Ja po prostu nie lubię grać w tak proste i banalne gry jak Kawerna :D
Awatar użytkownika
sly
Posty: 191
Rejestracja: 02 lis 2016, 22:37
Lokalizacja: Radlin
Been thanked: 3 times

Re: Spotkania w Wodzislawiu [WCK]

Post autor: sly »

i jeszcze nie można się atakować...
Awatar użytkownika
grymir
Posty: 699
Rejestracja: 04 lis 2008, 22:21
Lokalizacja: Wodzisław Śl / Gołkowice
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Spotkania w Wodzislawiu [WCK]

Post autor: grymir »

Ale za to w dwu następnych dało się atakować ale i tak im to nie pomogło :roll:
Tak wiele gier a tak mało czasu
Awatar użytkownika
grymir
Posty: 699
Rejestracja: 04 lis 2008, 22:21
Lokalizacja: Wodzisław Śl / Gołkowice
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Spotkania w Wodzislawiu [WCK]

Post autor: grymir »

Na ostatnim piątkowym spotkaniu zebrało się nas dziesięć osób plus jedna, tą osobą był Andrzej który wpadł przywitał się i wypadł, znaczy wyszedł, drzwiami :)
Pojawiły się trzy nowe osoby plus jedna. Witamy w klubie Olę ,Wojtka, Marcina i Adama który wprawdzie nie jest nowy ale tak długo go nie było że prawie jak nowy :D Zapraszamy ponownie na nasze spotkania.
A teraz co na stołach;
Przed moimi oczami ku mojemu zadowoleniu wylądowała jedna z moich ulubionych gier Empires;Age of Discovery. W składzie Sylwester, Marcin, Michał i ja rozegraliśmy epicką partię którą wygrałem ja. Wiem, zaraz, już piszę zanim podniosą się głosy że w wygrał kto inny, w podliczeniu punktów w klubie wkradł się mały dwu punktowy błąd.
Na drugim stoliku Bzyk wraz z Markiem ogrywali prototyp Bzyka, podobno po zaciętej i wyrównanej walce wygrał autor.W trakcie partii doszedł Adam który się przyglądał z zaciekawieniem. Bzyku czy ten prototyp nosi jakąś nazwę ?
Później razem z Adamem zagrali w Królestwo Królików [KK] i tu Bzyk zmasakrował punktowo pozostałych zjadaczy marchewek.
Na koniec Bzyk razem z Michałem zagrali w Poprzez wieki które wygrał Michał.
Trzeci stolik twardo rozpoczął spotkanie od Rajas of the Ganges i wprawdzie nie wiem czy Krzysztofowi źle szło ale nie wygrał, chyba wygrał Wojtek. Krzyś popraw mnie jak się mylę. A w Gangesie pływała jeszcze Ola.
Na koniec Krzysztof wyciągnął swoją chyba ulubioną ostatnio grę .... I tu zagadka co to za gra ? I znowu nie wiem jak Krzysiowi szło ale wygrał :) A współgracze Ola i Wojtek po mimo początkowej niechęci do tego tytułu stwierdzili że są mile zaskoczeni pozycją.

Był jeszcze Teleekspres wyświetlany na ścianie w którym mówili o teledysku zrobionym przez goszczącą nas Straż Pożarną

No i będzie nagroda niespodzianka za najszybszą odpowiedz na zagadkę :D
Tak wiele gier a tak mało czasu
latosie
Posty: 50
Rejestracja: 25 lut 2017, 21:03
Lokalizacja: Radlin

Re: Spotkania w Wodzislawiu [WCK]

Post autor: latosie »

W Roku smoka :) też bym chętnie zagrała ... i ciągle nie mam okazji jakoś ...
Awatar użytkownika
Firenski
Posty: 1300
Rejestracja: 26 sty 2007, 20:36
Lokalizacja: Żory
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Re: Spotkania w Wodzislawiu [WCK]

Post autor: Firenski »

Piontek, 02.02.2018 r.

No i pięknie! Dziękuję Mirku :)
Jeszcze tylko ikonki i obrazki ;)

Pozdroofka :)

GROLOGIA:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

GRALERIA:
Obrazek Obrazek Obrazek

GROLEKCJA * GROTEKA * GRADKI * GROPOZYCJE

Jesteśmy już też na FACEBOOKU :)
Black is the sanctuary of light.

Mój TOP :)
Awatar użytkownika
sly
Posty: 191
Rejestracja: 02 lis 2016, 22:37
Lokalizacja: Radlin
Been thanked: 3 times

Re: Spotkania w Wodzislawiu [WCK]

Post autor: sly »

Mnie najbardziej ciekawi ten "mały dwupunktowy błąd" ;)
Awatar użytkownika
Firenski
Posty: 1300
Rejestracja: 26 sty 2007, 20:36
Lokalizacja: Żory
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Re: Spotkania w Wodzislawiu [WCK]

Post autor: Firenski »

Piontek, 09.02.2018 r.

Kolejne fajne spotkanie za nami :) Rozpoczęliśmy przy dwóch stołach, a zakończyliśmy przy trzech, bo koleżanki i koledzy strażacy także rozegrali sobie partyjkę. Sprawdzili swoje umiejętności gaszenia pożarów w kooperacyjnej planszówce pod tytułem Ognisty Podmuch :)

A od czego rozpoczęliśmy?

Wojtek przyniósł potężne pudło Anachrony i delikatnie zaproponował partyjkę. Dołączyli do niego Krzysiek i lekko spóźniony Michał. Bardzo długą partię z dość długim tłumaczeniem zasad wygrał Krzysiek :) Przy drugim stole razem z Mirkiem i Sylwkiem najpierw zagraliśmy w Puerto Rico z dodatkiem, a potem w Scythe z dwoma dodatkami. Obie partie wygrał Mirek :)

Pozdroofka :)

GROLOGIA:
Obrazek Obrazek Obrazek

GRALERIA:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

GROLEKCJA * GROTEKA * GRADKI * GROPOZYCJE

Jesteśmy już też na FACEBOOKU :)
Black is the sanctuary of light.

Mój TOP :)
Awatar użytkownika
grymir
Posty: 699
Rejestracja: 04 lis 2008, 22:21
Lokalizacja: Wodzisław Śl / Gołkowice
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Spotkania w Wodzislawiu [WCK]

Post autor: grymir »

Piątkowe spotkanie minęło błyskawicznie i już czekam na następny piątek.
Tak wiele gier a tak mało czasu
ODPOWIEDZ