[Szczecin] Dołączyłbym do jakiś graczy

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
sethkane
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2017, 18:40

[Szczecin] Dołączyłbym do jakiś graczy

Post autor: sethkane »

Moja grupa z którą grałem się rozbiła, każdy poszedł w swoją stronę. Jest tu ktoś kto by mnie przygarnął do wspólnej gry ? Najbardziej lubię planszówki w klimatach fantasy.
Awatar użytkownika
krecilapka
Posty: 965
Rejestracja: 26 mar 2013, 09:54
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 38 times
Been thanked: 187 times

Re: [Szczecin] Dołączyłbym do jakiś graczy

Post autor: krecilapka »

sethkane pisze:Moja grupa z którą grałem się rozbiła, każdy poszedł w swoją stronę. Jest tu ktoś kto by mnie przygarnął do wspólnej gry ? Najbardziej lubię planszówki w klimatach fantasy.
Polecam wybranie się w czwartek do PUBu Arete przy alei Piastów 30. To w tym kompleksie biurowców, przy skrzyżowaniu Mieszka I z Piastów. Od 18:00 zbiera się tam spore grono chętnych na granie. Na stołach goszczą zarówno imprezówki, jak i eurasy, ameritrashe. Naprawdę egzotyczne tytuły, prawdziwe rzadkości, perełki i rarytasy tutaj widziałem. Pełen przekrój wiekowy, koło tych 50 osób się przewija. Dość łatwo się dosiąść do gry, także nie znając graczy. Nawet jeśli Ci zależy na bardziej kameralnym graniu, to tutaj łatwiej będzie Ci kogoś poznać z Twojego kręgu zainteresowań :).
ODPOWIEDZ