[WSZĘDZIE] Szukam ekipy do....

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
bardopondo
Posty: 726
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:18
Has thanked: 184 times
Been thanked: 228 times

[WSZĘDZIE] Szukam ekipy do....

Post autor: bardopondo »

Pomyślałem, że fajnie byłoby założyć wątek gdzie każdy mógłby rzucić ogłoszenie celem znalezienia graczy do pogrania live w jakiś konkretny tytuł, który z jakiegokolwiek powodu z rzadka trafia na stół (żona nie lubi, kumple kręcą nosem, pies lub kot nie kumają zasad etc.).

Ja na przykład odczuwam duży niedosyt pogrania w Wysokie Napięcie. Znalazł by się ktoś chętny z Katowic lub okolic?
Proponuje partię w 3-5 osób w katowickim Ludiversum na Kamiennej. Może być wersja klasyczna, może być też wersja deluxe, którą dysponuję.
Szanownych zainteresowanych proszę o odpowiedzi na priv, z pewnością uda się jakoś dopasować czasowo ;)
Awatar użytkownika
vir3ns
Posty: 567
Rejestracja: 20 paź 2016, 16:14
Has thanked: 8 times
Been thanked: 7 times

Re: [WSZĘDZIE] Szukam ekipy do....

Post autor: vir3ns »

Super pomysł na wątek! Wspieram z całych sił i będę obserwował ;)


~J
Moje konto na BGG
Sprzedam/Wymienię
TOP 5: Eclipse 2. ed, Mage Knight, Tash-Kalar, Galaxy Trucker, Nexus Ops
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: [WSZĘDZIE] Szukam ekipy do....

Post autor: Rocy7 »

Miejsce Kobyłka bądź Warszawa (preferowane dobre połączenie z dworcem Wileńskim)

Gry:

4X Burning Suns, Star Trek Ascendancy, Zakazane Gwiazdy, Twilight Imperium 4 edycja (jak tylko wyjdzie)

Dungeon crawlery The Others 7 Sins, Level 7 Omega Protocol
Awatar użytkownika
vir3ns
Posty: 567
Rejestracja: 20 paź 2016, 16:14
Has thanked: 8 times
Been thanked: 7 times

Re: [WSZĘDZIE] Szukam ekipy do....

Post autor: vir3ns »

Rocy7 pisze:Miejsce Kobyłka bądź Warszawa (preferowane dobre połączenie z dworcem Wileńskim)

Gry:

4X Burning Suns, Star Trek Ascendancy, Zakazane Gwiazdy, Twilight Imperium 4 edycja (jak tylko wyjdzie)

Dungeon crawlery The Others 7 Sins, Level 7 Omega Protocol
Level 7 Omega Protocol! Szukam zdeterminowanych ludzi żeby ograć całą kampanię, kocham te grę :) W Twilight Imperium z chęcią nauczyłbym się grać (jak tylko wyjdzie). Może warto by się umówić na jakieś zabijanie obcych?


~J
Moje konto na BGG
Sprzedam/Wymienię
TOP 5: Eclipse 2. ed, Mage Knight, Tash-Kalar, Galaxy Trucker, Nexus Ops
ODPOWIEDZ